Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2

poruka: 20
|
čitano: 6.921
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 ".
12 godina
offline
Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2

Uh, ovi su ko Jabučari postali.

Logitech RumblePad2 wireless, platio točno 300kn, prije 15-ak godina,radi i izgleda kao prvi dan,ništa zguljeno, a prošao je sito i rešeto.Nevjerojatno kako cijena HW-a raste iz generacije u generaciju.

 
2 0 hvala 0
Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2

Fijuuuu ma ke dobre tehnologije. Spada u elitu! Svaka ćas!

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Serie
mGT kaže...

Uh, ovi su ko Jabučari postali.

Logitech RumblePad2 wireless, platio točno 300kn, prije 15-ak godina,radi i izgleda kao prvi dan,ništa zguljeno, a prošao je sito i rešeto.Nevjerojatno kako cijena HW-a raste iz generacije u generaciju.

 pa i nije. zbog inflacije, radnika kojega su donedavno plaćali dolar mjesečno za 16 sati rada dnevno, sad moraju plaćati dolar i 2 centa a radi dnevno za njih samo 15 sati i 48 minuta. zamisli koliko bi tek koštalo da taj isti radnik još ima i pauzu od, primjerice, minute. 

 

a propos dostupnosti u rvackoj (kaj - ne da im se gljive/tipke lokalizirati?) - PS jest. pametnome dosta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 8:56 (Ajar).
11 godina
offline
Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2

Sin hoce ovo za Bozic pod bor pa cu imat priliku probat kako radi itd.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Serie
MEGATAMA kaže...

Sin hoce ovo za Bozic pod bor pa cu imat priliku probat kako radi itd.

 Reci mu nek za drugi Bozic poželi jednu novu teslu, a ti mu je pripaziš do kad ne navrši 18 haha

4 godine
protjeran
offline
Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2

u Sony-u bi valjda odapeli da nam dodaju stražnje tipke na dualshock/sens.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2

Sorry Davor, ali ovaj minus "Potrebno dokupiti prijamnik za radijsko bežično povezivanje" si falio.

 

Svaki laptop ima danas ugrađen Bluetooth, a mobitele i zablete da ne spominjem.

Ako ti za stolni PC treba adapter, onda je to više nedostatak takvog stolnog PC-a. Usotalom kod nas Bluetooth adapter košta cijelih 50kn, dok se na Alexpressu može nabaviti za 20 kn s dostavom.

 

Za cijenu kao nedostatak se načelno slažem da je visoka, ali ako uspoređuješ slične uređaje drugih proizvođača (npr. Nacon Revolution Unlimited Pro Controller, SCUF Vantage Controller, Razer Raiju Ultimate Wireless itd.), onda je cijena u rangu drugih.

 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Serie
Imaš 3rd party kontrolere ako ti je toliko bitno. Vjerojatno ne izbacuju svog "elite" iz tog razloga.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Serie
Lisac1606 kaže...

Sorry Davor, ali ovaj minus "Potrebno dokupiti prijamnik za radijsko bežično povezivanje" si falio.

 

Svaki laptop ima danas ugrađen Bluetooth, a mobitele i zablete da ne spominjem.

Ako ti za stolni PC treba adapter, onda je to više nedostatak takvog stolnog PC-a. Usotalom kod nas Bluetooth adapter košta cijelih 50kn, dok se na Alexpressu može nabaviti za 20 kn s dostavom.

 

Za cijenu kao nedostatak se načelno slažem da je visoka, ali ako uspoređuješ slične uređaje drugih proizvođača (npr. Nacon Revolution Unlimited Pro Controller, SCUF Vantage Controller, Razer Raiju Ultimate Wireless itd.), onda je cijena u rangu drugih.

nije to obični Bluetooth, treba ti zasebi adapter koji košta 25 dolara znači oko 200kn

12 godina
offline
Re: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Serie
Jack Sparrow kaže...
Lisac1606 kaže...

Sorry Davor, ali ovaj minus "Potrebno dokupiti prijamnik za radijsko bežično povezivanje" si falio.

 

Svaki laptop ima danas ugrađen Bluetooth, a mobitele i zablete da ne spominjem.

Ako ti za stolni PC treba adapter, onda je to više nedostatak takvog stolnog PC-a. Usotalom kod nas Bluetooth adapter košta cijelih 50kn, dok se na Alexpressu može nabaviti za 20 kn s dostavom.

 

Za cijenu kao nedostatak se načelno slažem da je visoka, ali ako uspoređuješ slične uređaje drugih proizvođača (npr. Nacon Revolution Unlimited Pro Controller, SCUF Vantage Controller, Razer Raiju Ultimate Wireless itd.), onda je cijena u rangu drugih.

nije to obični Bluetooth, treba ti zasebi adapter koji košta 25 dolara znači oko 200kn

 paše li bluetooth adapter od XBox One kontrolera ili je ovaj pak još drugačiji? i podržava li uopće taj adapter spajanje više kontrolera?

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
4 godine
protjeran
offline
Re: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Serie

vidjeh to i kao 3rd party dodatak, ali radije bih integrirano.

pa da imaju 2 verzije sa i bez.

 

citao sam puno zalbi i nedostataka na nacon kontrolere i sl 3rd party

tako da bi ih radije izbjegao, nije bas da sam sa sony-evom pretjerano

odusevljen isto se kvare, ali mi se ipak cini manje nego ti 3rd party kao npr spomenuti nacon.

 

a i bas da bi uz dodavanje te 2-4 tipke trebali se vinuti u nebesa sa cijenom od 170 eura

to isto ne vjerujem, citao sam da prvi iz ove elite serije bas i nije ispunio ocekivanja.

 

osobno mi nikada nisu ni sjeli xbox kontroleri ne zbog ergonomije nego samo tipke
taj cudni round high profile mi nikada nije sjeo. probao kad mi je frend davno

jos posudio xbox 360 da ne spominjem kakav promasaj su mi bile izmjenjive baterije.

nekome je to okej meni je to super al za daljinac od tv-a, ne nesto sto ipak koristis

satima.

14 godina
offline
Re: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Serie
Jack Sparrow kaže...

nije to obični Bluetooth, treba ti zasebi adapter koji košta 25 dolara znači oko 200kn

 

Kontoler podržava USB, Bluetooth i Xbox Wireless (za taj ti treba adapter što pišeš 200 kn)

14 godina
offline
Re: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Serie
Dalthor kaže...

 paše li bluetooth adapter od XBox One kontrolera ili je ovaj pak još drugačiji? i podržava li uopće taj adapter spajanje više kontrolera?

 

Miješate bežične standarde. Novi Xbox One kontroleri (od One S nadalje, uključujući i Elite 2) Podržavaju svoj Xbox bežični standard i običan Bluetooth.

11 godina
offline
Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2

Ja imam taj MS dongle kojime spajam svoj xbox x gamepad na pc ali moze se spojit i na druge nacine,taj dongle pase i za elite gamepad koliko znam.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Serie
Lisac1606 kaže...
Jack Sparrow kaže...

nije to obični Bluetooth, treba ti zasebi adapter koji košta 25 dolara znači oko 200kn

 

Kontoler podržava USB, Bluetooth i Xbox Wireless (za taj ti treba adapter što pišeš 200 kn)

 Ali je preporučljivo koristiti WIFI adapter jer je to RADIJSKI signal kojeg je opisao. A tim adapterom možeš spojiti 8 controllera i ima manji input lag, te podržava dodatke i zvuk.

Sa Bluetoothom možeš imati samo jedan gamepad istovremeno, te gamepad ima lag pogotovo što si udaljeniji od izvora. Te ako netko misli uštekavati headset ili nešto preko gamepada neće mu raditi ako je povezan samo bluetoothom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 17:50 (Jack Sparrow).
14 godina
offline
Re: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Serie
Lisac1606 kaže...

Sorry Davor, ali ovaj minus "Potrebno dokupiti prijamnik za radijsko bežično povezivanje" si falio.

 

Svaki laptop ima danas ugrađen Bluetooth, a mobitele i zablete da ne spominjem.

Ako ti za stolni PC treba adapter, onda je to više nedostatak takvog stolnog PC-a. Usotalom kod nas Bluetooth adapter košta cijelih 50kn, dok se na Alexpressu može nabaviti za 20 kn s dostavom.

 

Za cijenu kao nedostatak se načelno slažem da je visoka, ali ako uspoređuješ slične uređaje drugih proizvođača (npr. Nacon Revolution Unlimited Pro Controller, SCUF Vantage Controller, Razer Raiju Ultimate Wireless itd.), onda je cijena u rangu drugih.

 da ali nije to, to. preko blutooth adaptera ne možeš napr. prenjeti zvuk preko gamepada. znači otpada da si uštekaš slušalice u gamepad.

15 godina
offline
Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2

Ni govora o "driftingu", cesto pucanje bumpera (mostic koji ih povezuje) i o 90 dana garancije (tek su neki dan povecali na jednu godinu). Dobar kontroler ali kvaliteta izrade vrlo losa..... katastrofa, vracao ga tri puta.

 

Bas me zanima kakva ce biti kvaliteta nadolazeceg Series X/S kontrolera, nadam se da bumperi nece biti spojeni...... totalno promasen i besmislen dizajn.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 19:02 (lovac82).
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Serie
lovac82 kaže...

Ni govora o "driftingu", cesto pucanje bumpera (mostic koji ih povezuje) i o 90 dana garancije (tek su neki dan povecali na jednu godinu). Dobar kontroler ali kvaliteta izrade vrlo losa..... katastrofa, vracao ga tri puta.

 

Bas me zanima kakva ce biti kvaliteta nadolazeceg Series X/S kontrolera, nadam se da bumperi nece biti spojeni...... totalno promasen i besmislen dizajn.

 

Čitao sam o stick driftu kao problemu nekih ranijih serija ovog gamepada. Ja kod svojeg primjerka nisam naišao na ništa takvoga. Također nema(m) apsolutno nikakvih problema s bumperima (sad već imam na njemu preko 1000 sati igranja).

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
moderator
offline
Re: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Serie
Lisac1606 kaže...

Sorry Davor, ali ovaj minus "Potrebno dokupiti prijamnik za radijsko bežično povezivanje" si falio.

 

Svaki laptop ima danas ugrađen Bluetooth, a mobitele i zablete da ne spominjem.

Ako ti za stolni PC treba adapter, onda je to više nedostatak takvog stolnog PC-a. Usotalom kod nas Bluetooth adapter košta cijelih 50kn, dok se na Alexpressu može nabaviti za 20 kn s dostavom.

 

Za cijenu kao nedostatak se načelno slažem da je visoka, ali ako uspoređuješ slične uređaje drugih proizvođača (npr. Nacon Revolution Unlimited Pro Controller, SCUF Vantage Controller, Razer Raiju Ultimate Wireless itd.), onda je cijena u rangu drugih.

 

Piše u recenziji:

 

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 poveziv je sa svim varijantama Xboxa One te svim uređajima temeljenim na Windowsima 10, Androidu i iOS-u. Podržava spajanje preko Bluetootha i radijske bežične veze, a tu je i mogućnost povezivanja pomoću žice, za što se koristi priloženi USB-C kabel. Kad je riječ o bežičnom uparivanju, najniže latencije i općenito najbolje performanse postižu se kad se koristi radijska veza. Za vlasnike PC-ja to znači da će morati izdvojiti dodatnih tridesetak eura za odgovarajući adapter – Xbox Wireless Adapter for Windows 10 – čime se cijena čitavog paketa penje na masnih 200 eura.

 

Dakle povezivanje putem Bluetootha je svakako opcija, ali za najniže latencije i maksimalne bežične performanse koristi se navedeni Wi-Fi dongle, koji konekciju s gamepadom ostvaruje u 2,4 GHz pojasu. U biti nemam pojma zašto to ponavljam, to sve piše u recenziji 

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
offline
Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2

Pogledajte na Youtube-u, hrpa videa gdje se ljudi zale na Elite v1 i Elite v2....... ima i onih koji su hvalisali Elite 2 i sto sve ne i onda nakon 1-2 god povratili sve sto su rekli jer su im poceli problemi s driftingom i pucanjem bumpera, lose s obzirom da pojedincima kako kazu originalni Xbox360 kontroler i dalje radi bez greske (meni takoder). Takoder, ne znam jeste li vidjeli da su zapoceli kampanju protiv MS-a (lawsuit), a MS poslije povecao garanciju. Takoder i Switch joyconi imaju problema s driftingom (moj takoder), jedino, srecom nisam imao problema sa DS3/DS4 kontrolerima......

 

Opcenito je kontroler (Elite serija) dosta dobar, jedan od boljih ali recimo da ovaj bumper nema "mosta" koji ih povezuje vjerojatno nikada nebi bilo problema barem sto se toga tice.....   evo cetvrti put nisam vracao kontroler i ugradio sam zamjenski bumper (crna boja, nije bilo OEM) koji eto takoder puknuo (most) ali srecom na nacin da su bumperi nekako ostali zaglavljeni unutar kucista, malo su klimavi ali ne zaglave se nikada kada ih pritiscemi i ne ispadaju van tako da ga kao takvog trenutno koristim vec par mjeseci.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 20:10 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice