U Kini testiran Huaweijev Kunpeng 920, CPU za desk

poruka: 5
|
čitano: 3.287
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Kini testiran Huaweijev Kunpeng 920, CPU za desk".
15 godina
offline
U Kini testiran Huaweijev Kunpeng 920, CPU za desk

Bez hladnjaka? Onda još i dobru brzinu postiže, s obzirom da bi neki drugi CPU vjerojatno već bio spržen.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: U Kini testiran Huaweijev Kunpeng 920, CPU za
Bez hladnjaka ljepse izgleda🤣 a sve sto je lijepo kratko traje🔥💥.
Inace mogli ste barem staviti usporedbu s Intel/amd jer sad ja trebam traziti koliko je matematicki to sporije po bespucima interneta.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
U Kini testiran Huaweijev Kunpeng 920, CPU za desk

Dal je ARM ili mozda RISC-V buducnost? APPLE bjezi od x86, Kinezi moraju zbog amerikanaca, a moguce da ce i druge drzave i kompanije gledati prema necem neovisnijem. Mogli bi imati u sljedecih 20 godina ozbiljniji zaokret.

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
U Kini testiran Huaweijev Kunpeng 920, CPU za desk

Ne'š se s Kinezima zaebavat; ako su danas prikazali ovo na cca 80% snage x86 platforme, za godinu-dvije će gaziti sa tom tehnologijom.
Pa im ti zabranjuj, carini ih, ucjenjuj i sl.
A to sa appsima "samo iz plaćenog storea"; Linux bro, ako im platforma upali, pitanje je trenutka kad će se sva sila open sourcea prekompajlirati za ovu platformu.
Niti je Apple uspio zaustaviti Hackintoshe, niti će Huawei kllonove ovih UOS armoida. U stvari, lako moguće da Huawei sam pogura free & open source za tu svoju novu platformu, kako bi je učinio popularnijom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2020 1:41 (Zechina).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
U Kini testiran Huaweijev Kunpeng 920, CPU za desk

Ok, alternativa X86 tehnologiji iako ARM je Britansko plus zaboravih čija još tehnologija...

Ali kakve čipove je koristio SSSR u doba hladnog rata??

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice