Microsoftovi uredi u SAD-u neće se otvarati barem

poruka: 8
|
čitano: 3.216
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftovi uredi u SAD-u neće se otvarati barem ".
11 godina
protjeran
offline
Microsoftovi uredi u SAD-u neće se otvarati barem

I sta je tu cudno? Moji uredu u Irskoj se ne otvaraju do 06. mjeseca iduce godine kao i 90% drugih IT tvrtki pocevsi od giganta Google, Facebook pa i oni malih privatnih isto. Ovdje u Irskoj su shvatili kako ljudi mogu bez problema od kuce raditi i sve obavljati a posao ide dalje, stednje na struji i rezijama broje se u milijunima i svima super :D placa ne ide dolje, godisnji bonus od 4.7% i dalje ide, jedino eto sto ove godine nemam je godisnji review mog posla pa necu i na to dobiti bonus ali prezivjet ce se. Iskreno ovom se cude samo u RH vani je sasvim normalno i ocekivano u ovakvim "vremenima" i meni odgovara. Kuci sa djecom, kad radim u svom kucnom uredu, auto parkiran, gorivo se stedi, nema 2 sata dnevno u prometi i guzvama :D LONG LIVE "CORONA"!

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2020 22:11 (Gadgeti).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoftovi uredi u SAD-u neće se otvarati ba
Mi ovdje u IT-u radimo normalno, osim par vecih firmi u stranom vlasnistvu te onih kriticnih mjesec dana napola ljudstva.

Posao ide dalje, narudzbe idu, montaze idu, popravci na terenu idu. Da smo svi ostali doma, kako se prikazuje u clanku, otislo bi sve kvragu.

Tako da ove "fore" sa masovnim ostancima kod kuce i slicno gledam kao viceve velikih firmi, a oni ce tek otpustiti gro ljudi kad dovoljno zaglibe.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoftovi uredi u SAD-u neće se otvarati barem

Rade bih bio u uredu odvojen 5 metara od svih nego radio jos 6 mjeseci od doma

 
5 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoftovi uredi u SAD-u neće se otvarati ba
Dva sata do posla? 🙄😳
11 godina
protjeran
offline
Re: Microsoftovi uredi u SAD-u neće se otvarati ba
Mitch kaže...

Rade bih bio u uredu odvojen 5 metara od svih nego radio jos 6 mjeseci od doma

 To je tvoj problem ako nisi uspio urediti si kod kuce. Meni odvojen ured u kuci, provedem dan s djecom i zenom kad je slobodna i jos se posao odradi bolje nego ikad.

16 godina
offline
Microsoftovi uredi u SAD-u neće se otvarati barem

Interovertima je lakši posao od doma jer im šef i ostali ekstroverti iz ureda ne vise nonstop za vratom, a ekstrovertima je bolje u redu jer si mogu popričati s nekim.

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoftovi uredi u SAD-u neće se otvarati ba
Zivim solo, nije do toga. Jednostavno radim od 10 ujutro do 11 ili 1 navecer svaki dan i u mome poslu je socijalizacija/networking najbitniji. Produktivnost nije pala, ostala je ista ako nista drugo. Da je pala mozda bi i bilo bolje jer ovako nemam sta pametnije nego povrh normalnih 12h dnevno radit/citat jos par sati vise
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2020 12:32 (Mitch).
16 godina
offline
Microsoftovi uredi u SAD-u neće se otvarati barem

A ja se bas veselio fensi hipster barista kavi i uredima u Irskoj, evo bas pocinjem raditi u MSu tamo:( Biti ce turska kava doma i standardni dnevni-boravak-ured do dalnjega cini mi se.

Ja bi najradije 2 dana iz ureda i 3 od doma, sastanci u uredu i bez ometanja doma, produktivnost turbo dizel!

~~ sound sommelier ~~
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2020 21:57 (hudo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice