Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zvjezd

poruka: 13
|
čitano: 4.519
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zvjezd".
15 godina
offline
Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zvjezd

"... riječ je tek o vrlo zanimljivoj i zabavnoj podudarnosti koja sa serijalom nema nikakve izravne veze– znanstvenici su odmah objavili i pojašnjenje ..."

 

ma nema do znanstvenika i njihovih objašnjenja. da nisu demantirali, bio bih uvjeren da je to (neizravna veza!) putokaz prema lokalnoj birtiji za polaznike zvjezdanoflotne akademije. m-da. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 2 hvala 1
14 godina
offline
Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zvjezd

a pored znaka natpis:

 

Riker je mrčio ođe!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
15 1 hvala 0
8 godina
offline
Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zvjezd

Kirk was (t)here !

waaagh
 
13 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zvjezd

 

Ebiga kad se popilo, onda se i zagalamilo

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zv
Ajar kaže...

"... riječ je tek o vrlo zanimljivoj i zabavnoj podudarnosti koja sa serijalom nema nikakve izravne veze– znanstvenici su odmah objavili i pojašnjenje ..."

 

ma nema do znanstvenika i njihovih objašnjenja. da nisu demantirali, bio bih uvjeren da je to (neizravna veza!) putokaz prema lokalnoj birtiji za polaznike zvjezdanoflotne akademije. m-da. 

Sveznajuči znanstvenici, uvijek imaju rješenje ili iznimno efikasni kao što je nekad golove zabijal Davor Šuker.

 

Sad kad su rješili Mars zagonetku, nek odu do Hesdalena pa nek brzo rješe kaj to leti solidnom brzinom 30 000kmh.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/objavljena-prva-povijesna-fotografija-crne-rupe/267683.aspx?page=0&jumpto=5887333&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 14:37 (rambox).
7 godina
protjeran
offline
Re: Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zv
rambox kaže...
Ajar kaže...

"... riječ je tek o vrlo zanimljivoj i zabavnoj podudarnosti koja sa serijalom nema nikakve izravne veze– znanstvenici su odmah objavili i pojašnjenje ..."

 

ma nema do znanstvenika i njihovih objašnjenja. da nisu demantirali, bio bih uvjeren da je to (neizravna veza!) putokaz prema lokalnoj birtiji za polaznike zvjezdanoflotne akademije. m-da. 

Sveznajuči znanstvenici, uvijek imaju rješenje ili iznimno efikasni kao što je nekad golove zabijal Davor Šuker.

 

Sad kad su rješili Mars zagonetku, nek odu do Hesdalena pa nek brzo rješe kaj to leti solidnom brzinom 30 000kmh.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/objavljena-prva-povijesna-fotografija-crne-rupe/267683.aspx?page=0&jumpto=5887333&sort=asc&view=flat

 Ne treba mjesati znanstvenike sa zutilom koji copy-paste portali objavljuju.

15 godina
offline
Re: Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zv
Stric_Jura kaže...

a pored znaka natpis:

 

Riker je mrčio ođe!

 

warhammer kaže...

Kirk was (t)here !

 

O_O_O kaže...

 Ne treba mjesati znanstvenike sa zutilom koji copy-paste portali objavljuju.

 dečki, pa niste valjda mislili da je panspermija samo ono što piše u hrvatskoj enciklopediji?! a osmi padež - prezervativ (tko? koga? kad? gdje? čime?)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 15:24 (Ajar).
8 godina
offline
Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zvjezd
Nema veze - to je bumerang!
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zv
Marsovci zahvaljuju nike-u na donaciji patika
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zv
Starvorovci nemaju svoj planet, a mi imamo.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zv
BarbaVeli kaže...
Starvorovci nemaju svoj planet, a mi imamo.

Nemamo mi nič, upravo suprotno tu smo dok ne prevršimo mjeru pa onda opet ide resetiraje kao i ranije u prošlosti.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
12 godina
offline
Re: Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zv
... Ili croissant (gay krafna)?
vicious
10 godina
offline
Re: Na Marsu snimljen "znak Zvjezdane flote" iz Zv
Grubo krsenje prime directive!
 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice