MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

poruka: 72
|
čitano: 13.587
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k".
12 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Paolo Maldini kaže...

 Tvoje trulo forumsko ponašanje ti zamagljuje vid, ansha je spomenio 1080p.

 Tvoje selektivno izdvajanje gluposti koje ti pasu gadi ovaj forum, pricalo se o 1080p da, al nitko nije spominjao uredskih 60hz.

12 godina
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Stjepanj kaže...
Prije je potraznja za Lightning modelima bila tolika da ako je nisi uzeo u par tjedana od pustanja u prodaju bilo bi ti prosla baka s kolacima, sad se bas i ne otimaju, a i taj status najveceg boga medu karticama je vec poprilicno splasnuo, prije su to uzimali nekakvi entuzijasti koji su si ovakvu karticu donekle i mogli priustiti a sad bogati krelci koji neznaju kaj bi s njom skupa s youtuberima i njima sl.lp

 Ali kad gledaš i sam čip je limitiran.

 

Ne vrijedi davat lovu za 2x8 pin + turbo hlađenje kad sve pucaju manje više isto.


J ga, nismo više na R 7xxxx i gtx 6xx seriji...

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
6 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Ček jesi ti još bez grafičke?
12 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Ma ja pičim na 1080ti X trio i i oduševljen sam hlađenjem.

 

Nisam updateao moj PC.

 

Skužaj 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 14:57 (DarthMarkus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Ista stvar kao i sa mobitelima.

Krenuli su sa nekim razumnim cijenama, a današnji Iphone za 12000 kn je statusni simbol, i Note 9 za nešto manje. Dati 2-2,5 prosječne plače za mob a svakom klincu ili klincezi cure sline na isti...

Meni za BF V, da uzmem grafičku od 12000 kn a 90% servera zalokano na 60 fps , čemu ?

 

A taj argument o zaradi?

Pa ja vozim Taxi , dodatno, i sigurno neću uzeti auto od 350 000 kn  ako će ga obaviti, i auto od 90 000 kn. Jer ionako za 3 godine moram mijenjati auto, zaraditi ću istu a gubitak će mi biti , na autu, 45 000 kn  , umjesto 225 000 kn ...

 

Plačamo porez na budale.

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
online
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Crotiger kaže...

 

A taj argument o zaradi?

Pa ja vozim Taxi , dodatno, i sigurno neću uzeti auto od 350 000 kn  ako će ga obaviti, i auto od 90 000 kn. Jer ionako za 3 godine moram mijenjati auto, zaraditi ću istu a gubitak će mi biti , na autu, 45 000 kn  , umjesto 225 000 kn ...

 

Plačamo porez na budale.

Taj argument sto si pokusao slozit sa "car analogy" ti je totalno promasen u ovom slucaju jer u tvom slucaju TAXIa je kako ti kazes svejedno ali u slucaju RADA sa grafickom karticom nije svejendo jer ta kartica brze odradi posao nego neka druga jeftinija (dok ti i dalje moras postivati 50-70 km/h limite u svom TAXIu i sa autom od 90k i 350k to moze spostici).

Znaci meni konkrento 2080ti 45-50% brze odradi GPU render nego 1080ti (dok sa upaljenim/iskoristenim RTX jezgrama ta razlika se penje na zapanjujucih 300%).

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 17:39 (Lewis).
12 godina
protjeran
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Ajde neka smo mi docekali po prvi puta u povijesti PC-a i luksuzni hw to je najbitnije, kaj je sljedece?lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
3dfx kaže...
KRISTIJANJE kaže...

A ne frende, slavit ćemo jer je high end grafulja TROSTRUKO skuplja od high end grafulje od prije 5-6 godina. 

 

Nešto je jednoj klasi građana bilo priuštivo, sad nije. Da slavimo?

 

 

 

 

Jebote, za grafu od 10000 somova očito ne smiješ reći da je skupa.

 

OK. Super je povoljna. Zadovoljan?

 

 

 

 

tocno to, ne mozes reci da li je nesto skupo ili ne, mozes reci da je tebi nesto skupo ili ne, a trziste ce pokazati da li je proizvod skup ili ne, tako da se ili hoce ili nece prodavati, vrlo jednostavno

 

ponavljam, cijena nije mjerilo vrijednosti, ako je preskupa trziste ce je korigirati na ovaj ili onaj nacin, sto se i dogada uvijek sa bilo kojim proizvodom, u ciklusima

 

izade nesto po nekoj cijeni, prvi val "early adoptera" to kupuje, pa se uspori prodaja, pa se cijena korigira, pa ako prodaja ne ide, opet se korigira itd itd, na kraju ciklusa proizvoda, pri dolasku novoga, cijena ide dolje da se rijesi lager, i otvori prostor za novi proizvod po nekoj novoj cijeni, koju trzisno pozicionira proizvodac/prodavac, po svome slobodnom tumacenju trzisne pozicije i cijene za taj proizvod

 

to sto ti mislis da nesto ne vrijedi odredene cifre, je tvoje slobodno uvjerenje, jer imas drugaciji pogled na vrijednost odredenih proizvoda

najbesmislenije rasprave i rasprave koje ne vode nikuda su one o cijenama, jer svatko ima drugacije standarde vrijednosti, i sve shvaca osobno i napad na svoj novcanik 

 

raspravljati o ovome se moze cinjenicno u smislu performansi/oc sposobnosti/ temperature / buke i slicno, pa usporedivati sa drugim modelima, a cijena je nebitna, jer 2080Ti, je brza od 2080, 2070, 2060, i ako to hoces onda platis da to imas 

 

jedini suvisli moment gdje se moze gledati cijena je, kada ides usporedivati grafe koje koristis za bilo kakav rad, i onda ces gledati troskove, inicijalne cijene grafe, koliko ona trosi struje, koliko joj treba vremena da napravio posao, i koliko ce ti generirati zaradu u odredenom vremenu, dakle cisti ROI proracun, gdje pazis na svaku lipu za maksimizaciju profita

 

a za igranje, je ionako besmileno gledati cijenu, jer gubis lovu svakako

 

 

 

 

 

Nije istina. Kontekst nam je svima poznat. Nije ovo Dubai nego Hrvatska, ovdje nisu plaće u prosjeku 5-6 eura već kuna. Ovo nije gospodarski sajam nego Bug forum gdje između ostaloga redovno svi raspravljamo o cijenama potrošačke elektronike. 

 

Dakle, kontekst je poznat, ne pričamo u vakuumu, dakle može se OBJEKTIVNO reći da je ova kartica preskupa za tipičnog RH kupca high end kartica u 2019.oj

 

 

Primjer: iPhone 10S. Objektivno preskup. Tržište odmah reagiralo. Ali ne treba mi reakcija tržišta već samo malo  zdravog razuma da vidim da li je nekakva konfekcija precijenjena. A ova konfekcija je definitivno precijenjena i ne moram čekati dva vala smanjenja cijena da mi to kažu.

 

 

Prodajne brojke će pokazati koji je od nas u pravu. I nema veze zarađujem li na njoj ili ne, može ta kartica zarađivati lovu no svejedno ne bih želio dati ovoliko za nju. I obrtna sredstva rada mogu biti preskupa i tako sredstvo po sredstvo, trošak po trošak i možeš s maržom guzicu obrisati.

 

 

 

 

Volim elektroniku, lani sam se počastio s OMENOM 17.3 s 1060 karticom i i7 7700 HD, 120 Hz displayom. I sad da ova kašeta košta skoro kao cijeli taj Laptop??? Ma popušite ga. Preskupa je. Iz svemira je vidljivo da je preskupa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jaska jaska jaskaja
14 godina
protjeran
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Nema objektivne skupoce osim kad identicno ili bolje mozes dobit za manje ili isto novaca a to ovdje nije slucaj...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Evo ja u tom svijetu nisam baš više IN, ali koji Qrc!?!?!?

Pa za 10 kkn +-1 kkn se kupovao high end PC a sad grafa 12 kkn.. ma koji q?!

Počelo je i kao s I-brandom.

 

Sad je grafa 2 tisuče dolara.. duplo više od ostatka konfe.

Ali opet kažem ko voli nek izvoli... meni iovak dobra moja HD6670 ...

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Ja guštam ko nikada na HD 7850

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Crypt kaže...

Navodno je sad AMD najavio rezanje cijena kao odgovor na 1660Ti.
RX 580 da bi bila $200 dok RX 590  oko $230.
Za 1080p mi sasvim dovoljno.Il ću čekat da vidim šta će Navi da donese.

Kako god, treba sad fino čekat a nek se oni kolju s cijenama.

Da je barem AMD jaci u GPU segmentu...mi kupci bi trljali ruke dok bi se AMD-NVIDIA borili.

U ovoj situaciji nazalost AMD kaska za suparnikom.

14 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
evincar kaže...
Crypt kaže...

Navodno je sad AMD najavio rezanje cijena kao odgovor na 1660Ti.
RX 580 da bi bila $200 dok RX 590  oko $230.
Za 1080p mi sasvim dovoljno.Il ću čekat da vidim šta će Navi da donese.

Kako god, treba sad fino čekat a nek se oni kolju s cijenama.

Da je barem AMD jaci u GPU segmentu...mi kupci bi trljali ruke dok bi se AMD-NVIDIA borili.

U ovoj situaciji nazalost AMD kaska za suparnikom.

Da dovoljno spuste cijene ne bi kaskali... Ne bi nista ni zaradili al to je njihov problem....

6 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
XXX kaže...

Ja guštam ko nikada na HD 7850

 Ja se neki dan riješio Sapphire Furya. Šteta da joj idle rad ide u staž. Ostala Intel integruša za Fortnite i HD 7850 za GOTY igre. Ako će PS5 brzo prodam i ostalo

15 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

mnijem kako ova kartica ovo mutavo iživljavanje ne bi smjelao biti problem ako se kompletno preurede kućne instalacije. jedan poseban vod (inače trofazne, jasno) struje, kroz žice presjeka 5 kvadrata, dovede se samo do računala i na njemu je pancer od barem 40A. napajanje ispod 10kW je ... smiješno. mislim, ajte prosimvas. verzija s vodenim hlađenjem je još povoljnija, jer se topla voda može odvoditi u bojler i tamo održavati (prirodnim putem) na nekih 70 bez uključivanja grijača. zimi će rado cirkulirati i kroz radijatore. obavezno je na kućna vrata staviti natpis "ne bavim se elektrolizom aluminija/uzgajanjem ganđe! samo se igram/rudarim." u dvorištu/na balkonu poželjno je ugraditi vjetroelektranu. malen je to trošak da se vaše dijete bavi "okusom zavičaja", odn. "igra" kamenjar simulator. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 11:24 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Kakav vam je to recenzent koji da iste ocjene za XFX RX 590 FatBoy i za MSI RTX 2080 TI GAMING X TRIO???

Prvo napiše "BRUTALNE PERFORMANSE", a onda da ocjenu 8 od 10.

Koje grafičke onda imaju ocjenu 9 i 10???

Iz godine u godinu sve lošiji i lošiji članci i recenzije na bugu...
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Performanse su brutalne, najbolje na tržištu ali razočarenje kada se upale RT efekti, pa stoga 8/10. Meni skroz razumljivo. Za tu lovu, u tsvari i za puno manje novaca grafa ne bi trebala ostaviti gorak ukus u ustima u ni jednom scenariju.

Za tu lovu ima da kuha kavu i bude picolovac.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

koje luđačke cijene... 970 kod radi, kad rikne ili ne bude dostatna za razumne detalje ide ps 4/5. nema ovo smisla više.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Vjerujem da je u zadnjih 10 godina, razvojem youtuba, twitcha, mobilnih aplikacija itd, broj imućnih osoba porastao znatno u odnosnu na prije. Ljudi koji su bili agilni i uspjeli se orjentirati u novom dobu i novčano se izdići daleko iznad prosjeka mogu priuštit ovakav komad očvrsja. Za nas "klasičare", kao i do sada, luksuzne stvari su "neisplative", "glupe", "za krelce" itd. Moj mozak se služi sličnim opravdanjima da bi mi bilo lakše igrati se na mojoj 580, voziti se u škodi, živjeti u stanu od 60 kvadrata...  Kažu: " Može i gore"  Tupani!

I'm very large!
 
0 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Kao što sam i napisao, kaznilo ih tržište. Ipak augija ima manje nego sam mislio.
16 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

2011. ožujak, kupujem HD 6950 2GB karticu; gotovo high end kartica (6970 i 6970x2 su uznad nje) i plaćam je ispod 2000kn. Čak i tada sam smatrao da je to možda previše (tata je platio), ali ovo sada je kriminal.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 10:16 (Dodinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Dodinho kaže...

2011. ožujak, kupujem HD 6950 2GB karticu; gotovo high end kartica (6970 i 6970x2 su uznad nje) i plaćam je ispod 2000kn. Čak i tada sam smatrao da je to možda previše (tata je platio), ali ovo sada je kriminal.

 Danas se s grafom od 1500kn igras bolje na 1080p nego si onda sa 6950-kom...

16 godina
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
ansha kaže...
Dodinho kaže...

2011. ožujak, kupujem HD 6950 2GB karticu; gotovo high end kartica (6970 i 6970x2 su uznad nje) i plaćam je ispod 2000kn. Čak i tada sam smatrao da je to možda previše (tata je platio), ali ovo sada je kriminal.

 Danas se s grafom od 1500kn igras bolje na 1080p nego si onda sa 6950-kom...

Mogu i ne mogu se složiti s tobom.

 

Tada sam sa 6950 igrao BF3 u preko 100 fps-a na 1080p.

 

8 godina kasnije, i dalje se igram na 1080p rezoluciji... A da ne pričam o 144Hz monitorima i sličnim perverzijama.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Drugi problem je sto danasnje igre izgledaju gore i vrte se 5x gore od tog bf3...pa ti treba ovakva graficka da to popravi😂😂😂😂lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Možda je malo oftopick a jel bolji (omjer cijena dobiveno) 1660Ti ili 2060 za full HD ne za 4k

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Gajotres kaže...

Možda je malo oftopick a jel bolji (omjer cijena dobiveno) 1660Ti ili 2060 za full HD ne za 4k

 Prosudi...

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
14 godina
protjeran
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
Gajotres kaže...

Možda je malo oftopick a jel bolji (omjer cijena dobiveno) 1660Ti ili 2060 za full HD ne za 4k

Omjer cijena/dobiveno je uvijek na strani jeftinije kartice, tako bi bar trebalo biti i tako i je u ovom slucaju...

13 godina
offline
Re: MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz sv
nonickname kaže...

Prvo napiše "BRUTALNE PERFORMANSE", a onda da ocjenu 8 od 10.

 

Prelazi nam dragi komentartor u 24 sata.. pa vježba klikbejt naslove... poput ''brutalno'' , ''šokantno'' , ''totalno'' , ''hit'' , ''viral'' etc..

 

E sad.. neznam jel to do Denisa ili uredništva, ili je pak samo došlo takovo vrijeme za izražavanje. Ali u svakom slučaju žalosnoza novinarstvo.

 

Neke od tih riječe če u filter uskoro...

Nos kaže...

 Moj mozak se služi sličnim opravdanjima da bi mi bilo lakše igrati se na mojoj 580, voziti se u škodi, živjeti u stanu od 60 kvadrata...  Kažu: " Može i gore"  Tupani!

 

Pa tu si u pravu... Mozak uvijek opravdava.... jer ak dam 2000$ za grafu onda trebam i monitor za 2000.. pa i dobru gajming konfuza 2000 pa i dobru sobu .. a onda jebga... treba i kučerina ..hehehheheh...

5 godina
offline
MSI RTX 2080 Ti Gaming X Trio - Luksuzna iz svih k

Dvije ovakve za 4K i Bog da me vidi

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice