Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će biti pr

poruka: 12
|
čitano: 4.162
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će biti pr".
14 godina
neaktivan
offline
Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će biti pr

Igrica ce mozda i biti dobra,ali trailer mi je pre ocajan. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će bit
Poceo sam serijal na PCu kada je izasao 3 nastavak, sad je vec na 16 !
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će biti pr

NFS Underground 2 remake i ja bi bio sretan.

Apoc
Moj PC  
9 0 hvala 0
8 godina
offline
Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će biti pr

Trailer kao da je za film a ne za igru 

Igra ništa posebno, čini se kao i zadnjih par nastavaka, nekako sve na isti kalup i generično.

Moj PC  
1 1 hvala 0
Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će biti pr

prema izgledu slike stekao sam dojam da ce napraviti svojevrsni hommage synthwaveu i generaciji 80ih, a kad ono fast and furious pimpanje auteka svjetlosnim glupostima i bjezanje policiji po gradu ... zijev, preskacem. Vidjeno, mnogo puta. 

Moj PC  
3 2 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će bit
Apocalypso722 kaže...

NFS Underground 2 remake i ja bi bio sretan.

 uz to ja se nebi zalio ni na remake underground-a jedinice.

13 godina
offline
Re: Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će bit
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

prema izgledu slike stekao sam dojam da ce napraviti svojevrsni hommage synthwaveu i generaciji 80ih, a kad ono fast and furious pimpanje auteka svjetlosnim glupostima i bjezanje policiji po gradu ... zijev, preskacem. Vidjeno, mnogo puta. 

 

Neon boje da se privuku Fortnite klinci, i prije su bar imali dobre komade sad je pak neka valjda gluten free feministkinja koja se indentificira ko fridget spinner glavni lik.

twice the pride double the fall
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će bit
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

prema izgledu slike stekao sam dojam da ce napraviti svojevrsni hommage synthwaveu i generaciji 80ih, a kad ono fast and furious pimpanje auteka svjetlosnim glupostima i bjezanje policiji po gradu ... zijev, preskacem. Vidjeno, mnogo puta. 

 Ponadao sam se istome, ali izgleda da ništa od toga - prema traileru, novi nastavak je more of the same. Ako već ne možemo dobiti synthwave, volio bih povratak na čisto utrkivanje izvan urbanih područja, a la NFS 3/4/5.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 15:00 (hrx).
11 godina
offline
Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će biti pr

Gameplay trailer

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će biti pr

nitko nista ne pise tu? da li se zna da li ce u sophos labu biti dostupno odmah 8.11. ili ce se trebat cekat jos neko vrijeme?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će biti pr
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Najavljen Need for Speed Heat, gameplay će biti pr

nije stvar u igri, nego u meni...znam unaprijed da cu igrat 2-3mj mozda i tocka...kakva god bila igra...tako sam i sa paybackom i sa forzom horizon 4 i unazad 4-5g igram po par tjedana igre pa dosade...
kako god, heat mi se cini dosta bolji od proslih, ali svejedno ga necu igrat do kraja niti for life...ali eto, baca mi se 500kn, da mi terabajt na xboxu ne stoji prazan :D

ako sam mogao bacit 3000kn za GTA V, pa da popijem permanentni ban radi nicega, onda mogu i 500kn ovdje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice