Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2

poruka: 13
|
čitano: 6.010
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2".
13 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2

I like it.mogao bi biti dostojan nasljednik Xperie Z3 compact....

I've lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2

da,da... naslov jeftin, a ulazi se i zonu laptopa. Možda od 800-1300 kn sa PDVom se može smatrati jeftinim smartphonom.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2
ludizao kaže...

Preko 2000 kn nije jeftino nego jeftinije... u odnosu na skuplje modele.

 to je da te natjera da kupiš bug kad na kiosku vidiš naslov ,nešto ko ono 99 lipa  xD

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2

Pored XN5 3/4GB za 1600/1800HRK teško...

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2018 17:09 (zoharbizo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2

Zašto teško? Taj xiaomi je jeftiniji, al mu i fale neke stvari koje sony ima. Kolko para, tolko muzike.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2
Vivax fly v1. Gorilla glass, android 8, face id, citac prsta, dts, 5.5", 4 jezgre, 3gb rama, 32gb storage..nema sta nema za 999kn. Bolje ne moze. Nakon flagshipova sam presao na vivaxa prije 2.5 godine i jos me savrseno sluzi. Sljedeci ce isto bit vivax, ili taj v1 ili nes drugo kaj izbace.
Garantirano nema boljeg jeftinog telefona za te pare, a ovo je bome jebacki jeftino za to kaj nudi.

2k i vise po meni nije jeftin telefon, a ime i logo ne placam vise nikome..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2
dejo6 kaže...

Zašto teško? Taj xiaomi je jeftiniji, al mu i fale neke stvari koje sony ima. Kolko para, tolko muzike.

Prvo, SD 636 chipset ima Kyro jezgre koje su moćnije od onih u Sony-u(SD 630) a energetski efikasne kao i SD 630.

Xiaomi ima daleko bolji screen i autonomiju, malo jači GPU te više radne memorije za manje novaca.

Pa po čemu je onda bolji taj Sony osim što trebaš 3rd party app za 4K snimanje kod Xiaomia?

Plus, 4GB verzija je jeftinija za 350HRK od Sony-a s 3GB.

Antutu score sve govori, best buy definitivno nije.

15 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2

Tu razliku u performansama nećeš baš primjetiti. Al ćeš zato primjetiti nedostatak NFCa, USB C utora, QC 3.0, normalne lampice... A i ekran je bolji na sonyu.

6 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2

NFC - ne koristim

USB-C - ne volim jer kada zaboravim punjač na neko putovanje, nitko mi ne može posuditi jer je još 90% nije na USB-C

QC 3.0 - neću ni primjetit jer mobitel punim preko noći, a baterija drži cijeli dan

 

GB RAM-a više ću itekako primjetit

Trust nobody, become the best !
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2

Prije 2 sedmice uzet uz produženje ugovora u BH Telecomu. Nije bilo nekog izbora uređaja, a članu porodice trebao baš radi kamere novi uređaj. Telefon je super, kamera solidna, ostalo baš kao u recenziji.

Jedino što mi se ne sviđa jeste materijal na pozadini i sad na ljeto kad ga koristis, sad-sad pođe da sklizne na pod. Također nema opcije da se onemogući paljenje kamere na dugme za kameru; već 5-6 puta se desilo da se telefon izvadi iz torbe i kamera je upaljena. Postoji opcija da se dvostruki klik na dugne za zaključavanje onemogući kao pokretač kamere.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2
dejo6 kaže...

Tu razliku u performansama nećeš baš primjetiti. Al ćeš zato primjetiti nedostatak NFCa, USB C utora, QC 3.0, normalne lampice... A i ekran je bolji na sonyu.

 takodjer i video snimanje, odnosno zvuk ce biti miljama bolji od onog xiaomiju, najvise ce doci do izrazaja gdje je buka recimo na koncertima.

takodjer redovne nadogradnje, svaki mjesec security patchevi. a i android P ce doci dosta prije.



I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
15 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2
Nyxem kaže...

Prije 2 sedmice uzet uz produženje ugovora u BH Telecomu. Nije bilo nekog izbora uređaja, a članu porodice trebao baš radi kamere novi uređaj. Telefon je super, kamera solidna, ostalo baš kao u recenziji.

Jedino što mi se ne sviđa jeste materijal na pozadini i sad na ljeto kad ga koristis, sad-sad pođe da sklizne na pod. Također nema opcije da se onemogući paljenje kamere na dugme za kameru; već 5-6 puta se desilo da se telefon izvadi iz torbe i kamera je upaljena. Postoji opcija da se dvostruki klik na dugne za zaključavanje onemogući kao pokretač kamere.

 Jesi gledao u postavkama kamere? Tamo obično bude opcija za podešavanje tog dugmeta.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Sony Xperia XA2
Sale_ds kaže...
Vivax fly v1. Gorilla glass, android 8, face id, citac prsta, dts, 5.5", 4 jezgre, 3gb rama, 32gb storage..nema sta nema za 999kn. Bolje ne moze. Nakon flagshipova sam presao na vivaxa prije 2.5 godine i jos me savrseno sluzi. Sljedeci ce isto bit vivax, ili taj v1 ili nes drugo kaj izbace.
Garantirano nema boljeg jeftinog telefona za te pare, a ovo je bome jebacki jeftino za to kaj nudi.

2k i vise po meni nije jeftin telefon, a ime i logo ne placam vise nikome..

 

smece zaslon, proc jos vece smece. Redmi 4X jeftiniji i mnogo bolji. Neka tebe sluzi Vivax ali prijatelju ti si velika manjina...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice