Na Marsu otkrivena tekuća voda

poruka: 7
|
čitano: 3.827
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Marsu otkrivena tekuća voda".
15 godina
online
Na Marsu otkrivena tekuća voda

koliko love bačeno u vjetar. mi odavno imamo ekipu za to, samo je treba lansirati na mars. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Na Marsu otkrivena tekuća voda

ma jebo vodu evo BiH je najbogatija vodom u europi pa nevalja, mene interesuje porezi, plaće, standard kakav je na tom marsu jel hdz gore na vlasti?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
20 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Na Marsu otkrivena tekuća voda
Život na Marsu je 62% lakši nego u BiH.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
suspendiran
offline
Na Marsu otkrivena tekuća voda

Jebes vodu na Marsu, mi smo u finaluuuu!!!

Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Na Marsu otkrivena tekuća voda

Kad se već piše o znanstvenom radu, onda ga treba do kraja pročitati! A tamo lijepo piše da se voda ne mrzne zato što u njoj ima otopljeno mnogo perklorata. A perklorati su, za one kojima kemija slabo ide, soli perklorne kiseline, HClO4. To su jaka oksidacijska sredstva (NH4ClO4 je raketno gorivo!) i dakako dezinfekcijska sredstva - jača od Varekine, otopine natrijeva hipoklorita, NaClO. Kako bi u tako nečemu moglo biti života? 

 
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Na Marsu otkrivena tekuća voda

Kad se već piše o znanstvenom radu, onda ga treba do kraja pročitati! A tamo lijepo piše da se voda ne mrzne zato što u njoj ima otopljeno mnogo perklorata. A perklorati su, za one kojima kemija slabo ide, soli perklorne kiseline, HClO4. To su jaka oksidacijska sredstva (NH4ClO4 je raketno gorivo!) i dakako dezinfekcijska sredstva - jača od Varekine, otopine natrijeva hipoklorita, NaClO. Kako bi u tako nečemu moglo biti života? 

 
1 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Na Marsu otkrivena tekuća voda
danen kaže...

Kad se već piše o znanstvenom radu, onda ga treba do kraja pročitati! A tamo lijepo piše da se voda ne mrzne zato što u njoj ima otopljeno mnogo perklorata. A perklorati su, za one kojima kemija slabo ide, soli perklorne kiseline, HClO4. To su jaka oksidacijska sredstva (NH4ClO4 je raketno gorivo!) i dakako dezinfekcijska sredstva - jača od Varekine, otopine natrijeva hipoklorita, NaClO. Kako bi u tako nečemu moglo biti života? 

 mojoj bivšoj bi i u tome bilo čist ugodno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 17:37 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice