Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Loud Fe

poruka: 55
|
čitano: 15.237
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Loud Fe".
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Loud Fe

Ajara još nema jer mu vade bubreg...slučajno zabio prst u visokotonac

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
7 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Loud Fe

... slijedi nastavak flame wara iz NAD teme ... 3, 2, 1 - fight...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
torrente kaže...

Ajara još nema jer mu vade bubreg...slučajno zabio prst u visokotonac

 nisam bio tamo (ne idem tam di nemre sa mnom cucak). tu malo slinim no umjereno. mene se nešto može dojmiti samo kad za to imam love. else = apstrakcija. ommmmm... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
4 godine
protjeran
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
Jbga Ajare kad su kablovi i tepisi postali najskuplji dio nekog hi-fi.zz
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
Jel si mogao ponijeti sa sobom neku glazbu za isprobati
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Loud Fe

Koji je to model Klipsch-a, kako su zvučali?

 

 

 

Opet ne kuzim po cemu je taj Nad pametan osim u cijeni jer piše Nad, racimo Onkyo TX 8390 ga šije u mogucnostima za 3 X manju cijenu !?

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 19:09 (bik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
bik kaže...

Koji je to model Klipsch-a, kako su zvučali?

 

 

 

Opet ne kuzim po cemu je taj Nad pametan osim u cijeni jer piše Nad, racimo Onkyo TX 8390 ga šije u mogucnostima za 3 X manju cijenu !?

 

Klipsch: https://www.klipsch.com/products/rp-8000f-floorstanding-speaker

Kako zvuči? Moćno  Živahno, energično, zabavno.

 

Za NAD sve piše u recenziji 

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
online
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
bik kaže...

Koji je to model Klipsch-a, kako su zvučali?

 

Pinku drečavo u midrangeu, no ostalo je bilo korektno. 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
16 godina
online
Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Loud Fe

Meni osobno je iznenađenje dana bio JBL L100 reizdanje. Puno zvučnika koje smo slušali imalo je atraktivan zvuk, no ovi su svirali just right.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
Father_Dougal kaže...

Meni osobno je iznenađenje dana bio JBL L100 reizdanje. Puno zvučnika koje smo slušali imalo je atraktivan zvuk, no ovi su svirali just right.

 

Definitivno jedan od impresivnijih sustava na sajmu. Čista jednostavnost (dobro, ne baš, ali razumiješ što hoću reći), a tako dobro. 

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
offline
Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Loud Fe

Vidim na prvoj slici Danny isto testirao to sve 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 22:54 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
@Father_Dougal

Hvala klincu da je retro (opet!) u modi pa se na scenu vraćaju pravi, ozbiljni vrhunski zvučnici. A JBL L100 to jesu.
Dovoljno je baciti oko na 30 centimetarski bas i odmah ti je jasno da to čudo svira!
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 21:10 (Antiseptik).
5 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
@tajo1960

Evo ga, počinje sranje. Čim vama psihopatama i vjernicima nešto ne štima - briši.
Bravo.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 21:45 (Antiseptik).
Moj PC  
3 3 hvala 0
8 godina
offline
Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Loud Fe

potvrđujem što se tiče audio pro zvucnika....takodjer sam odmah pri ulasku mislio da je uz njih spojen sub sastrane ali eto...bas je ispunio prostor od do  ..za ljude sa manjkom prostora itd odlican ulog ...a one grdosije sa xy drivera  i hornama...Bolje mi je zvučao onaj mali devialet

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Loud Fe

JBL L100 classic mi djeluju kao nesto sto bi mogao imat.....hmmmm

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Loud Fe

Jel slušao netko Wharfedale Linton Heritage možda? Opet ljubav na prvi pogled a totalna suprotnost od onih black gloss Tannoya 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
Antiseptik kaže...
@tajo1960

Evo ga, počinje sranje. Čim vama psihopatama i vjernicima nešto ne štima - briši.
Bravo.

 Osuđuješ čovjeka koji kritizira prenapuhanost brojke u članku i još ga svrstavaš u nelogično povezane grupe. K tome vjernike trpaš u istu grupu sa psihopatima, što je tvoja osobna perspektiva.

 

Kultura ti je nepoznat pojam, to si dokazao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 0:00 (dd.inc).
16 godina
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
Tallahassee kaže...

... slijedi nastavak flame wara iz NAD teme ... 3, 2, 1 - fight...

temeljen na NAD-ovom pametnom pojačalu M10 (naša recenzija dotičnog motivirala vas je na pisanje gotovo 300 komentara!)"
Eto vidiš da im to odgovara. Nebitno što je sad 290 komentara bilo o kablovima i smislu života 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
Ovo nije istina oko Klipscha... imali su izloženi model 6000 a ne 8000.

Bio tamo i pitao, model 8000 nisu dobili u dućan još.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 7:57 (LOL123).
16 godina
moderator
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
LOL123 kaže...
Ovo nije istina oko Klipscha... imali su izloženi model 6000 a ne 8000.

Bio tamo i pitao, model 8000 nisu dobili u dućan još.

 

Vjerojatno si u pravu, nisam 100% razumio čovjeka što govori, treštala je glazba 

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou

 

 

Tko je izlagao Klipsch, obzirom da je AudioCinema art prestao biti njihov zastupnik? Tko im je novi službeni partner u Hr?

 https://www.bojezvuka.hr/

 

Nove boje zvuka dućan

 

Za sada još nemaju na web stranici koliko vidim, ali na facebooku se hvale njima

 

 

Žao mi je što nisam imao prilike čuti Klipsch..

 

Dok sam bio u toj sobi bili su taman nakakvi Dali

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
tajo1960 kaže...

A joj Davore... pa daj se malo opredjeli u mišljenju... ili je svirala glazba ili je treštala.

Prvo daš lijepe epitete zvuku Klipsch zvučnika, a onda potpišeš izjavu da od "treštanja" glazbe iz istih nisi uspio čak ni razaznati sugovornika o kojem se modelu radi. Sad smo full zbunjeni pročitanim       

 

Tko je izlagao Klipsch, obzirom da je AudioCinema art prestao biti njihov zastupnik? Tko im je novi službeni partner u Hr?

 

Pa glazba je svirala relativno glasno, svi epiteti koje sam napisao stoje, a čovjek kojeg sam pitao je u tom trenutku stajao pored zvučnika, na prvoj crti udara soničnih valova 

 

To su bile Nove boje zvuka.

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
LOL123 kaže...

 https://www.bojezvuka.hr/

 

Nove boje zvuka dućan

 

Za sada još nemaju na web stranici koliko vidim, ali na facebooku se hvale njima

 

Žao mi je što nisam imao prilike čuti Klipsch..

 

Dok sam bio u toj sobi bili su taman nakakvi Dali

 

Koji Dali je svirao? Baš me začudilo da nisu ove godine išli s Dalijevim sustavom (a nisam vidio ni da nešto stoji "sa strane", spremno za spajanje), meni je pak žao što sam to propustio 

Never put Dolby on snake detectors.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 10:01 (Davor).
16 godina
online
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
sseennoonn kaže...

potvrđujem što se tiče audio pro zvucnika....takodjer sam odmah pri ulasku mislio da je uz njih spojen sub sastrane ali eto...bas je ispunio prostor od do  ..za ljude sa manjkom prostora itd odlican ulog ...a one grdosije sa xy drivera  i hornama...Bolje mi je zvučao onaj mali devialet

 

E, ti, da. Aktivni, sa HDMI ulazom, optikom, analogijom, bluetoothom... kad radiš aktivne zvučnike, možeš uvijek raditi korekcije na razini pojačala i skretnica da zvuče kak bi trebali, dimenzionirati pojačalo da ima snage za potjerati ih. Zvučali su skuplje, pitao nas je lik koliko košta taj cijeli sustav, nisam mogao procijeniti zvučnike, no TV sam omašio samo 3k kuna. Zvučnike - 9k kuna :) stvarno dobro zvuče. A i obzirom da su aktivni... milina.
Onaj zvučnik sa pun kua bas membrana, otvoren sa zadnje strane, i hornom u sredini... ono je... neslušljivo. Atraktivno, no nije to to. Nekaj tu fali.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
16 godina
moderator
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
Father_Dougal kaže...

 

E, ti, da. Aktivni, sa HDMI ulazom, optikom, analogijom, bluetoothom... kad radiš aktivne zvučnike, možeš uvijek raditi korekcije na razini pojačala i skretnica da zvuče kak bi trebali, dimenzionirati pojačalo da ima snage za potjerati ih. Zvučali su skuplje, pitao nas je lik koliko košta taj cijeli sustav, nisam mogao procijeniti zvučnike, no TV sam omašio samo 3k kuna. Zvučnike - 9k kuna :) stvarno dobro zvuče. A i obzirom da su aktivni... milina.
Onaj zvučnik sa pun kua bas membrana, otvoren sa zadnje strane, i hornom u sredini... ono je... neslušljivo. Atraktivno, no nije to to. Nekaj tu fali.

 

Već dogovaram test tih Audio Pro zvučnika (sinoć sam saznao da, strogo gledajući, nisam smio napisati ni da će se zvati A36, jer to još nije službeno objavljeno ), prvi dojam mi je da će biti vrhunski izbor za 90% ljudi koji me ispituju za preporuke  Osim HDMI/optičkog/analognog ulaza, još podržavaju Bluetooth, AirPlay i multiroom uparivanje s drugim Audio Proovim zvučnicima. Imaju i app unutar kojeg se na njih može puštati glazba s raznih servisa, kao i internetski radio. Sve to za 6.000 kuna, s takvim zvukom kakvog smo tamo čuli - đizs, kako? Inače, kad sam ušao u sobu, svirao je neki koncert od Parnog valjka, koji je zvučao dosta tanko i anemično. Pomislio sam, pa dobro, vidi kakvi su to mali driveri, to ni ne može zvučati drugačije. No onda je čovjek iz Ascomma stavio onaj studijski live od Josipe Lisac, koji je neusporedivo bolje snimljen - nevjerojatna razlika, zvučnici odjednom propjevali i podigli obrve svima prisutnim 

 

Ti veliki, straga otvoreni, Blackwood, to mi je bila teža kita. Baš neslušljivo, dobro kažeš.

 

 

Never put Dolby on snake detectors.
8 godina
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
Father_Dougal kaže...
sseennoonn kaže...

potvrđujem što se tiče audio pro zvucnika....takodjer sam odmah pri ulasku mislio da je uz njih spojen sub sastrane ali eto...bas je ispunio prostor od do  ..za ljude sa manjkom prostora itd odlican ulog ...a one grdosije sa xy drivera  i hornama...Bolje mi je zvučao onaj mali devialet

 

E, ti, da. Aktivni, sa HDMI ulazom, optikom, analogijom, bluetoothom... kad radiš aktivne zvučnike, možeš uvijek raditi korekcije na razini pojačala i skretnica da zvuče kak bi trebali, dimenzionirati pojačalo da ima snage za potjerati ih. Zvučali su skuplje, pitao nas je lik koliko košta taj cijeli sustav, nisam mogao procijeniti zvučnike, no TV sam omašio samo 3k kuna. Zvučnike - 9k kuna :) stvarno dobro zvuče. A i obzirom da su aktivni... milina.
Onaj zvučnik sa pun kua bas membrana, otvoren sa zadnje strane, i hornom u sredini... ono je... neslušljivo. Atraktivno, no nije to to. Nekaj tu fali.

 pa bolje su mi svirali ti mali aktivci nego ono. Ja sam ocekivao sad ce to popunit sobu ono..zdrmat ce me isto kao i The Sonus Faber a na kraju flop. Sjedim i slusam i pogledavam okolo kaj ne stima. Zvucali su kao da je iza tih zvucnika netko upalio radio da svira pa se cuje kroz tu rupu na drugu stranu.  Taj tren je svirala pjesma od police-a roxanne i ništa.. 0 bodova. Za razliku od DACHORN Kron zvucnika  koji su nebo i zemlja razlike od ovog. A kasnije sam i zaboravio vise na te velike zvucnike jer sam smisljao nacin kako da ukradem sonus faber olympice nove 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Re: Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Lou
Jesu svirale Olympice?
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Loud Fe

Blackwood ili kako se već zove je teška glupost, možda je kvaka u prostoru, ali to ne služi ničemu.

mene je iznenadio taj aktivni set Audio nešto, zatim klasično dobri PMC, ProAc, Focal... onda stara škola poput JBL L100, wharfedale heritage... ima finih stvari ali ima brate i teških gluposti.

Oni faberi od po milje eura, bolje mi zvuči po milje :)

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Loud Fe

U toj prostoriji sa Sonus Faberima je dodatni minus bio što se činilo da ljudi unutra dođu popričat (glasno), umjesto da začepe labrnju ili odu van, ako im se melje. A nisam baš lud ni za tim nabrijavanjem glasnoće do svemira, tu mi je odmah prva pomisao da sa sustavom nešto ne štima, ako ne može impresionirati na umjerenoj glasnoći. Recimo oni Tannoyi u sobi od Planet Audia nisu svirali nimalo glasno, a svejedno si tamo u pet sekundi čuo da je to vrhunski sustav.

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji hi-fi sustavi na ovogodišnjem Too Loud Fe

To je razlika između vrhunskog i "običnog". Vrhunsko zvuči vrhunsko i kad je tiho. Npr Wharfedale 9.1 je ok zvučnik za obične smrtnike ali dok ga ne pojačaš, nula, ne valja, nema ničega.

Nešto sasvim suprotno je zvučnik koji paše u odaje kraljice majke, taj zvuči :)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice