Miš + stol visokog sjaja

poruka: 5
|
čitano: 2.119
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Miš + stol visokog sjaja".
15 godina
offline
Miš + stol visokog sjaja

odgovor II: kupi si podlogu za miš, &%#$@¤ tvrdice škrta cicijaška. za stol si imao, a? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Miš + stol visokog sjaja
Ajar kaže...

odgovor II: kupi si podlogu za miš, &%#$@¤ tvrdice škrta cicijaška. za stol si imao, a? 

 nisi pratio...

 

"P.S Ne, podložak za miš ne dolazi u obzir. Prije ću stol promijeniti."

15 godina
offline
Re: Miš + stol visokog sjaja
Gnjavator kaže...

 

"P.S Ne, podložak za miš ne dolazi u obzir. Prije ću stol promijeniti."

 sori. onda promijeni stol 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
protjeran
offline
Miš + stol visokog sjaja

Microsoft Laser? Microsoft BlueLED? Uglavnom rade savrseno gotovo na svakoj podlozi.

I Logitech ima optika koje rade na svemu - kupis one za koje pise da rade i na staklenom stolu - s njim ne mozes fulat.

 

Svi Darkfield misevi mogu i po staklu, tako da lakirani stol nije nikakav problem - ostim sto ces kad tad izgrebati stol, al to je tvoja briga:

https://geizhals.at/?cat=mouse&asuch=darkfield&asd=on&bpmin=&bpmax=&v=e&hloc=at&hloc=de&hloc=pl&hloc=uk&hloc=eu&filter=aktualisieren&plz=&dist=&mail=&sort=p&bl1_id=30

 

https://www.logitech.com/en-us/articles/11539

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Miš + stol visokog sjaja

Imam Logitech G9x već 8 godina, i onda Logitech i drugi proizvođači izbace skoro sve high end laserske miševe iz ponude

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 9:44 (love2ml86).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice