Konzum – kako obaviti kupovinu špeceraja izravno s

poruka: 10
|
čitano: 4.482
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Konzum – kako obaviti kupovinu špeceraja izravno s".
15 godina
offline
Konzum – kako obaviti kupovinu špeceraja izravno s

Ja sam imao loše iskustvo s online kupovinom iz Konzuma. Ne znam da li tako rade u Hrvatskoj, ali kod mene je bio slučaj da se cijene artikala računaju na dan dostave iako sam ja već platio račun nekoliko dana prije. Pa oni štimaju proizvode da razlika u cijeni ostane unutar pola KM. Također, berem desetak proizvoda koje sam naručio sam dobio zamjenski, dva puta su me zvali i pitali je li može zamjena, ostatak su samostalno zamijenili.
Kakva su vaša iskustva, ako ste koristili ovu uslugu? Da li ja imam pogrešno očekivanje da bi trebalo da oni na dan narudžbe ili najkasnije sutra prikupe artikle iz skladišta i dostave u najavljenim terminima dostave? U mom slučaju su, izgleda, službenici iz supermarketa uzimali artikle koje su mogli naći direktno sa polica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Konzum – kako obaviti kupovinu špeceraja izravno s

u HR nisam nikoga cuo da ima takva iskustva. Dapace, prilicno sam siguran da je prema zakonu o zastiti potrosaca ilegalno da platis jedan proizvod, on je iskazan na racunu, a oni ti dostave drugi... imao bi temelja za reklamaciju

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Konzum – kako obaviti kupovinu špeceraja izrav

Da, ali oni to zaobiđu tako što naprave fiskalni račun sa proizvodima koji su uzeli sa police na dan dostave, a ne za one proizvode koje sam naručio nekoliko dana ranije. Naveli su oni na stranici da se obračun vrši na dan dostave i da može biti neke male razlike, ali očekivao sam maksimalno 1 ili 2 artikla, na kraju je ispalo desetak...

15 godina
offline
Re: Konzum – kako obaviti kupovinu špeceraja izrav

Moja iskustva sasvim pozitivna. Sve plaćeno onako kako je na računu prilikom kreiranja narudžbe. Znači ako je račun 1.10. bio 500kn, na dan kada je došla narudžba, recimo 4.10., sam isto toliko platio.

I nikakvih zamjenskih proizvoda nisam dobio niti su me išta zvali.

Čudno, a naručivao sam već nekoliko puta.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
7 godina
protjeran
offline
Konzum – kako obaviti kupovinu špeceraja izravno s

Radi se o usluzi koja pokriva 25% hrvatskih gradjana, odnosno grad Zagreb i blizu okolicu. Ostali ne postoje.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Konzum – kako obaviti kupovinu špeceraja izrav
Čitatelj kaže...

Radi se o usluzi koja pokriva 25% hrvatskih gradjana, odnosno grad Zagreb i blizu okolicu. Ostali ne postoje.

U Rijeci uredno rade.. Nema ih u St i Os?

15 godina
offline
Konzum – kako obaviti kupovinu špeceraja izravno s

U Osijeku ima.

Ja kupovao i sve 5.

Moglo se i karticom plaćati jer ponesu bežični pos.

doduše nisam već par mjeseci naručivao ali i dalje ima.

Minimalna kupnja 200kn a preko 800kn besplatna dostava.

iako cijena dostave nije velika i varira od iznosa.

Kad se ima kakvih fešti naručim koju gajbu pive mineralne i cuge da to ne teglim

po autu dečki sve u kutijama unesu u stan sve 5

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Konzum – kako obaviti kupovinu špeceraja izravno s

Izgleda da je samo u Bosni nakaradno, kao i većina drugih stvari, nažalost. Hvala vam na odgovorima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Konzum – kako obaviti kupovinu špeceraja izravno s

https://www.konzum.hr/dostava-partner/dostava-partner-lokacije

 

Svi partneri dostave iz Siska - rade u Zagrebu

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Konzum – kako obaviti kupovinu špeceraja izrav

Zašto i što je tu čudno? To se zove "prednosti života u velikom gradu". Imaš nešto i pod "mane", ali to nikad ekipi ne padne na pamet. Rasprava bi lako mogla otići na "zašto su proizvodu na tržnici u Zagrebu skuplji nego u Slavonskom Brodu", ali to ne bi imalo smisla.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice