MSI RX 570 Mech 2 8G OC - Novo ime, stara kvalitet

poruka: 8
|
čitano: 2.664
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI RX 570 Mech 2 8G OC - Novo ime, stara kvalitet".
12 godina
offline
MSI RX 570 Mech 2 8G OC - Novo ime, stara kvalitet

Thumb down nije prastara arhitektura?

 
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: MSI RX 570 Mech 2 8G OC - Novo ime, stara kval
BlueMax kaže...

Thumb down nije prastara arhitektura?

 U odnosu na što točno?

 

Arhitektura je prastara, ali objektivno jedina mana u kontekstu ove kartice je jedino viša potrošnja. Imaš punu podršku za DX12, sve moguće video codece, jedino što nema podrške za DXR, ali to nema nitko u ovom cjenovnom razredu. 

 

 

11 godina
offline
Re: MSI RX 570 Mech 2 8G OC - Novo ime, stara kval
Denis kaže...
BlueMax kaže...

Thumb down nije prastara arhitektura?

 U odnosu na što točno?

 

Arhitektura je prastara, ali objektivno jedina mana u kontekstu ove kartice je jedino viša potrošnja. Imaš punu podršku za DX12...

 to baš nije točno, polaris ne podržava dx12_1

dakle nema punu podršku za dx12

6 godina
protjeran
offline
MSI RX 570 Mech 2 8G OC - Novo ime, stara kvalitet

ta jedinica iza 12 je jako bitna...

odmah se primjeti.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: MSI RX 570 Mech 2 8G OC - Novo ime, stara kval
Anđeo bez falinge kaže...

ta jedinica iza 12 je jako bitna...

odmah se primjeti.

 da, naizgled isto koliko je bitno gdje staviš točku na iznosu plaće

6.500 kn naizgled je isto kao i 65.00 kn, samo što s ovim drugim iznosom možeš eventualno dupe obrisat

 

u dx12 nije tolika razlika kao na ovom banalnom primjeru gore, ali postoje određeni fičri koji se koriste kad grafa ima hardverske mogućnosti to podržati, neki od tih fičra implementirani su i u dx11 level 11.3, no opet tu amd nema koristi, jer jednostavno nema harversku podršku

primjerice neke igre već koriste fičre poput volume tiled resources i conservative rasterization, tomb raider nadomješta hbao+ sa vxao koji nemereš upogoniti na polarisu, the division koristi conservative rasterization na sjenama, itd

radi se o hardverski podržanim fičrima koji pomažu da renderiranje ide brže i da troši manje memorije i zato ih koristi sve više developera

 

ja sam prvi protiv toga da se takve stvari predstavljaju kao nešto prijelomno, naravno da nije - no razlika ipak postoji i ne može se reći da polaris ima full podršku, kad jednostavno nema niti će imati nekim budućim updejtom, jer se ne radi o softverskom nego hardverskom nedostatku 

12 godina
offline
Re: MSI RX 570 Mech 2 8G OC - Novo ime, stara kval
Denis kaže...
BlueMax kaže...

Thumb down nije prastara arhitektura?

 U odnosu na što točno?

 

Arhitektura je prastara, ali objektivno jedina mana u kontekstu ove kartice je jedino viša potrošnja. Imaš punu podršku za DX12, sve moguće video codece, jedino što nema podrške za DXR, ali to nema nitko u ovom cjenovnom razredu. 

 

 

 U odnosu na godinu u kojoj se nalazimo :)

 

14 godina
offline
MSI RX 570 Mech 2 8G OC - Novo ime, stara kvalitet

Dečki, bi li ova kartica bila znatno pojačanje u odnosu na moju sadašnju R9 270x, monitor je 1920 * 1200. Rado bi ja uzeo 1800Ti ili Vegu 56, ali nema se baš nešto para..

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2018 19:09 (učo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MSI RX 570 Mech 2 8G OC - Novo ime, stara kvalitet

Bila bi i to veliko pojacanje, jbg zakasnio si danas na mindfactory ponudu gdje je bilo rx 570 ispod 100Eur, gledaj na njuski ili prati malo temu Link, mozda ce biti jos neka akcija ubuduce Link

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2018 21:33 (Patrick_cro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice