Korona i odgođeni filmovi i serije

poruka: 13
|
čitano: 4.123
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korona i odgođeni filmovi i serije".
4 godine
neaktivan
offline
Korona i odgođeni filmovi i serije

Odgodiše i Top gun film koji cekamo skoro 30 godina. Premijeru bude imao na prosinac. Nisam siguran, jesu li ga snimili do kraja i obradili ili još ima posla do tada ?

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Korona i odgođeni filmovi i serije
Dobra lista za vidjeti što se zapravo snimalo, npr. Doom patrol za kojeg sam mislio da su ga potajno otkazali, ili The Orville koji sam mislio da su većinom završili.

Ali koliko shita u većini liste...
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Korona i odgođeni filmovi i serije
Preserverance kaže...

Odgodiše i Top gun film koji cekamo skoro 30 godina. Premijeru bude imao na prosinac. Nisam siguran, jesu li ga snimili do kraja i obradili ili još ima posla do tada ?

 

 

Izgleda da su ga i snimili i obradili. U post-produkciji je bio već 22.11.2018. Prvi odgođeni datum premijere je bio 12.7.2019, a zadnji poznati 24.6.2020. Novi je 23.12.2020.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2020 9:43 (Handle).
15 godina
offline
Korona i odgođeni filmovi i serije

Znači Avatar 2 ćemo gledati 2031. godine.
Nešto me ne zabrinjavaju ovi nastavci kada će izaći, nego više godine života koji mnogi režiseri imaju i stanje sa SAR-CoV-2 virusum u USA.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Korona i odgođeni filmovi i serije
Foršpan za Top Gun 2 sam odgledao prvo u kinu, a poslije i na tv. Nemjerljiva razlika...
Na velikom platnu, uz snažan zvuk, doista je impresivan doživljaj brutalne snage avionskih motora i "iskustva" katapultiranja s nosača aviona. Nemam pojma hoće li na kraju sve skupa biti upropašteno pretvaranjem u neki miks atraktivnih scena i romantične limunade ili patetičnog odnosa starih i mladih pilota, ali obavezno prvo gledanje mora biti u kinu! Foršpan daje nadu...
...
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2020 10:44 (Miro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Korona i odgođeni filmovi i serije
Kad bacim oko na listu, meni je ovo pozitivna vijest. Osim Barryia, Farga i Orvillea nisam prepoznao nešto vrijedno snimanja (gledanja).
Nadam se da lista otkazanog smeća nije konačna ;)
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2020 11:03 (Antiseptik).
Moj PC  
1 2 hvala 0
5 godina
offline
Korona i odgođeni filmovi i serije

O zivote... Supernatural bi zbog svega ovoga moga uci i u svoju 17-u godinu emitiranja . Prva epizoda je emitirana jos tamo 2005-e. Ovo je trebala biti zadnja sezona.

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Korona i odgođeni filmovi i serije
Ajde nesto dobrih vijesti.
Matrix 4, space pocahontas, covjek sismis odgodjeni....
Malo milosti u doba korone.
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Korona i odgođeni filmovi i serije
Miro kaže...
Foršpan za Top Gun 2 sam odgledao prvo u kinu, a poslije i na tv. Nemjerljiva razlika...
Na velikom platnu, uz snažan zvuk, doista je impresivan doživljaj brutalne snage avionskih motora i "iskustva" katapultiranja s nosača aviona. Nemam pojma hoće li na kraju sve skupa biti upropašteno pretvaranjem u neki miks atraktivnih scena i romantične limunade ili patetičnog odnosa starih i mladih pilota, ali obavezno prvo gledanje mora biti u kinu! Foršpan daje nadu...

 Mislim da ce pustanjem oko Bozica popusiti masu para.


Top Gun je bas ljetni blockbuster, za srpanj/kolovoz, kada se i moze prozvakati malo patetike i nostalgije - jer film na to i cilja. Ovako ce se ubaciti medju masu obiteljskih filmova koji obicno poharaju box-office.

 

Postoji vec i neka nepisana (izracunata) pravila za box-office - sto izgleda malo nategnuto na prvu, ali drasticno utjece koje filmove cemo gledati u buducnosti.

 

Sijecanj je rezerviran za jeftine produkcije - najcesce horore, jer se nekoliko horrora pokazalo megauspjesnim (Paranormal Activity) pa u taj period studiji ubace i filmove za koje ne racunaju da bi postigli neki uspjeh, da se skupi nesto novaca jer u tom periodu nema AAA blockbustera.

Veljaca je rezervirana za uzasno formulaicne komedije i romanticne komedije i filmove za zene©®™- jer eto Valnetinovo je jos uvijek "hepening"

Ozujak i travanj i pocetak svibnja je rezervirao Marvel pa tu nema smisla ubacivati ista jer ce vecina ljudi potrositi novac na to.

Svibanj i lipanj su obicno pocetak ljetnog kina - kvalitetniji blockbuster (Dark Knight), mozda neko Oscar-bait iznenadjenje (Dark Knight :D).

Do rujna je period naivnih blockbustera - ala Transformeri, Pacific Rim, ali u zadnje vrijeme i za remakove nostalgicnih filmova.

 

Nakon toga je period kvalitetnijih horrora i ostatka kvalitetnih produkcija koje ciljaju na nagrade, pa je prosinac za obiteljske blockbustere - Star Wars, Harry Potter, Tolkien i sl. - nesto sto ne samo da prodaje film nego i igracke.

Ovo izgleda suhoparno na prvu, i nebitno, ali mnogo originalnih ideja je propalo jer su filmovi pusteni u krivo vrijeme, pa nisu uspjeli vratiti ulozeno cime su studiji skartali ideju za neke nastavke i sl.

 

Marvel je izbacivanjem Irona Mana tijekom poceka ljeta, tj. krajem Travnja/pocetkom svibnja u biti stvorio svoju nisu gdje mogu ostvariti ogroman uspjeh na kinoblagajnama - jer da su ga izbacili za Bozic, te je godine izlazlio Twilight, a kasnije bi se morali boriti sa SW, Hobbitom i Potterom - a mozda ne bi imali MCU. Sve faze u MCU su zapocete u travnju/svibnju, dok su tek naknadno nadodani datumi u studenom, opet prije bozicnog ludila.

 

Vidjeti cemo kako ce se i ovo trziste prilagoditi zivotu sa koronom...

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Korona i odgođeni filmovi i serije
Miro kaže...
Foršpan za Top Gun 2 sam odgledao prvo u kinu, a poslije i na tv. Nemjerljiva razlika...
Na velikom platnu, uz snažan zvuk, doista je impresivan doživljaj brutalne snage avionskih motora i "iskustva" katapultiranja s nosača aviona. Nemam pojma hoće li na kraju sve skupa biti upropašteno pretvaranjem u neki miks atraktivnih scena i romantične limunade ili patetičnog odnosa starih i mladih pilota, ali obavezno prvo gledanje mora biti u kinu! Foršpan daje nadu...

Neki dan sam odgledao Top Gun, kada se u jednom filmu spominjao odnos dva glavna lika i moram reći da je blagi osjećaj ono - njaaa.. Ništa posebno. Percipirali smo filmove drugačije prije 30 godina na CRT televizorima i kinima sa guštom a mi u međuvremenu odrasli i nije više to - to.

Tako isto neki dan film na koje se isto tako čekalo 20 godina (manje.više) Bad Boy for Life me je totalno razočarao a foršpan itekako obećavao, tako da je isplalo da ono što se vidjelo u foršpanu zapravo to je - sve.

I osim gore rečenog ako ovaj Alex Kurtzman i J.J. Abrams budu se kao margarin "miješali u sve živo" zeznut će kompetne franšizme filmskih nastavaka koje smo očekivali decenijama. Mislim dobro im je krenulo od početka ali kao da se vrte u krug, nemaju dovoljno ideja. U njihovim glavama je jedno a u izvedbi drugo.

Vjerujem da će i novi film od meni trenutno omiljenog redatelja Christophera Nolana biti možda i njegov do sada najgori film jer izgleda da neće moći ne-linearnost u radnji vući cijelo vrijeme, a gledatelji znaju da ono što vidiš - neće biti tako jer će to Christopher i zamislio.

Ali tu ćemo da vidimo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Korona i odgođeni filmovi i serije
Znaci Better Call Saul nije odgodena 6. Sezona? Jupi jej.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Korona i odgođeni filmovi i serije
Meni fali Patriot Act, trebal se Hasan vratiti 27.3., ali eto, nije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Korona i odgođeni filmovi i serije

Nije neka velika šteta, ionako je većina toga drlog.

Why so serious?
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice