MSI Modern 15 - laptop za kreatore sadržaja

poruka: 10
|
čitano: 2.255
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI Modern 15 - laptop za kreatore sadržaja".
15 godina
offline
MSI Modern 15 - laptop za kreatore sadržaja

Nema RGB-a. Hipsteri na aparatima. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: MSI Modern 15 - laptop za kreatore sadržaja
fredii kaže...

Nema RGB-a. Hipsteri na aparatima. 

 Ne razumjem mržnju prema rgb-u. Ako nije pretjerano može izgledati lijepo.

8 godina
neaktivan
offline
Re: MSI Modern 15 - laptop za kreatore sadržaja
pqweasdyxc kaže...
fredii kaže...

Nema RGB-a. Hipsteri na aparatima. 

 Ne razumjem mržnju prema rgb-u. Ako nije pretjerano može izgledati lijepo.

 Dobar je RGB ako mogu namjestiti boju koju želim a ne da cijelo vrijeme svijetli crveno i plavo kao na mom Predatoru.

15 godina
offline
Re: MSI Modern 15 - laptop za kreatore sadržaja
pqweasdyxc kaže...
fredii kaže...

Nema RGB-a. Hipsteri na aparatima. 

 Ne razumjem mržnju prema rgb-u. Ako nije pretjerano može izgledati lijepo.

 

Zapravo imam RGB tipkovnicu i dobro dođe, kada navečer radim, a nemam upaljeno svjetlo. ALI, ide mi na živce forsiranje istoga. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
15 godina
offline
MSI Modern 15 - laptop za kreatore sadržaja

Vidim da su "kreatori" nova kategorija za marketinske vratolomije...

 

Oba modela su identicna svim ostalim laptopima na trzistu.

U linija procesora i bez ijednog spomena specifikacije ekrana.

Izdvaja se jedino podrska za do 64GB RAM, no bezveze sve to kad osim laganog photoshopa tesko mozes ista drugo raditi.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: MSI Modern 15 - laptop za kreatore sadržaja
wyks kaže...

Vidim da su "kreatori" nova kategorija za marketinske vratolomije...

 

Oba modela su identicna svim ostalim laptopima na trzistu.

U linija procesora i bez ijednog spomena specifikacije ekrana.

Izdvaja se jedino podrska za do 64GB RAM, no bezveze sve to kad osim laganog photoshopa tesko mozes ista drugo raditi.

 Taman htio napisati :D s ovim mozes obrisati gxxicu a ne raditi nesto ako si tzv "kreator" :D

 

15 godina
offline
Re: MSI Modern 15 - laptop za kreatore sadržaja
Gadgeti kaže...
 Taman htio napisati :D s ovim mozes obrisati gxxicu a ne raditi nesto ako si tzv "kreator" :D

 

 Ni na stranici proizvodjaca nema spomena o tipu panela i specifikaciji boja i sl.

 

Ali Razer ima Blade Studio, Acer ima ConcepD, sve za kretore, ali je to preskupo. Stoga je marketing prepakirao consumer laptop u "kreator" .

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: MSI Modern 15 - laptop za kreatore sadržaja
Za nas "kreatore" je 15" zaqratz. Malo je to.
K
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MSI Modern 15 - laptop za kreatore sadržaja
Gadgeti kaže...
wyks kaže...

Vidim da su "kreatori" nova kategorija za marketinske vratolomije...

 

Oba modela su identicna svim ostalim laptopima na trzistu.

U linija procesora i bez ijednog spomena specifikacije ekrana.

Izdvaja se jedino podrska za do 64GB RAM, no bezveze sve to kad osim laganog photoshopa tesko mozes ista drugo raditi.

 Taman htio napisati :D s ovim mozes obrisati gxxicu a ne raditi nesto ako si tzv "kreator" :D

 

 Bogami i meni zapeo ovaj novi buzzword "kreatori sadrzaja". Par exellence primjer modernog marketinga gdje svoje kupce smatraju idiotima.

 

To mi je u rangu ovih novih "Linux laptopa" (Purism, System76...) gdje jedina razlika je cijena.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
4 godine
protjeran
offline
Re: MSI Modern 15 - laptop za kreatore sadržaja
Dragi moji kokreatori (što bi rekla Ana Bučević, ona je davno skužila štos) danas se marketing stručnjake uči da "prodaju priču, snove i osjećaje" a proizvod je tu sporedan. Meni je osobno najbolji Laptop bez OS-a i bez "premium priča" jer ako pratim malo ponude mogu uštedjeti par stotina eura.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice