Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest uređ

poruka: 18
|
čitano: 4.836
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest uređ".
13 godina
offline
Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest uređ

trajalo je 1 sat a osjecali smo se svi kao da traje 5 sati koliko su bili dosadni

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2019 14:01 (Zeppelin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest uređ

Da li komu radi na Pixel 2 xl varijanti Night Sight for Astrophotography - meni ne.

 

downolad

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest uređ

Nemam pojma zašto ne ubace bar poštene ili čak izvrsne baterije, ovako je8eni MEH.

 

Slab kapacitet baterije

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest uređ

zasto nema pljuvanja po ovim mobitelima kao sto ima po iphonima? zasto nitko ne komentira kako je zadnja kamera cista kopija kamere od iphona koju su svi popljuvali kako je ruzna i bezveze?

cijene isto nitko ne komentira kako su visoke, jeftiniji model je cak i skuplji od iphona 11. 

nisam fan applea, niti imam uopce te nove mobitele, preskupi su mi, ali zasto stalno kad se nesto objavi o iphonu tema u pet minuta ima 3-4 stranice pljuvacine a ova skupa glupost sa uzasno slabom baterijom i losim izgledom nema?

Moj PC  
12 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest uređ

iP 11 Pro je ljepotica za ovo

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Re: Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest
mar123 kaže...

zasto nema pljuvanja po ovim mobitelima kao sto ima po iphonima? zasto nitko ne komentira kako je zadnja kamera cista kopija kamere od iphona koju su svi popljuvali kako je ruzna i bezveze?

cijene isto nitko ne komentira kako su visoke, jeftiniji model je cak i skuplji od iphona 11. 

nisam fan applea, niti imam uopce te nove mobitele, preskupi su mi, ali zasto stalno kad se nesto objavi o iphonu tema u pet minuta ima 3-4 stranice pljuvacine a ova skupa glupost sa uzasno slabom baterijom i losim izgledom nema?

 

Pa evo zato si ti krenuo pomalo.

 

Što se mene tiče - prevelik gornji bezel, katastrofalno mala baterija, i loša cijena. 

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
offline
Re: Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest
mar123 kaže...

zasto nema pljuvanja po ovim mobitelima kao sto ima po iphonima? zasto nitko ne komentira kako je zadnja kamera cista kopija kamere od iphona koju su svi popljuvali kako je ruzna i bezveze?

cijene isto nitko ne komentira kako su visoke, jeftiniji model je cak i skuplji od iphona 11. 

nisam fan applea, niti imam uopce te nove mobitele, preskupi su mi, ali zasto stalno kad se nesto objavi o iphonu tema u pet minuta ima 3-4 stranice pljuvacine a ova skupa glupost sa uzasno slabom baterijom i losim izgledom nema?

 Pa zato kaj je ovo točno kaj smo očekivali od pixela.

Google svake godine pobere najgore aktualne "smjernice" u dizajnu i napravi ultraružan mobitel (često najružniji na tržištu) i to im odlično ide.

Nema se tu kaj komentirat, i uz to stave paprenu cijenu, tak da su im to dvije stvari koje im garantiraju da se mobitel ne bude dobro prodavao, zato jer se ni ne smije, jer bi sabotirali svoje partnere.

Uglavnom, svaka im čast, uspiju svake godine u naumu 

Jedina je još nepoznanica koliko su upgradeali kameru, a ima dosta noviteta po najavama, tak da se opet očekuje najbolja kamera na tržištu.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2019 15:45 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest uređ

Pixel 4 vrline: kamera (fotografije, ne video!), Asisstant, SW update, 90Hz refresh rate, SOLI

Pixel 4 (katastrofalne) mane: sicusna baterija, max 444nit ekran, nema vise backupa u originalnoj kvaliteti na Google Photos (video se downskalira na 1080p!)

 

Unatoc ovome, mislim da cu ga uzeti jer mi je predugo cekati na S11e nagodinu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest
Zeppelin kaže...

trajalo je 1 sat a osjecali smo se svi kao da traje 5 sati koliko su bili dosadni

 

nisam uspio do kraja izdržati ... nakon one babetine na stolici koja je pričala o okolišu ili čemu već došla je prepotentna i iritantna ženskica da predstavi smartphone, gledao još 5 minuta i ugasio prezentaciju. Malo kad sam gledao toliko lošu. Čak niti Samsung nema toliko loše prezentacije.

 

Jedva čekam novi Apple show. Neću kupit niti jedan njihov uređaj ali brate gledam show i plješćem kad i oni, navijam kad i oni, napravim si kokice i imam što cijelu večer raditi.

8 godina
offline
Re: Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Zeppelin kaže...

trajalo je 1 sat a osjecali smo se svi kao da traje 5 sati koliko su bili dosadni

 

nisam uspio do kraja izdržati ... nakon one babetine na stolici koja je pričala o okolišu ili čemu već došla je prepotentna i iritantna ženskica da predstavi smartphone, gledao još 5 minuta i ugasio prezentaciju. Malo kad sam gledao toliko lošu. Čak niti Samsung nema toliko loše prezentacije.

 

Jedva čekam novi Apple show. Neću kupit niti jedan njihov uređaj ali brate gledam show i plješćem kad i oni, navijam kad i oni, napravim si kokice i imam što cijelu večer raditi.

 Ja bi rađe u zid gledo nego te prezentacije. To je ko onaj zeppter samo srecom ovi ti ne dolaze doma

Trosit vrijeme na to kad ces kasnije sve bitno saznat u 2 minute citanja

7 godina
offline
Re: Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest
mar123 kaže...

zasto nema pljuvanja po ovim mobitelima kao sto ima po iphonima?

 srijeda, 16. listopada 2019. u 13:41... u iščekivanju povratnika s posla

ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 Jedva čekam novi Apple show. Neću kupit niti jedan njihov uređaj ali brate gledam show i plješćem kad i oni, navijam kad i oni, napravim si kokice i imam što cijelu večer raditi.

...incredible, amazing, awesome

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2019 17:47 (Louis Pluto).
7 godina
protjeran
offline
Re: Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest
Louis Pluto kaže...
mar123 kaže...

zasto nema pljuvanja po ovim mobitelima kao sto ima po iphonima?

 srijeda, 16. listopada 2019. u 13:41... u isčekivanju povratnika s posla

ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 Jedva čekam novi Apple show. Neću kupit niti jedan njihov uređaj ali brate gledam show i plješćem kad i oni, navijam kad i oni, napravim si kokice i imam što cijelu večer raditi.

...incredible, amazing, awesome

 Google hardware divizija ima krizu identiteta. U ono vrijeme Nexus 9 i Nexus 4 su bilo solidno dizajnirani.

14 godina
offline
Re: Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest
fer-de-lance kaže...
mar123 kaže...

zasto nema pljuvanja po ovim mobitelima kao sto ima po iphonima? zasto nitko ne komentira kako je zadnja kamera cista kopija kamere od iphona koju su svi popljuvali kako je ruzna i bezveze?

cijene isto nitko ne komentira kako su visoke, jeftiniji model je cak i skuplji od iphona 11. 

nisam fan applea, niti imam uopce te nove mobitele, preskupi su mi, ali zasto stalno kad se nesto objavi o iphonu tema u pet minuta ima 3-4 stranice pljuvacine a ova skupa glupost sa uzasno slabom baterijom i losim izgledom nema?

 Pa zato kaj je ovo točno kaj smo očekivali od pixela.

Google svake godine pobere najgore aktualne "smjernice" u dizajnu i napravi ultraružan mobitel (često najružniji na tržištu) i to im odlično ide.

Nema se tu kaj komentirat, i uz to stave paprenu cijenu, tak da su im to dvije stvari koje im garantiraju da se mobitel ne bude dobro prodavao, zato jer se ni ne smije, jer bi sabotirali svoje partnere.

Uglavnom, svaka im čast, uspiju svake godine u naumu 

Jedina je još nepoznanica koliko su upgradeali kameru, a ima dosta noviteta po najavama, tak da se opet očekuje najbolja kamera na tržištu.

 

 

 Upravo to, jasno se vidi da se ni ne trude, tj. trude se ne napraviti dobar mobitel. te tako ugrozili partnere.

Pixel linija čini mi se služi samo kako bi Google dao hint/prijedlog partnerima što sljedeće da ubace i u kojem smjeru da idu i kako to izgleda, 90hz, senzori, matte poleđina, vrhunska kamera, jedini hint koji je loš je ultra mala baterija, al to vjerojatno da siroti ne potroše previše u proizvodnji.

A po cijeni se posebno vidi da im uopće nije u cilju prodaja, tako da oni koji zagrizu su prema mom mišljenju zajebali, kupili nešto što namjerno nije dobro napravljeno (+ što ih nije briga za software na pixelima, te se čak i on nakon nekog vremena uspori lol).

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
15 godina
offline
Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest uređ

6GB RAMa.

Vise $/GB od Applea.

Cip iz S10.

 


Prije kojeg mobitela trenutno na trzistu bi trebao kupiti ovaj Pixel? Doslovno nijednog. Izdali su konkurenta S10 s 90 Hz u dizajnu od S8.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest
Mitch kaže...

6GB RAMa.

Vise $/GB od Applea.

Cip iz S10.

 


Prije kojeg mobitela trenutno na trzistu bi trebao kupiti ovaj Pixel? Doslovno nijednog. Izdali su konkurenta S10 s 90 Hz u dizajnu od S8.

 Misliš nesimetrični S8 dizajn?

Vau, nisu stavili notch ali zato gore bezel veći od donjeg lol.

Možda da kontaktiraju Meizu dizajnere malo za hint koji.

Kamera iza? Samo upitnik, ne treba komentirati, za taj dio bi se mogli obratiti Huaweiu.

Idu stavljati matte poleđinu ali samo na crnom modelu stave staklo (?)

Idu stavljati drugu kameru i stave telefoto, 2x, jer prema Googleu: "vjerujemo da će biti korisnija korisnicima nego wide", 2x telefoto, lol

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
16 godina
offline
Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest uređ

Eh kad se samo sjetim moga Nexus 5-ice...bila su to vremena...

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest
O_O_O kaže...

 Google hardware divizija ima krizu identiteta. U ono vrijeme Nexus 9 i Nexus 4 su bilo solidno dizajnirani.

Google samo boje bira. Ostalo sve radi HTC. Bezveze.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Made by Google '19 - stigli novi Pixel i Nest
Ovi ne žele prodat mobitel. Apple je za njih nedostižan. Cijene je nepotrebno komentirat.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice