Najnovija serija iPhonea ima problema s punjenjem

poruka: 45
|
čitano: 11.669
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najnovija serija iPhonea ima problema s punjenjem ".
15 godina
offline
Najnovija serija iPhonea ima problema s punjenjem

 

izgleda da jedino nemaju problema s brojem ___________ (umetnuti pejorativ) koje ih novčano podržavaju kupnjom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Najnovija serija iPhonea ima problema s punjenjem

Marketing košta manje nego R&D, samo to ću reći!

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
A čujem da i korisnici budu lijepi ko slika.
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Najnovija serija iPhonea ima problema s punjenjem

Da stavite neku rubriku tipa 'I bogati plaču' ili 'Žutilo', pa da odma preskačemo takve članke ?

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Najnovija serija iPhonea ima problema s punjenjem

Kad iPhone ima problem, Apple uvijek navede "manji broj uređaja..".

 
14 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
Azurirao sestri na Iphone 8 plus iOS12, ista stvar se dogada. Izgleda da nije to do uredaja nego do iOS-a 12.
 
4 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
Ma softversko je da... No stress
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
DekiZG kaže...
Azurirao sestri na Iphone 8 plus iOS12, ista stvar se dogada. Izgleda da nije to do uredaja nego do iOS-a 12.

 Još bolje, ako netko nema previše uređaja za ažuriranje to su oni i opet zeznu stvar. U Appleu se sve vrti oko novca, čak je i kontrola kvalitete pala. Totalno sam razočaran iOS-om 11 na iPhoneu X a onda dođe iOS 12- Dobro da nisam napravio update jer je izgleda lutrija nekome radi nekome ne.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
DekiZG kaže...
Azurirao sestri na Iphone 8 plus iOS12, ista stvar se dogada. Izgleda da nije to do uredaja nego do iOS-a 12.

 Kaj se dogada ? Koja stvar ? Meni radi sve bez ikakvog problema.

16 godina
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
john_doe1 kaže...
DekiZG kaže...
Azurirao sestri na Iphone 8 plus iOS12, ista stvar se dogada. Izgleda da nije to do uredaja nego do iOS-a 12.

 Kaj se dogada ? Koja stvar ? Meni radi sve bez ikakvog problema.

 evo pa vidi... 

 

7 godina
offline
Najnovija serija iPhonea ima problema s punjenjem

stvarno iz dubine duše mrzim apple i sve vezano za tu lopovsku firmu ali s tehnićke strane punjenje li-poly baterija ogromnim strujama i previsokim naponima u jako malo vremena nema veze s mozgom bez obzira šta sve druge firme imaju neku vrstu tog quick chargea. ako nekome baš treba quick charge / ne boji se zapaljenja baterije kupi ga odvojeno na svoj brk i ako mu izgori kuća radi 5 minuta kraćeg punjenja baterije usranog mobitela to oćito nije problem applea.
ovo je prvo razumno od strane jebuke u zadnjih ko zna koliko godina

Moj PC  
1 11 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
dabar_solta_V2 kaže...

stvarno iz dubine duše mrzim apple i sve vezano za tu lopovsku firmu ali s tehnićke strane punjenje li-poly baterija ogromnim strujama i previsokim naponima u jako malo vremena nema veze s mozgom bez obzira šta sve druge firme imaju neku vrstu tog quick chargea. ako nekome baš treba quick charge / ne boji se zapaljenja baterije kupi ga odvojeno na svoj brk i ako mu izgori kuća radi 5 minuta kraćeg punjenja baterije usranog mobitela to oćito nije problem applea.
ovo je prvo razumno od strane jebuke u zadnjih ko zna koliko godina

 Ne kaki, nisam vidio da je itko od ostalih proizvođača imao problema sa eksplodiranjem baterija (osim samsunga) zbog brzog punjenja, ovo što apple radi je čista pokvarena štednja na svemu na čemu se da uštediti.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
7 godina
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
EZY-E kaže...
..

 Ne kaki, nisam vidio da je itko od ostalih proizvođača imao problema sa eksplodiranjem baterija (osim samsunga) zbog brzog punjenja, ovo što apple radi je čista pokvarena štednja na svemu na čemu se da uštediti.

 ne kakim , serem.
nije baš sve tako jednostavno, ok tebe ne zamara eksplodiranje, a zamara li te gubitak kapaciteta?
https://batteryuniversity.com/learn/article/ultra_fast_chargers

ovi put se ne radi o štednji nego o oćito dobro promišljenoj odluci epl inžinjerije, većina ljudi puni mobitele preko noći pa bar meni ovo zvući razumno, a kome treba brzo punjenje ima mogućnost.

16 godina
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
DekiZG kaže...
Azurirao sestri na Iphone 8 plus iOS12, ista stvar se dogada. Izgleda da nije to do uredaja nego do iOS-a 12.

Imam iPhone 7 i iOS 12 i nemam tih problema s punjenjem. Mislim da onda nije stvar u softveru.

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
10 godina
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
ITman kaže...

Marketing košta manje nego R&D, samo to ću reći!

Tipican primjer rvatine - ima duboko ukorijenjeno misljenje o svemu, jer naravno "razumije se" u sve, dok realno stanje stvari je da nema pojma o nicemu

To vrijedi za sve, od nogometa pa do high tech industrije.h

 

 

Samo dvije opaske. Prvo, ne nisam niciji fanboy, boli me kurac i za jedne i druge, jer meni ni iz džepa ni u džep. Drugo podaci su malo stariji, neda mi se kopat po internetu ali dajem desno jaje da je nesrazmjer ulaganja u marketing i dalje tu negdje, samo su brojke "malo" vece - nekako se mutno sjecam da je Samsungov marketing jos prije koju godinu probio granicu od 10 milijardi$ da 10¹° ilitiga pola nasag proracuna za 2018.

13 godina
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
dabar_solta_V2 kaže...
EZY-E kaže...
..

 Ne kaki, nisam vidio da je itko od ostalih proizvođača imao problema sa eksplodiranjem baterija (osim samsunga) zbog brzog punjenja, ovo što apple radi je čista pokvarena štednja na svemu na čemu se da uštediti.

 ne kakim , serem.
nije baš sve tako jednostavno, ok tebe ne zamara eksplodiranje, a zamara li te gubitak kapaciteta?
https://batteryuniversity.com/learn/article/ultra_fast_chargers

ovi put se ne radi o štednji nego o oćito dobro promišljenoj odluci epl inžinjerije, većina ljudi puni mobitele preko noći pa bar meni ovo zvući razumno, a kome treba brzo punjenje ima mogućnost.

 Please... Kolko se sjećam, korisnici 6S modela su morali promjeniti bateriju jer su im performanse drastično pale zbog kapaciteta baterije. Brzo punjenje nema veze time. 

Baš sam jučer gledao ovaj video. Pola sata napuni mob, bez zagrijavanja i opasnosti od brzog propadanja. Radi toga bi trpio slabiju autonomiju jer dok se istuširaš, mob se napuni. 

 

11 godina
offline
Najnovija serija iPhonea ima problema s punjenjem

ma ajde de, evo i kod mene xiaomi redmi note 4 ima problema s punjenjem nakon godinu dana korištenja - odjednom se počeo iritantno odspajati i spajati svakih desetak sekundi kad je priključen na punječa i stalno zvrnda piruli-piruli

nekidan sam ga poslao na servis u češku, ako ne dođe sa servisa u roku mjesec dana, dobijem lovu nazad i uzmem ženici redmi note 5

 

pa ako može jedan xiaomi imat problema s punjenjem, valjda može i ajfon, nije smak svijeta... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Najnovija serija iPhonea ima problema s punjenjem

Pa naravno da im se mob neće punit normalno u IDLE modu, kad ga ne znaju pravilno odložit na podlogu (površinu). 

 

Slika doli ....

*# @Frk #*/
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 12:22 (Frk).
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
Statsman kaže...
ITman kaže...

Marketing košta manje nego R&D, samo to ću reći!

Tipican primjer rvatine - ima duboko ukorijenjeno misljenje o svemu, jer naravno "razumije se" u sve, dok realno stanje stvari je da nema pojma o nicemu

To vrijedi za sve, od nogometa pa do high tech industrije.h

 

 

Samo dvije opaske. Prvo, ne nisam niciji fanboy, boli me kurac i za jedne i druge, jer meni ni iz džepa ni u džep. Drugo podaci su malo stariji, neda mi se kopat po internetu ali dajem desno jaje da je nesrazmjer ulaganja u marketing i dalje tu negdje, samo su brojke "malo" vece - nekako se mutno sjecam da je Samsungov marketing jos prije koju godinu probio granicu od 10 milijardi$ da 10¹° ilitiga pola nasag proracuna za 2018.

 Uvredjen i iznenadjen sam, nema potrebe za "name-callingom".

Prije nego počneš prosipati "bisere", prvo nauči čitati sa razumijevanjem.

Ja sam samo napisal da marketing košta manje nego RESEARCH & DEVELOPMENT, pročitaj moj komentar još jedamput, dvaput ili kolko god treba puta dok ne skužiš kaj je pisac htio reći, pa ćeš primjetiti da nigdi ne piše da se ta tvrdnja odnosi isključivo na Apple. 

 

 

Trust me, I'm a Jedi!
6 godina
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
Svi Vi koji kupujete mob od nije bitno koliko kuna...u kutiji se dobiju uputstva za uporabu...pa malo proučite što piše...A ne da Vam je za sve kriv Apple...Sad Apple postaje dežurni krivac....hajduk nije prvak.... kriv je Apple
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
HCMAA kaže...
Svi Vi koji kupujete mob od nije bitno koliko kuna...u kutiji se dobiju uputstva za uporabu...pa malo proučite što piše...A ne da Vam je za sve kriv Apple...Sad Apple postaje dežurni krivac....hajduk nije prvak.... kriv je Apple

 Ma jok, moja pokojna baba je kriva. Nije to kvantna fizika, uštekaš punjač u smartfon i on se treba počet punit (za slučaj da ne znaš kako punjači funkcioniraju). Za te pare koje ljudi daju za iPhone on MORA funkcionirati besprijekorno, MORA, MORA, MORA!!!

Trust me, I'm a Jedi!
6 godina
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
Da bi iPhone bio savršen...15000kn je nedovoljno...brat bratu....34999kn je cijena za savršeni smartphone
Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
offline
Najnovija serija iPhonea ima problema s punjenjem

Nevjerojatna je količina vijesti o Appleu na ovom tehnološkom žutilu od portala.

Ok, treba popljuvati i stisnut malo kroz prste razne kompanije, proizvode i tehnologije, ali drobiti o raznim kvazi aferama gdje one stvarno ne postoje postaje već lagano otrcano. Postali ste kao katolibani u vezi abortusa, vjeronauka i pravovjernosti ili su vam bliže oni koji zazivaju pomoć države za sve, pionire malene i krvave borce.

S obzirom na to da pratim teme o Appleu poprilično, najviše iz osobno-financijskih razloga, mogu samo reći da ta fora pišite o Appleu bilo što samo pišite "jer raja je glupa i raja samo to klika", pomalo ste postali gori i od najgorih žutih tabloida.

Odavno je BUG prestao biti entuzijastički informatički časopis i pretvorio se u hrpu smeća koja postoji samo zato što nema konkurencije. A s obzirom koliko ovo zaglupljivanje društva napreduje mogu vas i razumjeti, ali dajte se malo urazumite.

 
3 5 hvala 3
10 godina
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
ITman kaže...
Statsman kaže...
ITman kaže...

Marketing košta manje nego R&D, samo to ću reći!

Tipican primjer rvatine - ima duboko ukorijenjeno misljenje o svemu, jer naravno "razumije se" u sve, dok realno stanje stvari je da nema pojma o nicemu

To vrijedi za sve,


Prije nego počneš prosipati "bisere", prvo nauči čitati sa razumijevanjem.

Ja sam samo napisal da marketing košta manje nego RESEARCH & DEVELOPMENT, pročitaj moj komentar još jedamput, dvaput ili kolko god treba puta dok ne skužiš kaj je pisac htio reći, pa ćeš primjetiti da nigdi ne piše da se ta tvrdnja odnosi isključivo na Apple. 

 

 

 Nit sam te osobno prozvao nit mi je to bila namjera, ako si to tako shvatio onda ti se izvinjavam. Uzeo sam te samo ko primjer jednog od opcenito velikog broja rvata ali i forumasa koji imaju: 1. misljenje o svemu a znanje nicemu 2. strogo zacrtane okvire unutar kojih samo onda uklapaju sliku koja vec potvrduje njihov zadrti svjetonazor.

 

Impliciras da znas da iPhone prije svega prodaje dobar marketing a ne kvaliteta i visegodisnje ulaganje u najbolje ljude i R&D, i ne sumnjam da je Apple tebi (ili nesto od ovoga), prljava, zla, pederska, kapitalisticka, neinovativna, precijenjana, kompanija cije fensi-šmensi precijenjene blingbling proizvode ionako kupuju samo debili kao statusni simbol za pokazivanje medju ostalim debilima.

 

Apple je valjda jedina gadjet kompanija (doduse davno nekad se tu jos mozda moglo, bar u mid-entry segmentu, ukljucit i onog njihovog Kineskog klona - Xiaomi, ali i oni su otisli u kurac te poceli kopirat/slicit na Samsung - sve od igle do lokomotive u 600 razlicitih boja i modela s razlikama i  koje ne bi popamtio) koje svoje poslovanje ne bazira skoro nista na marketingu, istrazivanju trzista, anketama, marketinskim strategijama, reklamnim kampanjama tj. masnim ugovorima s hrpom reklamnih agencija... njihovo poslovanje bazirano je na goodwillu.h

 

Btw samo prosli kvartal na R&D su potrosili bar 3.7 miljardi$, na marketing kikiriki.

Da se okladimo? koji god bio problem s punjenjem, Apple ce se brzo oglasit i dat objasnjenje u cemu je tocno problem i rok do kojeg ce on bit rijesen - pa makar on ukljucivao i zamjenu neispravnih uredjaja. Ovakve stvari utjecu na goodwill vise nego sto bilo koja reklamna kampanja moze kupit.

 

 

Da nemam iPhone, trenutacno sam jos osudjen na odron od Zmazunga Galaxy 7 edgea. I da sljedeci telefoni bit ce mi iPhone pa makar kostao jos 500 eura vise, i to ne zato sto edge nije dovoljno fensi-šmensi - zaboli me, niti zato sto mijenjam mobitele ko carape - pa eto malo za promjenu, vec zato sto je Android govno na usminkanom sucelju a zaradujem dovoljno da me cisto zaboli kurac koliko sam za tu lovu mogao kupit Pocodreko phonova.

Kao i kod sveg ostalog u zivotu - kvaliteta kosta, a ekipi koja to ne moze probavit ili samo nije sposobna dovoljno zaradit samo jedna poruka - zaboli me.

 

p.s. mogao je naletit bilo tko od ostalih forumasa jbg naletio si mi bas ti, nista osobno

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 15:31 (Statsman).
14 godina
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
DekiZG kaže...
Azurirao sestri na Iphone 8 plus iOS12, ista stvar se dogada. Izgleda da nije to do uredaja nego do iOS-a 12.

 Kod njih je sve stvar IOS-a. Ne valjaju antene - krivac IOS, ne radi punjenje - ne valja IOS. Zar ga oni prvo ne pregledaju detaljno prije nego ga stave u upotrebu. Ovako si samo prave negativnu reklamu, ili je možda po principu neka je i loše, ali glavno je da se čuje. Štede ljudi na marketingu.

dolazim odmah - Godot
10 godina
offline
Najnovija serija iPhonea ima problema s punjenjem

Reklama je reklama..

Kao i Ikea, članak ide uglavnom ovako - na ulazu kupac pao i slomio nogu, ispod naslova velika slika centra i u nastavku tekst od dva sloga..

Glavno da se reklamiramo..

I svi zarađuju..

 

 

 
5 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
fdevotion kaže...

Nevjerojatna je količina vijesti o Appleu na ovom tehnološkom žutilu od portala.

Ok, treba popljuvati i stisnut malo kroz prste razne kompanije, proizvode i tehnologije, ali drobiti o raznim kvazi aferama gdje one stvarno ne postoje postaje već lagano otrcano. Postali ste kao katolibani u vezi abortusa, vjeronauka i pravovjernosti ili su vam bliže oni koji zazivaju pomoć države za sve, pionire malene i krvave borce.

S obzirom na to da pratim teme o Appleu poprilično, najviše iz osobno-financijskih razloga, mogu samo reći da ta fora pišite o Appleu bilo što samo pišite "jer raja je glupa i raja samo to klika", pomalo ste postali gori i od najgorih žutih tabloida.

Odavno je BUG prestao biti entuzijastički informatički časopis i pretvorio se u hrpu smeća koja postoji samo zato što nema konkurencije. A s obzirom koliko ovo zaglupljivanje društva napreduje mogu vas i razumjeti, ali dajte se malo urazumite.

 

"ali drobiti o raznim kvazi aferama gdje one stvarno ne postoje postaje već lagano otrcano"

 

 

znači, svi novi iPhonei se pune normalno a yt je pun nepostojećih videa gdje se očito vidi da tome nije tako.

 

znači, svi novi Iphonei imaju jak wi fi i lte signal a yt je pun nepostojećih videa gdje se očito vidi da tome nije tako.

 

 

Kolega, imate oči pa gledajte, imate uši pa slušajte. 

 

Jadan je onaj tech portal koji ima saznanja o manjkavosti jednog od najprodavanijih tehnoloških proizvoda, a da o tome ne obavijesti svoje čitatelje.

 

 

 

"Odavno je BUG prestao biti entuzijastički informatički časopis i pretvorio se u hrpu smeća koja postoji samo zato što nema konkurencije."

 

Onda kolega vi volite smeće. I to odavno. Klikate, čitate, komentirate ovo "smeće". Zašto? Zašto vas je briga za tuđe smeće? I to odavno?

 

 

Osobno smatram da je premalo toga napisano na bugu o novim iPhoneima. Još čekam veliki test lte i wi-fi signala, da se utvrdi jel to software problem, ili ga "jadni" korisnici opet drže krivo.

 

 

Jedino što je ovdje otrcano ili bar otrcanije od bugovog žutila je vaš loš i lijen pokušaj moraliziranja. 

 

 

 

 

jaska jaska jaskaja
5 godina
protjeran
offline
Najnovija serija iPhonea ima problema s punjenjem

Ma kriv je slab napon...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
Apsolutno, ali APSOLUTNO se slažem s tobom.
Imam 7 plus i nemam problema.
Imam para ali mi je predobar već dvije godine i nemam potrebe mijenjati.
Android mi ne paše.
I točka.
I normalni razumiju da svakom svoje ili sto ljudi sto ćudi.
Osobno, najbolji OS ikad mi je bio Meego na N9.
Stara, ma boli te briga, nama stvar RADI
😉🍻
8 godina
offline
Re: Najnovija serija iPhonea ima problema s punjen
Kladim se da će do vikenda izaći fiks. Kaj se tiče felšanog softvera i kako to nije bilo moguće testirati, gotovo sve i jedan iphone se konfigurira transferom podataka i postavki sa starijeg iphonea. Na nekim forumima su ljudi skužili da se deinstaliranjem jedne monitoring aplikacije rješava problem s punjenjem. Mene to nimalo ne čudi jer ja na svom iphoneu većinu postavki vučem još od 3gs-a, znači devet godina, postavke bekapa, poruka, mailovi, kalendar, bilješke, ma sve redom sam to postavio još tada i sve se prenosi dalje. Koliko je tu smeća ostalo i konflikata nastalo mogu znati samo ljudi u Cupertinu...
Ja rekoh
Moj PC  
3 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice