Kupujete li i čitate li dnevne novine?

poruka: 13
|
čitano: 4.741
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kupujete li i čitate li dnevne novine?".
14 godina
offline
Kupujete li i čitate li dnevne novine?

zaboravioi ste ponuditi opciju pretplata na mrežna izdanja

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Kupujete li i čitate li dnevne novine?
Loše postavljena pitanja: ja pokatkad kupujem novine, no čitam ih i u kafiću.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupujete li i čitate li dnevne novine?

Još uvijek uživam u tim old school guštima..nedjelja, kavica na kvartovskoj terasi pod suncem i novine..sportske naravno, ova hr politika loše utječe na zdravlje 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 8:32 (Tincha).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Kupujete li i čitate li dnevne novine?

sve papirnate potrebe (pranje prozora, umatanje salate, trokutaste kape za farbanje, potpala ...) podmirujem reklamama s ograde, osim jedne - ta je u rolama iz deema. kupujem i čitam samo knjige (old habits die hard). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 14:21 (Ajar).
Moj PC  
5 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kupujete li i čitate li dnevne novine?

kad čekam red na šišanju onda prelistam ali mahom su časopisi(većinom modni jer ima dobrih komada) a ne novine

Moj PC  
10 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kupujete li i čitate li dnevne novine?
hanteed kaže...

kad čekam red na šišanju onda prelistam ali mahom su časopisi(većinom modni jer ima dobrih komada) a ne novine

 Legitimno opravdanje 

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Kupujete li i čitate li dnevne novine?
Jednog dana, više prije nego kasnije, cijeli će Bug doživjeti sudbinu Bugovog DVD-a.
Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kupujete li i čitate li dnevne novine?

Došlo je do toga da ih ne diram jer "s gađenjem konstatiram da ih je netko već držao u rukama" što nikad prije nije bio slučaj, ali očito su telefoni i tableti kumovali takvom ponašanju, vjerujem, i kod drugih ljudi jer nude mnogo više od novina ..

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 13:20 (W2000).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kupujete li i čitate li dnevne novine?

Još uvijek je dobro pročitati novine na papiru, jer su bolji članci on ovih na raznim portalima, ima dobrih kolumni i tu i tamo

se nešto pametnije može pročitati, ovo na internetu (besplatno) je većinom click bait sa zaglupljivanjem naroda.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupujete li i čitate li dnevne novine?
BMT kaže...
Jednog dana, više prije nego kasnije, cijeli će Bug doživjeti sudbinu Bugovog DVD-a.

 Jednog dana svi ćemo ju doživjeti 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
8 godina
offline
Re: Kupujete li i čitate li dnevne novine?
Ponekad u firmi prelistam. Vikendom prelistam uz kavicu. Ali, zapravo nemam sto za citati, jer su vec godinama sve novine kod nas jako lose.
Od kako je nestao Vjesnik nema vise ozbiljnih novina. Samo zutilo i senzacije.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kupujete li i čitate li dnevne novine?

Ne, više manje čitam sve online, Glorija.hr, 24sata.hr, jedino BUG kupujem u papirnatom izdanju jer njima web ne radi.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kupujete li i čitate li dnevne novine?
Ja se držim ono od druga Mark Twain-a:
ako novine ne kupuješ...nisi informiran...ako kupuješ onda si krivo informiran:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice