Najbolji jeftini mobiteli - Xiaomi Mi A1

poruka: 8
|
čitano: 4.760
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolji jeftini mobiteli - Xiaomi Mi A1".
10 godina
neaktivan
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Xiaomi Mi A1

Zapravo od čini mi se 7. mjeseca ove godine Mi A1 ima Android 8.1, nije velika razlika ali se primjete neke male promijene u izgledu postavki, status bar-a, itd.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2018 10:01 (BlackShadow15).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Xiaomi Mi A1

Zanimljivo mi je bilo pogledati tuđe mišljenje i usporediti recenzije ovoga i Redmi Note 5.. 
Ja sam A1 uzeo privremeno dok sam čekao da izađe RN5 i onda zadržao A1 jer je mene osobno RN5 razočarao. Ponajviše radi lošije kamere, nedostatka USB-C tipa i (meni) bezveznog oblika ekrana. 

Ovdje je kao minus naveden nedostatak brzog punjenja što je glupost, uređaj podržava brzo punjenje a fotografije u manje osvijetljenim uvjetima mogu biti jako dobre ali očito ne u svačijim rukama. 
S druge usb-c i čisti android s redovnim nadogradnjama mi je novi minimalni standard nakon iskustva sa A1. 

Sve u svemu samo još jedan dokaz koliko je recenziranje uređaja subjektivno.. 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Xiaomi Mi A1

Odlican drugi telefon.

 
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Najbolji jeftini mobiteli - Xiaomi Mi A1

Puno netočnih informacija, kako u recenziji, tako i u komentarima.

Android 8.1 je dostupan od kraja prošlog mjeseca i radi odlično. Uređaj NE podržava brzo punjenje u vidu quick charge 3.0 ali puni svejedno dosta brzo bateriju  otprilike 1:45 minuta, s opaskom da je brzina punjenja pala nakon apdejta na 8.1.

Za novce odličan uređaj koji se nabavi za cca 1000-1200 kn (polovan ili nov ali preko kineskih dućana)  

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2018 18:14 (Oreo).
 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Xiaomi Mi A1
Oreo kaže...

Puno netočnih informacija, kako u recenziji, tako i u komentarima.

Android 8.1 je dostupan od kraja prošlog mjeseca i radi odlično. Uređaj NE podržava brzo punjenje u vidu quick charge 3.0 ali puni svejedno dosta brzo bateriju  otprilike 1:45 minuta, s opaskom da je brzina punjenja pala nakon apdejta na 8.1.

Za novce odličan uređaj koji se nabavi za cca 1000-1200 kn (polovan ili nov ali preko kineskih dućana)  

 

Uređaj sam testirao krajem lipnja i početkom srpnja, kad nadogradnje za Android 8.1 NIJE bilo. Svi mobiteli na testu uvijek se prije svega updateaju na zadnju dostupnu službenu verziju OS-a. Ako u recenziji piše da je testiran na verziji toj-i-toj, to samo znači da u tom trenutku za taj uređaj nije postojao noviji OS.

 

Za QC si dobro napisao, da sad ne odgovaram ovom gore što se žesti oko tobožnjeg postojanja QC-a 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
15 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Xiaomi Mi A1
Davor kaže...
Oreo kaže...

Puno netočnih informacija, kako u recenziji, tako i u komentarima.

Android 8.1 je dostupan od kraja prošlog mjeseca i radi odlično. Uređaj NE podržava brzo punjenje u vidu quick charge 3.0 ali puni svejedno dosta brzo bateriju  otprilike 1:45 minuta, s opaskom da je brzina punjenja pala nakon apdejta na 8.1.

Za novce odličan uređaj koji se nabavi za cca 1000-1200 kn (polovan ili nov ali preko kineskih dućana)  

 

Uređaj sam testirao krajem lipnja i početkom srpnja, kad nadogradnje za Android 8.1 NIJE bilo. Svi mobiteli na testu uvijek se prije svega updateaju na zadnju dostupnu službenu verziju OS-a. Ako u recenziji piše da je testiran na verziji toj-i-toj, to samo znači da u tom trenutku za taj uređaj nije postojao noviji OS.

 

Za QC si dobro napisao, da sad ne odgovaram ovom gore što se žesti oko tobožnjeg postojanja QC-a 

Ne žestim se brko, upravo sam zato napisao "brzo punjenje" a ne "Quick Charge xy". 
Živio

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
11 godina
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Xiaomi Mi A1
Zašto pišete o Mi A1 kad je već izašao nasljednik Mi A2 i Mi A2 Lite?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Najbolji jeftini mobiteli - Xiaomi Mi A1
Peruneph kaže...
Zašto pišete o Mi A1 kad je već izašao nasljednik Mi A2 i Mi A2 Lite?

 

Test je rađen u lipnju, kad nijedan od ta dva mobitela službeno još nije postojao.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice