Microsoft ima ideju na tipkovnice dodati Office ti

poruka: 6
|
čitano: 2.855
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft ima ideju na tipkovnice dodati Office ti".
16 godina
offline
Microsoft ima ideju na tipkovnice dodati Office ti

Ne samo dovoljno star da se sjećam nego i da ju imam  :)

Nikad mi nije na njoj bilo ugodno raditi, ali opet, ja ni nisam pravi tipkač... 

Gledam te!
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Microsoft ima ideju na tipkovnice dodati Office ti

Ja sam imao vjerojatno zadnju generaciju koja je pratila ovaj oblik, kupljenu, ako se ne varam, 2004. Za igre je bila sranje, ali za pisanje teksta pravi stroj - robusna, čvrsta i ergonomska, te prisiljava korisnika na pravilan položaj ruku.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft ima ideju na tipkovnice dodati Offic
Najbolje da svaka aplikacija ima svoje tipke, a da sliva i brojke svedemo na tipkovnicu s Nokie 3210 🤪

Meni se cini da tih funkcijskih tipki i opcija za kombiniranje imamo i danas previse te da ih prosjecni korisnik ne koristi ni 10% - samo sto bi trebalo smisliti jednostavni nacin za customizaciju na nivou os-a i app-a.

Ili je mozda Apple-ov put s touch barom ipak rjesenje u pravom smjeru za ovakve potrebe za dodatnim customizacijama aplikacija?
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Microsoft ima ideju na tipkovnice dodati Office ti

a kad će bsod tipka? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft ima ideju na tipkovnice dodati Offic
Ajar kaže...

a kad će bsod tipka? 

Pa to bi bio jako koristan dodatak svim zabušantima na poslu i pubertetlijama koji otkrivaju čari interneta u trenutku kad se roditelji vraćaju ranije s posla...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
online
Re: Microsoft ima ideju na tipkovnice dodati Offic
MrBlc kaže...

Pa to bi bio jako koristan dodatak svim zabušantima na poslu i pubertetlijama koji otkrivaju čari interneta u trenutku kad se roditelji vraćaju ranije s posla...

 to je bila zamisao - tipka za paniku (na zaslonu otvara nešto neutralno ali programabilno unaprijed). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice