Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nove te

poruka: 19
|
čitano: 3.134
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nove te".
12 godina
offline
Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nove te

Dobra stvar je sto se ovako smanjuje kolicina elektronickog otpada.

 

Zao mi je sto koncept specjaliziranih dodataka nije zazivio (Essential PH-1, moto mods) kojim bi se smartphone priblizio viziji tricordera. Mozda da je sucelje za dodatke bilo standardizirano te da ga je cijela industrija mogla slobodno koristiti... Ovako je svaki proizvodac radio gimmick dodatke samo za svoj smartphone.

Moj PC  
8 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nove te

Iako volim nove tehnologije i pratim redovito sto se događa u IT svijetu, ja sam jedan od tih koji je oduvijek mijenjao mobitele svakih 3-5 godina. Kolko se sjećam, mislim da nisam nijedan mobitel imao ispod 3 godine... A tako "planiram" i s Xiaomi 9T...

 
7 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nov

Isto i kod mene, ali sam imao ispod 3 god jer bi se pokvario. Međutim nikada nisam kupovao neke od 1000 €. Moto, Honor, Xiaomi tako 150-250 € i sasvim sam zadovoljan. Nije baš in, al baš me briga. Opet kad se svi zbroje jeftiniji su od flagshipa.

10 godina
offline
Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nove te

To je samo zato jer nema više mobitela za kunu ili za sitne novce jer su operateri spustili cijene mjesečnih tarifa. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nove te

em rjedje, em uzimam proslogodisnji ili cak sezonu prije top model..

lihvarske i "early adopter" cijene si mogu nabit u balloon knot.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nove te

isti uređaj do smrti. moje ili telefona, što prije dođe. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nov
U doba prije Androida sam telefone mijenjao 2-3 puta godišnje. Uglavnom Nokije N. Prve Androide možda još jednom godišnje, sad mi svaki izdrži po 2-3 godine. Jednostavno nema napretka koji bi opravdao zamjenu. Pogotovo uz ove napuhane cijene. I kad uređaj dotraje uputno je uzeti prošlogodišnji top model. 90% performansi za 20% cijene.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nove te

A pa realno svaki malo bolji mobitel unatrag 2-3 godie je super i dok god radi nema potrebe mjenjati, zbog cega? Bolje kamere? Bahhh

 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nov
S ovakvim vašim crnim stajalištem.... kapitalizam je osuđen na propast....ako želimo da nam kapitalizam živi milijun godina....moramo se žrtvovati za njega... stoga kupujete...kao da ne postoji SUTRA

Sve za kapitalizam... kanibalizam nizašto
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2019 15:00 (HCMAA).
Moj PC  
8 0 hvala 1
8 godina
offline
Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nove te

zato sam i uzeo Xiaomi sa Android One. To je jedina bitna stavka imho - da ti je sustav sigurno ažuriran godinama. Dodatni fičr su ove staklene zaštitne naljke - za mene su 2kom 1$ (originalnu sam dobio free-promo od Xiaomija). Uz neki silikon kurton naokolo (da, i to sam bio dobio free), trebalo bi potrajati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2019 15:07 (Zechina).
 
2 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nov
Xiaomi kaže...

Iako volim nove tehnologije i pratim redovito sto se događa u IT svijetu, ja sam jedan od tih koji je oduvijek mijenjao mobitele svakih 3-5 godina. Kolko se sjećam, mislim da nisam nijedan mobitel imao ispod 3 godine... A tako "planiram" i s Xiaomi 9T...

 Upravo tako. Volim nove tehnologije, ali to ne znaci da se preseravam i mijenjam mobitel svake godine niti bilo sta drugo. Ja sam sa Sonyiem zadovoljan, planiram mijenjati kad istekne garancija, tj. nakon 3 godine. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nov
Baš me čudi što ljudi nisu kompletne ovce pa više ne kupuju precijenjene plastične igračke svakih po' godine. To je začudilo i same proizvođače a dovodi u pitanje i kompletnu 5G agendu. Naime, ljudi su sve svjesniji trgovačke obmane i realne opasnosti 5G mreže, pogotovo u SADu, čemu su se najmanje nadali. Mislili su da su ljudi tamo dovoljno glupi i opčarani tehnologijom da će biti lako nagovoriti ih da se sami čipiraju i umreže u sustav potpune kontrole i depopulacije čovječanstva zvan 5G.
 
0 11 hvala 1
15 godina
offline
Re: Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nov
Kokobil50 kaže...
Baš me čudi što ljudi nisu kompletne ovce pa više ne kupuju precijenjene plastične igračke svakih po' godine. To je začudilo i same proizvođače a dovodi u pitanje i kompletnu 5G agendu. Naime, ljudi su sve svjesniji trgovačke obmane i realne opasnosti 5G mreže, pogotovo u SADu, čemu su se najmanje nadali. Mislili su da su ljudi tamo dovoljno glupi i opčarani tehnologijom da će biti lako nagovoriti ih da se sami čipiraju i umreže u sustav potpune kontrole i depopulacije čovječanstva zvan 5G.

 Mislim da je netko zaboravio popiti terapiju danas...

11 godina
offline
Re: Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nov
Kokobil50 kaže...
Baš me čudi što ljudi nisu kompletne ovce pa više ne kupuju precijenjene plastične igračke svakih po' godine. To je začudilo i same proizvođače a dovodi u pitanje i kompletnu 5G agendu. Naime, ljudi su sve svjesniji trgovačke obmane i realne opasnosti 5G mreže, pogotovo u SADu, čemu su se najmanje nadali. Mislili su da su ljudi tamo dovoljno glupi i opčarani tehnologijom da će biti lako nagovoriti ih da se sami čipiraju i umreže u sustav potpune kontrole i depopulacije čovječanstva zvan 5G.

 Zbog trijvijalne greške je prije nekih 150 godina krivo bio upisan udio željeza u špinatu. Istraživanje je ponovljeno i ustanovljeno je da po udjelu željeza ne odudara od drugog povrća, što nije spriječilo pop kulturu, medije i roditelje da mu dodaju nove fiktivne epitete. 

11 godina
offline
Re: Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nov

1. nema veze sa željezom

2. 10 tjedana su pili neke pilule (ekstrakt iz špinata), odnosno ekvivalent do 4kg špinata dnevno. 

 

Provjeri malo farmaceutsku industriju: likopen iz rajčice, betakaroten iz mrkve, alicin iz češnjaka, bisobolol iz kamilice, bromelain iz ananasa itd.

4 godine
protjeran
offline
Re: Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nov

Ma stavio sam to kao zezanciju, sjetio se tog teksta :)

14 godina
offline
Re: Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nov
Kokobil50 kaže...
Baš me čudi što ljudi nisu kompletne ovce pa više ne kupuju precijenjene plastične igračke svakih po' godine. To je začudilo i same proizvođače a dovodi u pitanje i kompletnu 5G agendu. Naime, ljudi su sve svjesniji trgovačke obmane i realne opasnosti 5G mreže, pogotovo u SADu, čemu su se najmanje nadali. Mislili su da su ljudi tamo dovoljno glupi i opčarani tehnologijom da će biti lako nagovoriti ih da se sami čipiraju i umreže u sustav potpune kontrole i depopulacije čovječanstva zvan 5G.

 

Ahahhahaha eto sad ce nas 5G satrati kad nije sve drugo zracenje, pocevsi od sunca, pa svih drugih frekvencija koje nas okruzuju :)

7 godina
offline
Korisnici mijenjaju navike te rjeđe kupuju nove te

Podsjetilo me, prije nekih mjesec dana dva lika na poslu pričaju za vrijeme gableca i krenu oni s tim 5G urotama kaj su pročitali na fejsu.

I uvali ovaj spiku: jesi znal da šume u Sibiru rušaju da bi omogućili širenje 5G signala, i to lik ful ozbiljno 

Odlučio sam, čim omoguće povoljne letove na Mjesec ili Mars, idem odmah, makar crko tam isti dan, bolje nego ovo sranje trpit.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 5:37 (fer-de-lance).
 
7 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice