Kritika urodila plodom, HNS pojednostavnio sustav

poruka: 7
|
čitano: 2.982
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kritika urodila plodom, HNS pojednostavnio sustav ".
13 godina
offline
Kritika urodila plodom, HNS pojednostavnio sustav

Nažalost ukaznice kupljene preko interneta su i dalje skuplje nego ulaznice kupljene na blagajni, evo izvadak iz računa za ulaznice kupljene za utakmicu s Azerbajdžanom:

 

Naknada 7% + PDV za način plaćanja prema ugovoru s Hrvatskim nogometnim savezom (na 70,00 kn) ----- 4,90 kn po ulaznici

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kritika urodila plodom, HNS pojednostavnio sustav

Neki dan sam kupio 5 ulaznica. Sučelje i proces kupovine su koma. Kakav je tek onda bio prije proces kupovine.

 

Sučelje je kao da je sa početka interneta. Samo sam čekao da negdje krene i flash skakati.

http://weboteka.info
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Kritika urodila plodom, HNS pojednostavnio sustav

pazi na laserskom, a ink jet ne valja? ili se mozda boje da ce netko printati na onom papiru za place sa 24 iglicnim :)

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Kritika urodila plodom, HNS pojednostavnio sus
vrba1989 kaže...

Nažalost ukaznice kupljene preko interneta su i dalje skuplje nego ulaznice kupljene na blagajni, evo izvadak iz računa za ulaznice kupljene za utakmicu s Azerbajdžanom:

 

Naknada 7% + PDV za način plaćanja prema ugovoru s Hrvatskim nogometnim savezom (na 70,00 kn) ----- 4,90 kn po ulaznici

 Slažem se da bi takve troškove organizator trebao ugraditi u cijenu ulaznice.

Poanta je mog osvrta, da je pohvalno što su napokon dozvolili da sami kupci ispišu karte, bilo je ono žešće maltretiranje - kupiš kartu online i onda ideš po nju na blagajnu.

zaccc kaže...

Neki dan sam kupio 5 ulaznica. Sučelje i proces kupovine su koma. Kakav je tek onda bio prije proces kupovine.

 

Sučelje je kao da je sa početka interneta. Samo sam čekao da negdje krene i flash skakati.

  U pravu si. Ima tu još jako puno prostora za napredak (o tome sam opširnije pisao u spomenutoj kolumni).

trolaslavonska kaže...

pazi na laserskom, a ink jet ne valja? ili se mozda boje da ce netko printati na onom papiru za place sa 24 iglicnim :)

  He, he - i ja sam uočio taj detalj. Bit će da se boje razmuljanog barkoda. Kod solidnijeg inkjeta novije generacije s time ne bi smjelo biti problema, ali kod starijih pisača dovoljno je prstom malo protrljati ispis da se on razmaže... Pretpostavljam da su htjeli ograditi se od takvih situacija.

...
14 godina
neaktivan
offline
Kritika urodila plodom, HNS pojednostavnio sustav

Nije to ništa, entrio i ta ekipa imaju naknadu za print@home - kad već smanjuješ gužvu na njihovim prodajnim mjestima i koristiš svoj papir, daj bar plati to onda još dodatno

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kritika urodila plodom, HNS pojednostavnio sus
Entrio nema naknadu za print@home, otkud ti to? Al oni lopovi eventim imaju naknadu i za print@home 15 kn mislim i još 10 kn za transakciju ili kaj već.
14 godina
neaktivan
offline
Kritika urodila plodom, HNS pojednostavnio sustav

neš ti revolucije..malo bi se gospoda iz HNS trebali prošetati po Europi i vidit kako se ulazi na stadion, svaki vikend jedan stadion.

Ono sta su jučer radili na jugu je sramota.Podijelili su karte klincima i onda ih nisu puštali, odnosno radio je do 21h samo jedan ulaz..pred jug sam došo u 20:20 u stadion sam ušo u 35min prvog poluveremena, vrlo nepristojni redari i molim vas maknite jebenu numeraciju sa sjedala kad niko to ne poštuje. uglavnom sramota

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice