Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

poruka: 25
|
čitano: 10.994
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1".
12 godina
neaktivan
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

lijepo za vidjeti kako rade dobar posao...malo po malo i doći će do vrha...stvarno je potrebno neko kvalitetno osvježenje da ljude odmori od samsunga i applea

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 12:13 (tomko).
Moj PC  
8 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

Strasno je da nemaju niti jedan normalan model sa AMODEL displayom, samo Sirocco 8.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

Kod mene je mjesec i nešto dana. Mobitel je odličan za taj novac. Baterija izgura cjelodnevno cijeđenje bez problema. O brzini se također nema što pričati. Koristim slack, telegram, viber, skype, instagram, messenger i ne postoje nikakvi lagovi. Brzina odaziva odlična. Doduše u vrijeme kupovine uređaja prvotno sam htio uzeti MI A1, ali konstantno povlačenje nadogradnji zbog problema mi je bio jedini -. Na 6.1 sam sasvim slučajno naletio (svidio mi se dizajn) naravno android one program je bio jedan od glavnih stavki koja je utjecala na kupnju. Tako da od mene svakako preporuka.

 
0 0 hvala 2
11 godina
online
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1
Dobra je 6.1, još uvijek se navikavam na veličinu poslije s5 mini
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

Od kad je 2300kn jeftino, za Šveđane ili Norvežane je svakako vrlo jefino ali za ostali prosjek ili pogotovo Hrvatsku malo morgen jefitno.

 

260dolara za mob fučkaj ga daleko od jefitnog, i to zato jer je "pravi jeftini mob miljama daleko od neupotrebljivog smeča".

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/top-5-najboljih-jeftinih-mobitela-2018-predstav/259731.aspx?page=0&jumpto=5698618&sort=asc&view=flat

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/xiaomi-predstavio-mobitele-redmi-6-redmi-6a/259331.aspx?page=0&jumpto=5686940&sort=asc&view=flat

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

moja max cijena za mobitel je 170 USD iliti oko 1300 kn sa PDVom. Jednostavno mobitel ne smije koštati kao laptop - NE SMIJE.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
7 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1
rambox kaže...

Od kad je 2300kn jeftino, za Šveđane ili Norvežane je svakako vrlo jefino ali za ostali prosjek ili pogotovo Hrvatsku malo morgen jefitno.

 

260dolara za mob fučkaj ga daleko od jefitnog, i to zato jer je "pravi jeftini mob miljama daleko od neupotrebljivog smeča".

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/top-5-najboljih-jeftinih-mobitela-2018-predstav/259731.aspx?page=0&jumpto=5698618&sort=asc&view=flat

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/xiaomi-predstavio-mobitele-redmi-6-redmi-6a/259331.aspx?page=0&jumpto=5686940&sort=asc&view=flat

 

 

 Pa ako ideš uspoređivat s flagship modelima koji su 6 i više tisuća onda je jeftino :)

14 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

ja sam u ITu već 20 g., dakle informacije i dijeljenje istih mi je posao, iako sam prvih par godina bio protiv mobitela jer mi ugrožavaju privatnost, koju ne želim dijeliti osim s ljudima po mom  izboru..

 

i već 15 g. imam mobach, ali od prvog dana imam mentalno ograničenje na cijenu.. od kad sam i otkantao pretplatu, tj. prešao na bonove (i za ženu i klinku) jedino sam jednom digao granicu cijene moba, s 1200 na 1600 kn..

 

i žalim, sve preko toga je PREskupo...

 

da ne govorim da mi je smiješno vidit klince koji imaju debelo slabije plaćene sezonske poslove kad kupuju Ajfone, Sazviježđa S serije i ine virtualne produžetke kuraca...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
15 0 hvala 1
15 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

slažem se s (apsolutnim) ograničenjem od 1200 no za klince i penziće je i niže. meni je telefon nužno zlo, s time da se o pridjevu "nužno" može raspravljati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

Deba slažem se što treba stavit nekakvu granicu na mobitel, jer ionako je to potrošna roba koja se mijenja 😎. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

Prvotno sam kanil kupit Nokiu 6.1, al nakon malo razmišljanja mi baš i nije imalo smisla dati skoro 1000 kn više kad moje potrebe u potpunosti zadovoljava Nokia 5 (kamera je solidna, osim u uvjetima lošeg osvjetljenja, SD430 i nije tak loš, 2GB RAM-a je zadovoljavajuće, ne koristim mob za igre, osim tetrisa povremeno, i sve to za manje od 1500kn).

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

Sletio Android 9 Pie. Iznenađen sam poboljšanjem baterije, koja mi i inače ne traje malo (dan i pol, a sad je potegla i dva dana). Inače, uređaj je fenomenalan za te novce (1800 Kn).

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1
Punti kaže...

Sletio Android 9 Pie. Iznenađen sam poboljšanjem baterije, koja mi i inače ne traje malo (dan i pol, a sad je potegla i dva dana). Inače, uređaj je fenomenalan za te novce (1800 Kn).

 

Ovo je razlog "poboljšanja" baterije, nije to baš za svakoga: https://dontkillmyapp.com/nokia

14 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

Nisam primijetio da mi nešto šteka zbog toga.

 

Nego, koju kameru koristite (obzirom da je službena totalno sra*je)? Kod mene je port gcam-a i fotografije su puno bolje nego sa službenom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 11:48 (Punti).
14 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1
Punti kaže...

 

Nego, koju kameru koristite (obzirom da je službena totalno sra*je)? Kod mene je port gcam-a i fotografije su puno bolje nego sa službenom.

 Da, GCam (Pixel3 mod) ali nije baš brza kod okidanja dok računa HDR.

9 godina
neaktivan
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

nokia 6.1 problem-kod poziva na ekranu nema prikaza poziva ni bijele točke za javljanje-maže pomoč.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

Zna li netko kako maknuti googleovu traku za pretraživanje, widget, sa home screen-a..Recite Hey Google..

Tražio po netu, negdje kažu da se to ne može maknuti..

Inače, sasvim pristojan mobitel, Nokia 6.1..

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1
boatenga kaže...

Zna li netko kako maknuti googleovu traku za pretraživanje, widget, sa home screen-a..Recite Hey Google..

Tražio po netu, negdje kažu da se to ne može maknuti..

Inače, sasvim pristojan mobitel, Nokia 6.1..

 

 Zadrzis na widgetu i revuces na x ili izaberes remove? To ne pali? instaliraj nova louncher i stimaj do besvijesti sta zelis ;) To je prvo sto uradim na svakom mobu....

10 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

Ma izgleda da se ne može maknuti na android one, ima samo da promijeniš oblik widgeta, boju, prozirnost, izgled ponešto, u guglovim postavkama i to je to..

Ostali widgeti se lako postave i maknu, za razne aplikacije, na home screen.

Launcher ne znam što bi to bilo, odnosno što radi takva aplikacija..

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2019 8:04 (boatenga).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1
boatenga kaže...

Ma izgleda da se ne može maknuti na android one, ima samo da promijeniš oblik widgeta, boju, prozirnost, izgled ponešto, u guglovim postavkama i to je to..

Ostali widgeti se lako postave i maknu, za razne aplikacije, na home screen.

Launcher ne znam što bi to bilo, odnosno što radi takva aplikacija..

 Na android one se ne moze maknuti.... Probaj drugi louncher.   Mijenja komplet izgled pocetnog ekrana.....Mozes podesavati sta god te volja....

6 godina
protjeran
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

Samsung Galaxy A40 ga ubije i cijenom a ima bolji ekran i još par caka... 1500 kn kod nas

 

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a40-9642.php

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2019 10:28 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

A40 je novi mobitel, vjerojatno je i bolji od ove Nokije stare godinu dana, nema tu zbora..Ne znam zašto spominješ A40 na ovom topicu, ima bezbroj i drugih boljih mobitela..

Ali za cijenu od 1300 kuna u dućanu sa dvogodišnjom garancijom ja sam vrlo zadovoljan kupovinom ove nokije..

 

I već sam se navikao na gugl widget, namjestiš ga da je skroz proziran, pa ga ni ne primjećuješ..

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2019 10:48 (boatenga).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1
boatenga kaže...

A40 je novi mobitel, vjerojatno je i bolji od ove Nokije stare godinu dana, nema tu zbora..Ne znam zašto spominješ A40 na ovom topicu, ima bezbroj i drugih boljih mobitela..

Ali za cijenu od 1300 kuna u dućanu sa dvogodišnjom garancijom ja sam vrlo zadovoljan kupovinom ove nokije..

 

I već sam se navikao na gugl widget, namjestiš ga da je skroz proziran, pa ga ni ne primjećuješ..

 Nemas potrebe se navikavati ni na sta... Nova louncher radi brze i bolje od bilo kojeg stock i nista sporiji od googleovog a o mogucnosti prilagodjavanja ne trebam ni pricati. Probaj. Uvijek mozes obrisati.....

10 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

Da obavijestim da mi je mobitel tresnuo na beton sa jedno metar ipo..

Živ i zdrav..

Neki drugi mobiteli su mi, padali su sa iste visine, razletili bi se, obavezno bi stražnji poklopac odletio, a plastika ponegdje napukla..

Ovome ništa, komad željeza..

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Nokia 6.1

Evo stigao Android 10..

Lijepo..

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice