Najbolji glazbeni štimer na mobitelu - GuitarTuna

poruka: 3
|
čitano: 5.153
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolji glazbeni štimer na mobitelu - GuitarTuna".
7 godina
offline
Najbolji glazbeni štimer na mobitelu - GuitarTuna

Pise najbolji u naslovu, a sto je s TC Electronicovim Polyituneom koji je u stanju stimati sve zice odjednom ili Petersonovim iStrobosoft koji je precizan do tisucinke semitona? Jest da ova dva nisu besplatna, ali niti u naslovu ne stoji "najbolji besplatni". 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji glazbeni štimer na mobitelu - GuitarTuna

yousician app je možda najbolji, najzanimljiviji način učenja ali ovaj štimer app, kao i mnogi slični nije ni blizu po preciznosti i jednostavnosti korištenja onome koji se zakači na gitaru i reagira na vibraciju. Isprobao sam ih preko nekoliko zadnjih mjeseci, svih oblika i boja.. 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolji glazbeni štimer na mobitelu - GuitarT
glava11 kaže...

yousician app je možda najbolji, najzanimljiviji način učenja ali ovaj štimer app, kao i mnogi slični nije ni blizu po preciznosti i jednostavnosti korištenja onome koji se zakači na gitaru i reagira na vibraciju. Isprobao sam ih preko nekoliko zadnjih mjeseci, svih oblika i boja.. 

Koristim štimer ugrađen na gitari, dva vibracijska štimera na kvačicu, ranije sam koristio klasični štimer koji radi na mikrofon ili na kabel, a unatrag nekoliko godina koristim i ovaj app. Mogu otvoreno reći da je ovaj app izvrstan u kućnim uvjetima kad nema buke - puno bolji od klasičnog štimera koji sam nekad koristio i prilično precizan.

 

Naravno, u bučnim uvjetima je uvijek bolji vibracijski štimer. Osobno sam koristio više aplikacija, ali otkad sam našao ovu, uvijek je sastavni dio moje app liste i uvijek je preporučim svima koji sviraju gitaru. Dobra stvar je što imaš setup za različite instrumente (npr. sviram i ukulele). 

Vinko Krištić | BUG Marketing
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice