S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11

poruka: 78
|
čitano: 12.197
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11".
11 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
Old Iggy kaže...
ivanlotz kaže...
zalman1 kaže...

 Nije činjenica nego bajka koju puše naivci, kao i hrpu toga što nam se servira preko medija.

Ono što je za tebe "teorija zavjere" je za mene logičko promišljanje.

Ti si jedan od onih koji vjeruju da su ameri izvršili invaziju na Irak zbog oružja za mosovno uništenje (koje nije ni postojalo) ili da su se neki bradati likovi zapucali avionima u nebodere.

Na takva sranja možeš ti nasjesti, ja sigurno neću i nemoj govoriti da je nešto činjenica.

i ovakvi ljudi ce se razmnozavati 

Još gore, imaju pravo glasa.

Još gore, glasaju za HDZ ili SDP. 

42
7 godina
neaktivan
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
markoBT kaže...
Old Iggy kaže...
ivanlotz kaže...
zalman1 kaže...

 Nije činjenica nego bajka koju puše naivci, kao i hrpu toga što nam se servira preko medija.

Ono što je za tebe "teorija zavjere" je za mene logičko promišljanje.

Ti si jedan od onih koji vjeruju da su ameri izvršili invaziju na Irak zbog oružja za mosovno uništenje (koje nije ni postojalo) ili da su se neki bradati likovi zapucali avionima u nebodere.

Na takva sranja možeš ti nasjesti, ja sigurno neću i nemoj govoriti da je nešto činjenica.

i ovakvi ljudi ce se razmnozavati 

Još gore, imaju pravo glasa.

Još gore, glasaju za HDZ ili SDP. 

 LOOOOOOOOL

6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
Old Iggy kaže...

Još gore, imaju pravo glasa.

 A najgore od svega je što ti misliš da imaš nekog izbora na izborima "pa ćeš nešto promjeniti", e to se zove naivnost.

Žalosno je da stariji čovjek još nije shvatio da našom zemljom i svim bitnim odlukama upravlja Bruxelles i Washington.

Ili je i to teorija zavjere? :facepalm:

http://dukedantalion.weebly.com/
16 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...
Old Iggy kaže...

Još gore, imaju pravo glasa.

 A najgore od svega je što ti misliš da imaš nekog izbora na izborima "pa ćeš nešto promjeniti", e to se zove naivnost.

Žalosno je da stariji čovjek još nije shvatio da našom zemljom i svim bitnim odlukama upravlja Bruxelles i Washington.

Ili je i to teorija zavjere? :facepalm:

Imam izbora, ali ne mogu promijeniti ništa kad imam ovakve protiv sebe.

Je, svim upravljaju to dvoje. Još i Moskva i Beograd pa smo u balansu.

6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
Old Iggy kaže...

Imam izbora, ali ne mogu promijeniti ništa kad imam ovakve protiv sebe.

 Ne brini, s tobom sam, samo mi još reci za koga da glasam?

To me baš zanima...

http://dukedantalion.weebly.com/
14 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...
Old Iggy kaže...

Imam izbora, ali ne mogu promijeniti ništa kad imam ovakve protiv sebe.

 Ne brini, s tobom sam, samo mi još reci za koga da glasam?

To me baš zanima...

Znamo da glasas za zivi zid, to se bar vidi iz aviona 

6 godina
protjeran
offline
S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11

Imaš ovakve ljude-guštere, onda imaš i ravnozemljaše, HAARPovce, kao i one zatucane talibane različitih vjera. Dodaj kao vegetu malo fašista i komunjara i dobio si glasačku većinu. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 13:44 (Paolo Maldini).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...
Old Iggy kaže...

Imam izbora, ali ne mogu promijeniti ništa kad imam ovakve protiv sebe.

 Ne brini, s tobom sam,

Vjeruj mi da nisi.

6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
Old Iggy kaže...

Vjeruj mi da nisi.

 Nemoj pisati besmislene komentare nego reci konkretno za koga treba glasati da se nešto promjeni?

Pošto si očito mišljenja da glupi ljudi glasaju pa je to problem, reci evo koja je alternativa? Kad bi recimo svi pametni kao ti glasali za koga bi to bilo?

Znam da nećeš reći jer samo spamaš bezveze.

 

ansha kaže...

Znamo da glasas za zivi zid, to se bar vidi iz aviona 

 Za tebe vrijedi isto pitanje kao gore.

Znači, zaključili smo da su hdz, spd i živi zid loš izbor.

Da čujemo kome vi dajete glas??

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 14:39 (zalman1).
14 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...

 Za tebe vrijedi isto pitanje kao gore.

Znači, zaključili smo da su hdz, spd i živi zid loš izbor.

Da čujemo kome vi dajete glas??

Evo, ja sam recimo glasao za Pametno.. Metodom eliminacije sam dosao do njih... A i Puljak je dobar i pametan lik..

16 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...
Old Iggy kaže...

Vjeruj mi da nisi.

 Nemoj pisati besmislene komentare nego reci konkretno za koga treba glasati da se nešto promjeni?

Pošto si očito mišljenja da glupi ljudi glasaju pa je to problem, reci evo koja je alternativa? Kad bi recimo svi pametni kao ti glasali za koga bi to bilo?

Znam da nećeš reći jer samo spamaš bezveze.

 

...

Da čujemo kome vi dajete glas??

Problem s ovakvima kao ti je što ne želite razmišljati svojom glavom nego bi sve na "izvol'te", vlastiti mozak "niks".

Bez obzira je li to netko nepoznat s foruma ili zatucani web portali.

Ja sam glasao za jednog od prijatelja na listama. Ti glasaj za onog kome bi dao da za vrijeme mandata može upravljati tvojom brutto plaćom.

6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
ansha kaže...

Evo, ja sam recimo glasao za Pametno.. Metodom eliminacije sam dosao do njih... A i Puljak je dobar i pametan lik..

 "Puljak je dobar i pametan"?

Jbt ovo je odgovor na razni djeteta u 1. osnovne.

Iste odgovore su imale i razne babe kad su ih u jednoj anketi pitali što misle o predsjednici Kolindi, "ona je dobra i lijepa". :facepalm:

Puljak je anonimus koji nikada nije bio na vlasti, tako da ne znam kako ti možeš procjeniti kakav je on i da li je sposoban voditi DRŽAVU!

I nije vođenje države stvar jednog čovjeka, tu je hrpa ministara, savjetnika i rukovodećeg kadra, stotine ljudi, nije ovo diktatura.

Ovi na vlasti su se barem nakrali dovoljno, sad nam još samo treba nova ekipa pa da se i oni namire zajedno sa svojim kumovima.

Glasati za Pametno ili uopće ne izaći na izbore je potpuno jednako, to je samo još jedna u nizu 857 nebitnih stranaka u HR.

 

Old Iggy kaže...

Problem s ovakvima kao ti je što ne želite razmišljati svojom glavom nego bi sve na "izvol'te", vlastiti mozak "niks".

Bez obzira je li to netko nepoznat s foruma ili zatucani web portali.

Ja sam glasao za jednog od prijatelja na listama. Ti glasaj za onog kome bi dao da za vrijeme mandata može upravljati tvojom brutto plaćom.

 Ma bravo, drugima bi oduzimao pravo glasa, a ti glasaš za svog frenda, valjda da ti taj frend kasnije može nešto srediti.

Klasično hrvatsko razmišljanje, hvala što si potvrdio ono što sam i mislio - svatko misli na svoju guzicu i svoj interes.

 

Uostalom, kako sam i ranije rekao, nebitno je tko je na vlasti, bitno je jedino vodećima i njihovim prijateljima/kumovima jer će se oni namiriti i lokalno nešto užicat, ali sve bitne odluke se odlučuju u Briselu, kakav Puljak i kakvi frendovi na listama.

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 16:52 (zalman1).
16 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...
 
Old Iggy kaže...

Problem s ovakvima kao ti je što ne želite razmišljati svojom glavom nego bi sve na "izvol'te", vlastiti mozak "niks".

Bez obzira je li to netko nepoznat s foruma ili zatucani web portali.

Ja sam glasao za jednog od prijatelja na listama. Ti glasaj za onog kome bi dao da za vrijeme mandata može upravljati tvojom brutto plaćom.

 Ma bravo, drugima bi oduzimao pravo glasa, a ti glasaš za svog frenda, valjda da ti taj frend kasnije može nešto srediti.

Klasično hrvatsko razmišljanje, hvala što si potvrdio ono što sam i mislio - svatko misli na svoju guzicu i svoj interes.

 

Uostalom, kako sam i ranije rekao, nebitno je tko je na vlasti, bitno je jedno vodećima i njihovim prijateljima jer će se oni namiriti i lokalno nešto užicat, ali sve bitne odluke se odlučuju u Briselu, kakav Puljak i kakvi frendovi na listama.

Naravno da glasam za svog frenda koji je ujedno i stručnjak. Na stranu što imam i par frendova bivših ministara i saborskih zastupnika, no bitno je što i kako znaju i mogu, ne u kojim sam strankama.

S druge strane, radim za stranu firmu, ne sjećam se kad sam radio nešto u RH, na stranu što su ministri zadnji koji ti mogu pomoći kod takvih stvari.

Problem je što ne možemo raditi cherrypicking, iliti birati jednog za ministra financija, drugog za ministra pravosuđa... Biraju se prvenstveno stranke, ljudi su u drugom planu.

6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
Old Iggy kaže...

Naravno da glasam za svog frenda koji je ujedno i stručnjak.

 Taj glas bi imao smisla kad bi se tvoj frend kandidirao za ravnatelja neke institucije ili ustanove ili možda predsjednika nekog nogometnog kluba, ovako je besmislen.

Pričamo o vođenju države gdje se ti sprdaš sa glasačkim tijelom, a znamo svi kako stvari funkcinoraju.

Taman i da tvoj frend stručnjak završi u nekoj stranci koja je na vlasti, on će tamo biti lik koji diže ruku kako mu se kaže i klima glavom kad treba, e tako funkcionira politika i džabe mu sva stručnost na svijetu.

On ti sigurno neće omogućiti bolji život i veću bruto plaću i realno taj tvoj glas je uzalud potrošen.

Moje mišljenje je da je trenutna stranka na vlasti najgora ikada i radije dati glas manjem zlu koji im realno može parirati nego bacati glasove bezveze.

 

http://dukedantalion.weebly.com/
16 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...
Old Iggy kaže...

Naravno da glasam za svog frenda koji je ujedno i stručnjak.

 Taj glas bi imao smisla kad bi se tvoj frend kandidirao za ravnatelja neke institucije ili ustanove ili možda predsjednika nekog nogometnog kluba, ovako je besmislen.

Pričamo o vođenju države gdje se ti sprdaš sa glasačkim tijelom, a znamo svi kako stvari funkcinoraju.

Taman i da tvoj frend stručnjak završi u nekoj stranci koja je na vlasti, on će tamo biti lik koji diže ruku kako mu se kaže i klima glavom kad treba, e tako funkcionira politika i džabe mu sva stručnost na svijetu.

On ti sigurno neće omogućiti bolji život i veću bruto plaću i realno taj tvoj glas je uzalud potrošen.

Moje mišljenje je da je trenutna stranka na vlasti najgora ikada i radije dati glas manjem zlu koji im realno može parirati nego bacati glasove bezveze.

 

Tvoje viđenje politike je jako "interesantno".

Znači, ne bi stručnjake da ti vode državu nego točno... tko?

Biti ravnatelj neke državne institucije nije nešto bog zna kako profitabilno, ako nisoi spreman za kriminal. Isto i s nogometnim klubovima, ima puno "normalnijih" radnih mjesta gdje su primanja puno bolja.

Problem naše politike i jesu stranke gdje su eksponirani ljudi koji pojma nemaju, ali su stranački "vojnici". Kad i dođe neki stručnjak odmah drvlje i kamenje.

 

Nego, koja je to stranka "manje zlo"?

6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
Old Iggy kaže...
Nego, koja je to stranka "manje zlo"?

 SDP je manje zlo od stranke koja je opljačkala hrvatsku, jel baš to moram naglašavati?

Pa čak i taj Živi zid je bolja opcija od stranke koja je trenutno na vlasti i koja je proglašena sudskim putem kao kriminalna organizacija.

Dakle, mora se izabrati manje zlo, a ne birati strankice čija je svrha samo da se prištekaju jačima u koaliciji i izbore fotelje za pojedine članove.

 

Jbt jedna Velika Britanija i Amerika imaju dvije opcije na glasanju, a mi sa 4 milijuna stanovnika imamo 580 stranka.

http://dukedantalion.weebly.com/
16 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...
Old Iggy kaže...
Nego, koja je to stranka "manje zlo"?

 SDP je manje zlo od stranke koja je opljačkala hrvatsku, jel baš to moram naglašavati?

Pa čak i taj Živi zid je bolja opcija od stranke koja je trenutno na vlasti i koja je proglašena sudskim putem kao kriminalna organizacija.

Dakle, mora se izabrati manje zlo, a ne birati strankice čija je svrha samo da se prištekaju jačima u koaliciji i izbore fotelje za pojedine članove.

 

Jbt jedna Velika Britanija i Amerika imaju dvije opcije na glasanju, a mi sa 4 milijuna stanovnika imamo 580 stranka.

To što je nešto manje zlo ne znači da je dobro. Imali su dosta prilika pa su ih propustili. Da sad dođu na vlast, misliš da bi bili sposobni odraditi nešto pošteno?

Živi zid je smijeh sam po sebi, ono što govore je dovoljno za zaključak da bi bili neusporedivo gori od HDZ-a. A to je stvarno uspjeh.

Biranje "protiv" je pokazatelj koliko je loše stanje. Bira se "za", ali je pitanje za koga.

 

BTW, i Ameri i Engleti imaju više opcija.

 

No daleko smo otišli od teme.

 

14 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...
Old Iggy kaže...
Nego, koja je to stranka "manje zlo"?

 SDP je manje zlo od stranke koja je opljačkala hrvatsku, jel baš to moram naglašavati?

Pa čak i taj Živi zid je bolja opcija od stranke koja je trenutno na vlasti i koja je proglašena sudskim putem kao kriminalna organizacija.

Dakle, mora se izabrati manje zlo, a ne birati strankice čija je svrha samo da se prištekaju jačima u koaliciji i izbore fotelje za pojedine članove.

 

Jbt jedna Velika Britanija i Amerika imaju dvije opcije na glasanju, a mi sa 4 milijuna stanovnika imamo 580 stranka.

Lol, pet puta prije bi glasao za Plenkija nego za onog retardiranog autistu Bernardica.

 

Zapravo, ako mrzis HDZ, onda je trenutno logicno glasat za HDZ. Ne ocekujem da ces ovo shvatit...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice