MSI Optix MAG161V, prijenosni monitor za gamere

poruka: 6
|
čitano: 2.235
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI Optix MAG161V, prijenosni monitor za gamere".
10 godina
offline
MSI Optix MAG161V, prijenosni monitor za gamere

Po mom mišljenju totalno beskorisna stvarčica

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
MSI Optix MAG161V, prijenosni monitor za gamere

Aj što je beskorisna stvarčica, ali još je i skupa beskorisna stvarčica 

Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
MSI Optix MAG161V, prijenosni monitor za gamere

Gamerski monitor od 15"

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: MSI Optix MAG161V, prijenosni monitor za gamer

Kako svi smatrajau da je njihovo misljenje jedino bitno, ako njima nesto beskorisno onda je svima beskorisno.

Ev meni prvom bi fino jsjeo jedan ovakav monitorcic.

Imam galaxy note10+ i ovaj monitoric+misi tastaura male wireless imam miblni desktop za sve sto trebam i mogu obaviti preko remote accesa na kucnu masinu ili preko tog malog monitora. Imas gomilu primmejra na youtube kako to radi i nije svima beskorisno.

Drugo, imam i jedan mali kucno comp zguran u fractal node 202, fina masinaca, 8600k, 32gb ram, 1080ti grafika... ako negdje idem na malo duze a treba mi i masinica za rade spakujem to i monitorcic i cao....

 

Naravno i laptop i neki tablet jaci su fino rjesenje.. samo 5 puta skuplje za duplo manje performance.. vidi samo koliko bi konstao tako jedan laptop sa 1080ti grafikom i sl.. tako da.. svakom svoje. Nekom je dobar :)

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
15 godina
online
MSI Optix MAG161V, prijenosni monitor za gamere

Netko je upravo ovo cekao, manje dimenzije i prenosivost....... neki se "gejmaju" na 4-6" zaslonima, a vi se ko pura dreku cudite kada netko to isto radi/planira raditi na 15,6" zaslonu. Osim toga, ne pate svi za 4 - 8K rezolucijama, a i to nema previse smisla ako ti graficke postavke nisu na najvecim detaljima i minimalno 60 - 120/165 FPS-a (ili vise) , a za sve to trebate dobro posegnuti u dzep tako da, ako cemo tako gledati, mnogima je i to "beskorisno".

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 12:43 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
MSI Optix MAG161V, prijenosni monitor za gamere

Stvar je u tome da nije nitko ovo čekao jer postoji već duže vremena https://www.asus.com/us/Monitors/Portable-Products/ i to po manjoj cijeni. Kome treba sigurno neće ići na skuplju varijantu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice