Najbolja nova serija: The Queen's Gambit

poruka: 16
|
čitano: 7.839
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolja nova serija: The Queen's Gambit".
Najbolja nova serija: The Queen's Gambit

 

Fali miniserija "General", jer je uglavnom svaka od Netflix serija gledljiva upravo koliko i naše remekdjelo.

 

Moj PC  
2 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja nova serija: The Queen's Gambit
Oči, oči i oči. Sve ostalo u toj seriji je u sjeni očiju. Upravo sam pogledao i posljednju epizodu. Divna serija.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 0:33 (ned).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolja nova serija: The Queen's Gambit

Super mini serija, Walter Tewis mi je super i po njegovim knjigama su snimljeni najpoznatiji filmovi o biljaru:)

Hustler https://www.imdb.com/title/tt0054997/

Boja novca https://www.imdb.com/title/tt0090863/

 

 

Pool player Joe Cooker

 

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Najbolja nova serija: The Queen's Gambit

The Queen's Gambit nije slučajno u kritikama pokupila epitete kao što su najbolja serija godine i jedan od najboljih Netflixovih originala; rame uz rame serijama kao što su "Witcher" itd... Hahahahs witcher je valjda najveci promasaj.

Moj PC  
2 5 hvala 0
Re: Najbolja nova serija: The Queen's Gambit
bloodborne kaže...

The Queen's Gambit nije slučajno u kritikama pokupila epitete kao što su najbolja serija godine i jedan od najboljih Netflixovih originala; rame uz rame serijama kao što su "Witcher" itd... Hahahahs witcher je valjda najveci promasaj.

 

LOL 

 

A nije tak loša, kao muška varijanta princeze Xene.

15 godina
offline
Najbolja nova serija: The Queen's Gambit

Meni Witcher odličan, igre nisam igrao jer su mi malo dosadnjikave, ali serija odlična.

Barbarians isto sjeo, sviđa mi se što Rimljani govore svoj jezik, a ne engleski i sl.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Najbolja nova serija: The Queen's Gambit

nisam cuo za seriju... meni je prva asocijacija elizabeta gojan.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Najbolja nova serija: The Queen's Gambit

Sasvim slucajno nabasao na seriju dok se borih s visokom temperarturom,kad si bolestan sve ti ide na zivce i dva dana nista nisam moga dulje od jedne epizode pogledat dok nisam nabasao na ovu seriju,pogledao sam je cijelu u 24h,odlicna serija i odlicna gluma!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 11:42 (volegradele).
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Najbolja nova serija: The Queen's Gambit
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
bloodborne kaže...

The Queen's Gambit nije slučajno u kritikama pokupila epitete kao što su najbolja serija godine i jedan od najboljih Netflixovih originala; rame uz rame serijama kao što su "Witcher" itd... Hahahahs witcher je valjda najveci promasaj.

 

LOL 

 

A nije tak loša, kao muška varijanta princeze Xene.

 Gledam sad ove kaj su mi dali TD, ne znam da li smo gledali istu seriju.

 ali Witcher je ostavio dojam kao da je 90% buđeta potrošeno na angaziranje henry cavill-a

 a ostalih 10% na ostatak glumaca i same serije. gluma užasna, radnja li-la...

 u svakom slucaju serija je bila banana, cak mi je stranger things bio zanimljiviji.

14 godina
offline
Re: Najbolja nova serija: The Queen's Gambit
bloodborne kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
bloodborne kaže...

The Queen's Gambit nije slučajno u kritikama pokupila epitete kao što su najbolja serija godine i jedan od najboljih Netflixovih originala; rame uz rame serijama kao što su "Witcher" itd... Hahahahs witcher je valjda najveci promasaj.

 

LOL 

 

A nije tak loša, kao muška varijanta princeze Xene.

 Gledam sad ove kaj su mi dali TD, ne znam da li smo gledali istu seriju.

 ali Witcher je ostavio dojam kao da je 90% buđeta potrošeno na angaziranje henry cavill-a

 a ostalih 10% na ostatak glumaca i same serije. gluma užasna, radnja li-la...

 u svakom slucaju serija je bila banana, cak mi je stranger things bio zanimljiviji.

 

 

-
10 godina
offline
Najbolja nova serija: The Queen's Gambit

Knjiga po kojoj je snimana serija je vrhunska. Slučajno sam je pročitao prije kojih mjesec dana, nisam imao pojma da je nešto snimljeno po njoj. Tako da, nabrijavam se na gledanje ko pop na ministranta.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Najbolja nova serija: The Queen's Gambit
... bogme... serije koje bi nekome preporucio Sopranos, True Detective sez 1, BB, Ozark i sad Damin gambit... upravo odgledao... vrhunska atmosfera, fotografija, rezija, soundtrack i gluma, osobito glavna glumica... na momente mi djeluje kao da je ovo Spielbergovo djelo... meni izi 10/10...
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Najbolja nova serija: The Queen's Gambit

Yep, super serija. Sviđa mi se ta mračna atmosfera; glazba i slika vrhunski isto kao i gluma. Ostao sam ugodno iznenađen. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolja nova serija: The Queen's Gambit

Meni je jedino zadnja epizoda malo ono standardno klišej, ali sve u svemu vrh serija

Moj PC  
0 0 hvala 0
Najbolja nova serija: The Queen's Gambit

Evo pogledao prve dve epizode.

 

Dakle radi se o djevojčici iz rastitički i seksistički obojenog Kentuckya koja sjajno zna matematiku i izvrsna je u šahu. O tome su obadvije epizode, o djevojci/djevojčici koja igra šah i pobjeđuje muškarce starije od nje.

 

Nemam volju nastaviti gledati, jer iskreno stvarno ne znam što vam je toliko fascinantno u toj seriji? Bacam na stranu i glumu i sliku i muziku i (skrivenu poruku?) i valjda prikaz odnosa Amerike prema crncima i ženama, ali meni je serija u prve dvije epizode jednostavno nezanimljiva.  

Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najbolja nova serija: The Queen's Gambit
Daj si truda, Zorane... Serija je odlična baš zato što nema petljanije o crncima, ženama i slično... to što si vidio u prve dvije epizode je sve (ok ima i jedan dijalog pri kraju). Svi usputni događaji samo smještaju likove u kontekst vremena ili ih dramaturški razrađuju. Mene više smeta predugi prikaz njenog vrludanja s tabletama i alkoholom...
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice