Lenovo Z5 mogao bi biti prvi mobitel bez notcha i

poruka: 7
|
čitano: 3.452
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovo Z5 mogao bi biti prvi mobitel bez notcha i ".
15 godina
offline
Lenovo Z5 mogao bi biti prvi mobitel bez notcha i

Predivno, ali prodavat ce se bolje ako dolazi kao Android One.

 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Lenovo Z5 mogao bi biti prvi mobitel bez notcha i

Zvucnik ispod ekrana? Mora da ce zvucati drugacije, ovisno kako se mobitel drzi.

Podsjeca me na Sony TV koji proizvodi zvuk iz ekrana.

 

Za senzore mi je jasno da mogu ispod poluprozirne membrane,

ali kako ce zvucnik i mikrofon ispod ekrana odradjivati posao - to mi je misterija.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lenovo Z5 mogao bi biti prvi mobitel bez notch
Mozda ce ici slicnim putem kao Xiaomi i Mi Mix2, gdje je okvir zapravo piezoelektricni zvucnik
10 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo Z5 mogao bi biti prvi mobitel bez notch

Ako postoji, lenovo bi trebao omogučiti da izađe u više verzija a ne samo oni koji imaju 3000mah ili manje.

Ne kupuju svi smartphone koji mora biti tanki ko novčic, meni ne smeta deblina ako ne prelazi 10mm a za to je dovoljno da se ugura 4000 ili čak do 5000mah baterija.

Mana kod tih jako tankih je i to da se lakše svijaju :) Inače jedva ćekam taj koji ima potpuni ekran ispred ali to budem doživio tek za 2-3 godine kada  se cijene takvih opadnu na razinu redmi note 5 :

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Lenovo Z5 mogao bi biti prvi mobitel bez notch

Markić -- ajde si ispravi ćekam u čekam....

16 godina
offline
Re: Lenovo Z5 mogao bi biti prvi mobitel bez notch
@Čitatelj
Taj tv imam na poslu i zvuk je nekaj nenormalno dobro. Kome god pustim svi se čude odakle zvuk dolazi. Jako dobra stvar.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo Z5 mogao bi biti prvi mobitel bez notch
ukay1000 kaže...
@Čitatelj
Taj tv imam na poslu i zvuk je nekaj nenormalno dobro. Kome god pustim svi se čude odakle zvuk dolazi. Jako dobra stvar.

Donekle mi je jasno kako to radi na TV-u (koji nitko ne dira) ali kako na mobitelu kad ga pritisneš na uho? Da li taj TV ima problema sa zvukom ako netko stavi ruku na ekran i sa time onemogući vibracije?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice