Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

poruka: 28
|
čitano: 7.494
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak".
16 godina
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

čupaj kablove, gasi internet...

Moj PC  
37 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

tj. njegovi roditelji

 
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

Umjetno preseravanje sa tim klincem 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

Samo malo, tko gleda toga američkog klinca? Nikako ne mogu razumjeti koja je njegova publika. Ima li na mreži toliko mnogo djece njegovih godina ili on uspijeva zainteresirati nešto starije, tj. barem pubertetlije?

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišn
Mary Sue kaže...

Samo malo, tko gleda toga američkog klinca? Nikako ne mogu razumjeti koja je njegova publika. Ima li na mreži toliko mnogo djece njegovih godina ili on uspijeva zainteresirati nešto starije, tj. barem pubertetlije?

 Njegovi subovi su ti moderni roditelji, koji posade dijete ispred tv, tableta ili telefona dok oni sami vise na telefonu ili tabletu...

7 godina
protjeran
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

Eto ja nikad nisam gledao niti jedan video iz Top10 placenih.

 

A onaj transic je za ispovracat se

#zeljka_markic_ce_ga_izlijeciti_uz_pomoc_svete_kisele_vodice

Moj PC  
8 0 hvala 0
5 godina
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

Nikad nemojte podcijeniti snagu ljudske gluposti (Robert Heinlein)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
10 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

na budalama se pare zarađuju

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

YT obožava ovakav sadržaj, nema psovki, šarene boje, videi se gledaju do kraja, pun k reklama.

 

Spojeno ugodno s beskorisnim.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
20 0 hvala 0
5 godina
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

Sve je spremno za jedno veliko resetiranje.

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišn
Mary Sue kaže...

Samo malo, tko gleda toga američkog klinca? Nikako ne mogu razumjeti koja je njegova publika. Ima li na mreži toliko mnogo djece njegovih godina ili on uspijeva zainteresirati nešto starije, tj. barem pubertetlije?

Ne znam za cijeli svijet, moja mala (8) povremeno pogleda njegove videe. Djecu zanimaju igračke.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
6 godina
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

Lako to sto je najplaceniji youtuber klinac koji otvara igracke, hrpa djece gleda youtube danas i minecraft i ovakve stvari su im zanimljive. Bolje i to nego druge sulude stvari koje im algoritam namece.

Ali ako bacite pogled na video, familija prodaje svoju verziju lootboxa :'D.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišn
Mary Sue kaže...

Samo malo, tko gleda toga američkog klinca? Nikako ne mogu razumjeti koja je njegova publika. Ima li na mreži toliko mnogo djece njegovih godina ili on uspijeva zainteresirati nešto starije, tj. barem pubertetlije?

 

16 godina
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

Pa svatko od vas moze biti popularan na you tube platformi. Sve sto trebate je snimiti nekakav glupi video o necemu(nicemu) tipa kako igras neku igru,kreveljiti se kao idiot, po mogucnosti psovati kao kocijas, preseravati se i uspjeh vam je zagarantiran. Samo je pitanje jel vi to mozete ili ne mozete, tj. da li se mozete spustiti na taj nivo da budete glupan.

Moj PC  
4 4 hvala 0
10 godina
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

Gleda li ovaj mali HRT u HD-u?

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišn
Romano kaže...

Pa svatko od vas moze biti popularan na you tube platformi. Sve sto trebate je snimiti nekakav glupi video o necemu(nicemu) tipa kako igras neku igru,kreveljiti se kao idiot, po mogucnosti psovati kao kocijas, preseravati se i uspjeh vam je zagarantiran. Samo je pitanje jel vi to mozete ili ne mozete, tj. da li se mozete spustiti na taj nivo da budete glupan.

Ne drami.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
16 godina
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

Videi s otvaranjem kinder jaja je najveće smeće koje se može gledati na yotubeu. To stvara ovisnost kod male djece. Ima na TED-u jedan dobar talk o tome kako se djeci podiže razina dopamina svaki put kad otvori kinder jaje i nakon toga želi još. Ima na milijarde takvih videa. A youtube algoritim na autoplayu nude još i još.

I`m silicon-based life-form
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 12:52 (kowach).
Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišn
Moja kćer se nagledala Ryana da ju mislio udat za njega.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišn

Sta imam dramiti,savrseno sam miran. Najbolji dokaz su kanali Mudja i ćale gdje dva cigana iz srbije igraju igre, psuju kao kocijasi sa preko milion pretplatnika i kanal omčo (bosanski humor bogat psovanjem i glupostima ) koji se munjevito penje na pola miliona pretplatnika. Sad mi nadji jednog normalnog domaceg you tube kreatora koji se ne ponasa kao idiot,ne prostači,ima zanimljiv,normalan sadržaj i da ima ima milion pretplatnika.

16 godina
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

Monetiziraju malog dok je još mali...začas će snimati filmiće s brijaćim aparatima.

 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišn
Mary Sue kaže...

Samo malo, tko gleda toga američkog klinca? Nikako ne mogu razumjeti koja je njegova publika. Ima li na mreži toliko mnogo djece njegovih godina ili on uspijeva zainteresirati nešto starije, tj. barem pubertetlije?

 Ja imam doma 3 curice, najmlada jos ne gleda youtube no starije dve(razdoblje cca 3-5g) kad bismo im dozvolili tipa prije spavanja obavezno se gledalo to raskapanje igracaka i sl.lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 15:02 (Stjepanj).
14 godina
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

Nerd City je odlicno objasnio pozadinu iza slicnog marketinga: 

I drugi sadrzaji na kanalu su mu jako kvalitetni.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 15:17 (passat).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišn
You tube...
Cigani...
Jel moram dalje?
12 godina
offline
Re: Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišn
Romano kaže...

Sta imam dramiti,savrseno sam miran. Najbolji dokaz su kanali Mudja i ćale gdje dva cigana iz srbije igraju igre, psuju kao kocijasi sa preko milion pretplatnika i kanal omčo (bosanski humor bogat psovanjem i glupostima ) koji se munjevito penje na pola miliona pretplatnika. Sad mi nadji jednog normalnog domaceg you tube kreatora koji se ne ponasa kao idiot,ne prostači,ima zanimljiv,normalan sadržaj i da ima ima milion pretplatnika.

 Bloodmaster (666K) i Marko Kofs(785K). S obzirom na ciljano govorno područje ti rezultati su fantastični.Nije milijun ali je blizu. Momci su ok, pristojni i zanimljivi. Kontroliram sve što mali (uskoro 10 godina) radi na netu i ova dvojica imaju moje apsolutno odobrenje. Ne psuju, potiču djecu na fer i "sportsko" ponašanje, ne zatupljuju.

16 godina
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

Kad ce taj komet...

 

Nisam prepametan, nisam preglup. Al nikako da dodem na slicnu ideju jer mi se cini bezvezno...

Nekako sumnjam da moram bit extra pametan da se probijem u tom svijetu.

 

Mislim da bi trebao bit prilicno glup, al s druge strane imat senzor za raspoznavanje sto je idiotima zanimljivo - koja sr@nja ce kupovat.

 

Cijelo vrijeme se tjesim onom: "Nije u soldima sveeeee!!!" :)

 

 

Truth in engineering.
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

... a novo vrijeme, pa novi zabavljači. U odnosu na prijašnje doba, sada je utjecaj rebalansan jer od ovih 10 barem 8 gledaju mala deca i općenito klinci. YOutube i makreting zna da je to najranjivija skupina na reklame i zato im daju najviše, a krajnje podmukla im je fora da po defaultu imaju uključen autoplay. Inače, i ova preostala 2 su usmjerena na mlade. Ima pristojnih zarada i na ozbiljnijim kanalima za normalne ljude (eto nama poznati linus npr.) ali to su za dvije nule manji profiti. Ako izuzmemo sponzoriranu robu i opremu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 21:52 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišn
Dex.pwn kaže...
You tube...
Cigani...
Jel moram dalje?

 Nemoj tako brate, oće mi cigani da malo carujemo.

 

 

14 godina
offline
Najplaćeniji YouTuber na svijetu je osmogodišnjak

Youtube zarađuje na klincima, a topshop na starcima.

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice