Kineska industrija već se gotovo u potpunosti opor

poruka: 38
|
čitano: 6.976
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kineska industrija već se gotovo u potpunosti opor".
6 godina
protjeran
offline
Kineska industrija već se gotovo u potpunosti opor

 

daj Ajar, neka nam bar most izgrade džaba ....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kineska industrija već se gotovo u potpunosti
Anđeo bez falinge kaže...

 

daj Ajar, neka nam bar most izgrade džaba ....

 aj može. i kupnja paketića ukosnica na alidedi/babi. osim toga - ni zrna žita neprijetelju! dižemo šator pun plinksih boca ispred kine (sa sjevernokorejske strane - otud nas najmanje očekuju). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 9:04 (Ajar).
16 godina
neaktivan
offline
Kineska industrija već se gotovo u potpunosti opor

kad je već o izvozu riječ, friška roba

 

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
Moj PC  
5 3 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kineska industrija već se gotovo u potpunosti
mrssmit kaže...

Dobro mene zanima dali ce ostatak svijeta prema Kini dati kakve sankcije, mislim svo ovo shranje je doslo od tamo?

 Shvaćam te jer je i moj otac ostao bez posla zbog virusa, ali ne možeš bit ozbiljan. Bolest će se razvit bilo gdje, bilo kad. Virusi mutiraju, lijeka nema. Nitko nije kriv, to je priroda. Ljudi se boje onoga što ne mogu kontrolirat.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Kineska industrija već se gotovo u potpunosti
cvaja997 kaže...

 Shvaćam te jer je i moj otac ostao bez posla zbog virusa, ali ne možeš bit ozbiljan. Bolest će se razvit bilo gdje, bilo kad. Virusi mutiraju, lijeka nema. Nitko nije kriv, to je priroda. Ljudi se boje onoga što ne mogu kontrolirat.

 Ljudima je teško shvatiti ono što ne vide. Zato se za obolijevanje od autizma krivi cijepiva jer eto, baš se u tom razdoblju i cijepiš, teško je shvatiti da se rak pojavljuje jer eto, dogodilo se da ribosom u stanici krivo kopira uputu koja mu je zadana, zato se optužuje 4G, 5G, ili neku žnj tehnologiju koja se čini priručna. Kao što već ima onih koji krive 5G za koronavirus.

 

Genetski smo programirani da tražimo uzrok i krivca, a kad je taj krivac nešto što nije shvatiljivo našem razumu baždarenom prema svakodnevnim pojavama onda krećemo na neracionalno jer nam to u tom trenutku zvuči bolje nego, eto, neki sitni stanični organel.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
offline
Re: Kineska industrija već se gotovo u potpunosti
JozoBozo121 kaže...

 Ljudima je teško shvatiti ono što ne vide. Zato se za obolijevanje od autizma krivi cijepiva jer eto, baš se u tom razdoblju i cijepiš, teško je shvatiti da se rak pojavljuje jer eto, dogodilo se da ribosom u stanici krivo kopira uputu koja mu je zadana, zato se optužuje 4G, 5G, ili neku žnj tehnologiju koja se čini priručna. Kao što već ima onih koji krive 5G za koronavirus.

 

Genetski smo programirani da tražimo uzrok i krivca, a kad je taj krivac nešto što nije shvatiljivo našem razumu baždarenom prema svakodnevnim pojavama onda krećemo na neracionalno jer nam to u tom trenutku zvuči bolje nego, eto, neki sitni stanični organel.

 5G ti tog malca ribu soma zaljulja svojim mikrovalovima i onda se on osklizne i napravi sranje, dalje je sve poznato

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
10 godina
neaktivan
offline
Kineska industrija već se gotovo u potpunosti opor

Kina 2. sijecnja 2020.

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Kineska industrija već se gotovo u potpunosti
JozoBozo121 kaže...

 

Genetski smo programirani da tražimo uzrok i krivca, a kad je taj krivac nešto što nije shvatiljivo našem razumu baždarenom prema svakodnevnim pojavama onda krećemo na neracionalno jer nam to u tom trenutku zvuči bolje nego, eto, neki sitni stanični organel.

Nisam nigdje još pronašao da ljudi krive Boga i Sotonu...

Je li ovo božja kazna ili je Luciferu dozvoljeno da se malo s nama poigra... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice