No Man's Sky preživo sve nevolje i dalje se razvij

poruka: 4
|
čitano: 3.054
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "No Man's Sky preživo sve nevolje i dalje se razvij".
14 godina
offline
No Man's Sky preživo sve nevolje i dalje se razvij

ima li igrača da potvrde da su početni problemi otklonjeni?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: No Man's Sky preživo sve nevolje i dalje se ra

Koji početni problemi?

Ova igra je imala toliko ažuriranja da su otklonjeni i problemi koji su nastali otklanjanjem početnih problema. I onih prije toga.

U stvari, meni osobno je glavni problem što svakom većom zakrpom (a bilo ih je dosta) naprave toliko izmjena i dodaju toliko stvari da se vrlo teško snaći i realno je bolje krenuti ispočetka.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: No Man's Sky preživo sve nevolje i dalje se ra
DeniZg kaže...

Koji početni problemi?

Ova igra je imala toliko ažuriranja da su otklonjeni i problemi koji su nastali otklanjanjem početnih problema. I onih prije toga.

U stvari, meni osobno je glavni problem što svakom većom zakrpom (a bilo ih je dosta) naprave toliko izmjena i dodaju toliko stvari da se vrlo teško snaći i realno je bolje krenuti ispočetka.

 

Da, to je i mene odbilo od ponovog igranja. Jednostavno ne mogu ništa poloviti više.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
protjeran
offline
Re: No Man's Sky preživo sve nevolje i dalje se ra
BarbaVeli kaže...

ima li igrača da potvrde da su početni problemi otklonjeni?

 Da, puno je bolja igra nego je bila na pocetku. Pravi multiplayer, VR podrska, novi sadrzaji itd. Cesto bude na rasporodaji za oko 15-20 erua. Definitvno dobra igra.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice