Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi

poruka: 15
|
čitano: 8.337
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi".
6 godina
offline
Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi

Evo možete i mene staviti na listu...ovo godine s obzirom na covid-19...ukupni godišnji prihodi će biti oko 20000kn...bez covida je to x3

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi
HCMAA kaže...

Evo možete i mene staviti na listu...ovo godine s obzirom na covid-19...ukupni godišnji prihodi će biti oko 20000kn...bez covida je to x3

 Kak se zove Kanal?

9 godina
offline
Re: Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi
Kolacic kaže...
HCMAA kaže...

Evo možete i mene staviti na listu...ovo godine s obzirom na covid-19...ukupni godišnji prihodi će biti oko 20000kn...bez covida je to x3

 Kak se zove Kanal?

 Recenzija salama i pasteta iz Konzuma i Lidla.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 21:50 (pravi_covijek).
10 godina
neaktivan
offline
Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi

Da bi mogao zarađivati na youtube prvo trebas ciljati mahom infomaticki nepismenu publiku, onu koja ne zna stavit bloker reklama, ili onu koja ce youtube gledat preko ugrađene youtube google aplikacije

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
21 0 hvala 0
16 godina
offline
Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi

Znaci ,posto su videi embedani u članak , ( da se razumijemo,da nisu,ne bih ih niti otvorio  )i pogledao sam prvih par sekundi od te nikke i tog marka i instantno me zabolila lubanja. Tolika količina krinđa mi je prošla kičmom da mi je IQ roknio na 46. Ovo je sramota za gledati. Ako budem ikad vidio svoju djecu da gledaju takve retarde automatski će dobiti 2 mjeseca kazne bez pristupa internetu.Ne zanima me !

Moj PC  
32 0 hvala 1
11 godina
offline
Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi

Ja nisam niti znao da postoje najpopularniji Hr jutuberi a ocito necu niti saznat jer nisam kliknuo na clanak 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi

OK, ovaj dečko je čist OK, mislim na Davida. Ovo dvoje , šminkerica i gaymer, Bože čuvaj, Bože sačuvaj.

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
Moj PC  
11 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi
pravi_covijek kaže...
Kolacic kaže...
HCMAA kaže...

Evo možete i mene staviti na listu...ovo godine s obzirom na covid-19...ukupni godišnji prihodi će biti oko 20000kn...bez covida je to x3

 Kak se zove Kanal?

 Recenzija salama i pasteta iz Konzuma i Lidla.

 zove se sam svoj gazda...nitko mi ne tuče brukve po glavi

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
9 godina
offline
Re: Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi
HCMAA kaže...
pravi_covijek kaže...
Kolacic kaže...
HCMAA kaže...

Evo možete i mene staviti na listu...ovo godine s obzirom na covid-19...ukupni godišnji prihodi će biti oko 20000kn...bez covida je to x3

 Kak se zove Kanal?

 Recenzija salama i pasteta iz Konzuma i Lidla.

 zove se sam svoj gazda...nitko mi ne tuče brukve po glavi

 Svatko radi sto ga veseli, ako tebe usrecuje, zasto ne. Ali, sto ne podjelis sa kolegama formuasima link.

12 godina
offline
Re: Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi
fromcelltohell kaže...

OK, ovaj dečko je čist OK, mislim na Davida. Ovo dvoje , šminkerica i gaymer, Bože čuvaj, Bože sačuvaj.

 

je, momak je odličan. radi nešto konkretno za razliku od ostalih mlatitelja prazne slame. u jednom videu se pofalija da je proda golfa i kupija bmwa, znači zaradija je štoko. neka. 

ideja sa onin motorićem za kariolu mu je odlična, to zna svak ko je ikad gura kariolu 👍

TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
10 godina
offline
Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi

 

Ma Yt je odlična stvar, samo ne treba ove glumce, tzv. profesionalne YT uzimati previše za ozbiljno, jer je to u stvari gluma.

Najveća publika je ovim pro-YTuberima su djeca i mladi ljudi koji se još traže i izgrađuju.

 

Svaka generacija ima svoje junake. Al' treba slijediti svoj put. Ovaj dečko kaj izrađuje stvari je sasvim okay. Ovi drugi previše su mi bez veze, te nisu prilagođeni za moj uzrast.

Volim i dosta koristim YT kao kanal za učenje, relakasaciju i tako za neke moje hobije.

Profesinalno me zanima, npr. The Cherno. a za zabavu naš YTuber, odnosno antiYotuber koje to ne radi love. Radi se o KakoLako kanalu. Sarkazam, crni humor i kvalitetno trolanje umišljenih veličina YT.

Topla preporuka!

 

Inače, meni je moj YTuber iliti utjecajnik bio Old Shatterhand iz Karla Maya. Oduvijek sam htio imati onu njegovu pušku dvocijevku za medvjede.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2020 0:06 (PzKpfw).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi

na stranu ovi nasi, iskreno nikad nisam cuo za ijednog od ova tri. otisao sam na link iz clanka i malo pogledao statistike i moram priznat da mislim da ove informacije nisu tocne. npr pise da "like nastya", klinka od 6 godina u americi ruskog podrijetla zaraduje 7,7 milijuna dolara mjesecno, sto ispada cca 92 milijuna dolara godisnje. po tome ispada da je ta klinka od 6 godina jedna od najplacenijih "celebritya" na svijetu. 

za usporedbu lebron james je najplaceniji nba igrac i zaraduje manje od nje(88,2 milijuna), the rock je najplaceniji glumac i zaraduje manje od nje(87,5 milijuna), najplaceniji pjevac je elton john i zaraduje manje od nje(81 milijun) itd. 

sad, mozda se ja varam, no ne vjerujem da ta klinka zaraduje vise novca od navedenih, a i ocito i svih ostalih u tim industrijama. 

izvor iz kojeg sam izvukao zarade je forbes i vrijedi za 2020. godinu. 

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi

Ček,ček..lik zarađuje pola miljuna kuna mjesečno?

Svaka čast sinko,uspija si u životu. :)

 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi
Ove zarade nisu točne. Zato što to ovisi najviše o državi iz koje gledatelji dolaze tako da za oglašivače jedan pregled iz USA vrijedi kao 10-20 hrvatskih ili tako nešto. Da lik zarađuje 86 tisuća dolara mjesečno sumnjam da bi i dalje živio sa starcima.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ovo su najpopularniji hrvatski youtuberi
mar123 kaže...

na stranu ovi nasi, iskreno nikad nisam cuo za ijednog od ova tri. otisao sam na link iz clanka i malo pogledao statistike i moram priznat da mislim da ove informacije nisu tocne. npr pise da "like nastya", klinka od 6 godina u americi ruskog podrijetla zaraduje 7,7 milijuna dolara mjesecno, sto ispada cca 92 milijuna dolara godisnje. po tome ispada da je ta klinka od 6 godina jedna od najplacenijih "celebritya" na svijetu. 

za usporedbu lebron james je najplaceniji nba igrac i zaraduje manje od nje(88,2 milijuna), the rock je najplaceniji glumac i zaraduje manje od nje(87,5 milijuna), najplaceniji pjevac je elton john i zaraduje manje od nje(81 milijun) itd. 

sad, mozda se ja varam, no ne vjerujem da ta klinka zaraduje vise novca od navedenih, a i ocito i svih ostalih u tim industrijama. 

izvor iz kojeg sam izvukao zarade je forbes i vrijedi za 2020. godinu. 

 u pravu si u potpunosti. Nijedan youtuber ne zarađuje 92 milijuna dolara godišnje.

 

Ovaj naš david je čak mislim pričao u podcast inkubatoru koliko zarađuje

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice