Može i ovako: Volocopterov ogromni dostavni dron

poruka: 10
|
čitano: 3.521
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Može i ovako: Volocopterov ogromni dostavni dron".
15 godina
offline
Može i ovako: Volocopterov ogromni dostavni dron

eh, da su to imali za hiroshimu i nagasaki. a ne onako, na divlje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Može i ovako: Volocopterov ogromni dostavni dron

Nije bolest sve što boli.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Može i ovako: Volocopterov ogromni dostavni dr
Ajar kaže...

eh, da su to imali za hiroshimu i nagasaki. a ne onako, na divlje. 

Džabe im to, kad su bombe imale pinku više od 200 kg...

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
15 godina
offline
Re: Može i ovako: Volocopterov ogromni dostavni dr
Father_Dougal kaže...

Džabe im to, kad su bombe imale pinku više od 200 kg...

 tako i na električnim romobilima piše: nosivost 100 kg (žive vage, s kostima) a ja imam 99 s odjećom. popijem litru vode i ... nisam probao voziti se ali sve si mislim postoji li kakva tolerancija s graničnim vrijednostima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: Može i ovako: Volocopterov ogromni dostavni dr
Ajar kaže...

 tako i na električnim romobilima piše: nosivost 100 kg (žive vage, s kostima) a ja imam 99 s odjećom. popijem litru vode i ... nisam probao voziti se ali sve si mislim postoji li kakva tolerancija s graničnim vrijednostima. 

razmisli, kad piješ ne vozi!

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
5 godina
offline
Re: Može i ovako: Volocopterov ogromni dostavni dr
Ovi dronovi su idealni za prebacivanje zabranjenog ljekovitog bilja
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Može i ovako: Volocopterov ogromni dostavni dr
Već vidim reakcije monstruoznih debila na pogibiju ljudi na koje se strovalilo ovo čudovište: "To je cijena razvoja, napretka. Kolateralne žrtve."
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Može i ovako: Volocopterov ogromni dostavni dr
Ajar kaže...
Father_Dougal kaže...

Džabe im to, kad su bombe imale pinku više od 200 kg...

 tako i na električnim romobilima piše: nosivost 100 kg (žive vage, s kostima) a ja imam 99 s odjećom. popijem litru vode i ... nisam probao voziti se ali sve si mislim postoji li kakva tolerancija s graničnim vrijednostima. 

 I mene zanimaju te granicne vrijednosti, kazu da se 4DX kino iskustvo ( drmanje stolica, puhanje vjetra i vode) ne preporucuje trudnicama i osobama tezima od 120 kg.  Da li bi na granici stolica pukla lastane?

15 godina
offline
Može i ovako: Volocopterov ogromni dostavni dron

Na slicnom ali nesto manjem konceptu radi Amazon. Imat ce 20-30 min dostavu u metropolitan area u USA (testira se Seattle i Boston uskoro, vjerujem i Austin TX ili DC).

 

Tu to ima dosta velikog smisla....no niste ovo culi od mene 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Može i ovako: Volocopterov ogromni dostavni dr
pravi_covijek kaže...
Ajar kaže...
Father_Dougal kaže...

Džabe im to, kad su bombe imale pinku više od 200 kg...

 tako i na električnim romobilima piše: nosivost 100 kg (žive vage, s kostima) a ja imam 99 s odjećom. popijem litru vode i ... nisam probao voziti se ali sve si mislim postoji li kakva tolerancija s graničnim vrijednostima. 

 I mene zanimaju te granicne vrijednosti, kazu da se 4DX kino iskustvo ( drmanje stolica, puhanje vjetra i vode) ne preporucuje trudnicama i osobama tezima od 120 kg.  Da li bi na granici stolica pukla lastane?

 Ne bi pukla, no ne bi niti skodilo da skines koju kilu 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice