London dobio "tvornicu selfija", raj za influencer

poruka: 15
|
čitano: 3.649
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "London dobio "tvornicu selfija", raj za influencer".
16 godina
neaktivan
offline
London dobio "tvornicu selfija", raj za influencer

Dobra ideja. Ne sumnjam da će biti hit.

 
2 0 hvala 0
14 godina
online
London dobio "tvornicu selfija", raj za influencer

Ugasite planetu pa ponovno upalite

 
19 0 hvala 0
10 godina
offline
London dobio "tvornicu selfija", raj za influencer

bilo bi super kad bi napravili kulise svih vecih londonskih znamenitosti i onda odes fino tamo i poslikas se, nesto kao ovo 

https://net.hr/cafe/overkloking/pjeske-2/

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
London dobio "tvornicu selfija", raj za influencer

Svaka civilizacija prije svog kraja zađe u doba dekadencije...

 
10 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: London dobio "tvornicu selfija", raj za influe
Zasto su influenceri sva neka razmazena drcina, zar nebi covik trebao biti influencan od nekoga starijeg i iskusnijeg?

Sta ce ona mene influencat, tuka koja zivi od slikavanja sebe?
Moj PC  
13 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: London dobio "tvornicu selfija", raj za influe
Abomb kaže...
Zasto su influenceri sva neka razmazena drcina, zar nebi covik trebao biti influencan od nekoga starijeg i iskusnijeg?

Sta ce ona mene influencat, tuka koja zivi od slikavanja sebe?

 "Infulenca" te ona ili onaj kojem ti to dozvolis.... Drugim rijecima nije do njih vec do tebe....

14 godina
offline
Re: London dobio "tvornicu selfija", raj za influe
Posmatrač kaže...
Abomb kaže...
Zasto su influenceri sva neka razmazena drcina, zar nebi covik trebao biti influencan od nekoga starijeg i iskusnijeg?

Sta ce ona mene influencat, tuka koja zivi od slikavanja sebe?

 "Infulenca" te ona ili onaj kojem ti to dozvolis.... Drugim rijecima nije do njih vec do tebe....

 

Ja dopuštam Sonji Kovač da me influenc(ir)a. Cjenik joj jest viši, ali kvaliteta se, brate, plaća.

4 godine
protjeran
offline
Re: London dobio "tvornicu selfija", raj za influe

Meni je iz "zauvijek susjedi" puno ljepša ona Anđa (Lucija Hranjec Šesto Sajfert...)

14 godina
neaktivan
offline
London dobio "tvornicu selfija", raj za influencer

 Kaže mi jedan kolega, inače učitelj u osnovnoj školi, da je pitao djecu što žele biti kad narastu, koji posao žele raditi i odgovor većine je bio - Youtuberi i Instagramuše (kod cura). Kad se sjetiš da smo još prije 10-13 godina htjeli biti astronauti, poštari i vatrogasci...

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: London dobio "tvornicu selfija", raj za influe
Crank1d kaže...

 Kaže mi jedan kolega, inače učitelj u osnovnoj školi, da je pitao djecu što žele biti kad narastu, koji posao žele raditi i odgovor većine je bio - Youtuberi i Instagramuše (kod cura). Kad se sjetiš da smo još prije 10-13 godina htjeli biti astronauti, poštari i vatrogasci...

Ako govorimo o monetarnom potencijalu onda su današnja djeca na pravom putu što se želja tiče, ako govorimo o moralnom/intelektualnom onda ne.

5 godina
offline
Re: London dobio "tvornicu selfija", raj za influe
Crank1d kaže...

 Kaže mi jedan kolega, inače učitelj u osnovnoj školi, da je pitao djecu što žele biti kad narastu, koji posao žele raditi i odgovor većine je bio - Youtuberi i Instagramuše (kod cura). Kad se sjetiš da smo još prije 10-13 godina htjeli biti astronauti, poštari i vatrogasci...

 Sta djeca znaju. Milse uslikas par selfija i eto para.... Puno je to posla. Pogotovo kod videa. Ako zelis kvalitetan video puuuuuno je to posla....

love2ml86 kaže...
Crank1d kaže...

 Kaže mi jedan kolega, inače učitelj u osnovnoj školi, da je pitao djecu što žele biti kad narastu, koji posao žele raditi i odgovor većine je bio - Youtuberi i Instagramuše (kod cura). Kad se sjetiš da smo još prije 10-13 godina htjeli biti astronauti, poštari i vatrogasci...

Ako govorimo o monetarnom potencijalu onda su današnja djeca na pravom putu što se želja tiče, ako govorimo o moralnom/intelektualnom onda ne.

 Ne nuzno moralno pogresno. Pun je YT kvalitetnog materijala koji je vrhunska produkcija.... Klasicna televizija odumire.... 

16 godina
odjavljen
offline
Re: London dobio "tvornicu selfija", raj za influe
Crank1d kaže...

 Kaže mi jedan kolega, inače učitelj u osnovnoj školi, da je pitao djecu što žele biti kad narastu, koji posao žele raditi i odgovor većine je bio - Youtuberi i Instagramuše (kod cura). Kad se sjetiš da smo još prije 10-13 godina htjeli biti astronauti, poštari i vatrogasci...

 

Ja sam zimus pricao sa poznanikom. Kaze on meni "znas sta bih ja bio da sam 15 godina mladji?" (sad ima 34-35 mislim). Pitam ja "sta?". Kaze on meni "ja bi bio strimer, znas kaku paru oni mlate buraz?"

Dobio sam izljev krvi u mozak

 

Freak Show Inc.
14 godina
offline
London dobio "tvornicu selfija", raj za influencer

Bolje je ovo nego onaj Muzej Osjeta 10 puta.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: London dobio "tvornicu selfija", raj za influe
Kad smo kod influencera, ja tu vidim dvije grupe ljudi:
- netko tko je svojim radom i trudom postao poznat i radnje i stavovi takvih osoba poticu ostale ljude da podijele njihovo misljenje. Npr. poznati kuhar A koristi nozeve firme B i zato i ja hocu te nozeve jer ih on koristi
- ljudi koji se naslikavaju po instagramu i cijeli njihov “posao” kao influencer se svodi na milijun selfija dnevno i zicanje besplatnog smjestaja po hotelima, besplatne hrane po restoranima i sl. u zamjenu za promociju na socijalnim mrezama. Citaj djabalebarosi prve klase.
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: London dobio "tvornicu selfija", raj za influe
tokyu kaže...
Kad smo kod influencera, ja tu vidim dvije grupe ljudi:
- netko tko je svojim radom i trudom postao poznat i radnje i stavovi takvih osoba poticu ostale ljude da podijele njihovo misljenje. Npr. poznati kuhar A koristi nozeve firme B i zato i ja hocu te nozeve jer ih on koristi
- ljudi koji se naslikavaju po instagramu i cijeli njihov “posao” kao influencer se svodi na milijun selfija dnevno i zicanje besplatnog smjestaja po hotelima, besplatne hrane po restoranima i sl. u zamjenu za promociju na socijalnim mrezama. Citaj djabalebarosi prve klase.

 Opet generalizujete... Da ti hoteli nemaju koristi od toga ne bi se to ni radilo..... Naravno pricamo o ljudima koji pisu kvalitetne postove i ne zicaju likeove golim sisama.....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice