Nakon lebdenja, Lilium pokazao i pokusni let svoje

poruka: 7
|
čitano: 2.724
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon lebdenja, Lilium pokazao i pokusni let svoje".
15 godina
offline
Nakon lebdenja, Lilium pokazao i pokusni let svoje

koji je ovo džavo? češalj za žitarice? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Nakon lebdenja, Lilium pokazao i pokusni let s

ne to je vtol-flaps.. tj dio krila zrakoplovka :)

ali zašto skupljau dollare, zar nemaju eure?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Nakon lebdenja, Lilium pokazao i pokusni let svoje

kopi-pejst novinarstvo....

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Nakon lebdenja, Lilium pokazao i pokusni let svoje

kakva je ovo firma, ima smjesno ime, radi elektricne avione ajde molim te, da se jedan airbus ili boing nije sjetio ovo raditi nego eto neki tamo njemacki seljaci sa glupim imenom, i to bi jos taxirali po gradovima i letili kao, uzeli su lovu 100 milijuna a od kineza kupili nesto kao za demonstraciju i sad bi jos pola milijarde dolara, mos mislit... jel itko to vidio uopce u zraku??? I moja baba moze napraviti ovakav video, kao neki taksi a ne vide se ni ljudi unutra, kladim se da ne moze podignut ni dijete a ne odraslog covjeka ili dva... uzimaju lovu a prodaju maglu, koliko smo dosad vidjeli ovakvih letecih taksija i nikad nista od njih, obicni lazovi...

 

svaka slicnost sa komentarima na jednu HR firmu koja radi isto neke elektricne gluposti je slucajna

 
0 2 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Nakon lebdenja, Lilium pokazao i pokusni let svoje

Lilium kasni za Rimcem skoro pet godina, on je jos 2015. rekao da radi na letecem automobilu (od 45:36 na videu):

 

 
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Nakon lebdenja, Lilium pokazao i pokusni let s
just_dont kaže...

kakva je ovo firma, ima smjesno ime, radi elektricne avione ajde molim te, da se jedan airbus ili boing nije sjetio ovo raditi nego eto neki tamo njemacki seljaci sa glupim imenom, i to bi jos taxirali po gradovima i letili kao, uzeli su lovu 100 milijuna a od kineza kupili nesto kao za demonstraciju i sad bi jos pola milijarde dolara, mos mislit... jel itko to vidio uopce u zraku??? I moja baba moze napraviti ovakav video, kao neki taksi a ne vide se ni ljudi unutra, kladim se da ne moze podignut ni dijete a ne odraslog covjeka ili dva... uzimaju lovu a prodaju maglu, koliko smo dosad vidjeli ovakvih letecih taksija i nikad nista od njih, obicni lazovi...

 

svaka slicnost sa komentarima na jednu HR firmu koja radi isto neke elektricne gluposti je slucajna

 

Upravo na istom principu vec desetljece radi Rimac.

 

To je ta firma na koju mislis, ali nisi htio javno napisati.

14 godina
offline
Nakon lebdenja, Lilium pokazao i pokusni let svoje

Iako video najvjerojatnije "sniman" After Effectsom, cijela stvar bar teoretski nije nemoguća.
Schubeler (vodeći proizvođač elektro-turbina) ima model koji sa 16kW daje 240N potiska i max. izlaznu brzinu 352km/h. Po tome im i ne treba navedenih 2000KS (=1470kW), ali valjda tako bolje zvuči. Da je snaga puno manja može se zaključiti i po veličini potisnih i letnih površina koje ne bi dozvolile niti smještaj toliko pogonskih jedinica niti uzgon za toliku sveukupnu masu.
Treba napomenuti i da bi cijena onoga što je opisano u članku bila oko milijun €, možda i više.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice