Nastavljaju se problemi Sony Mobilea, u zadnjem kv

poruka: 6
|
čitano: 1.919
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavljaju se problemi Sony Mobilea, u zadnjem kv".
15 godina
offline
Nastavljaju se problemi Sony Mobilea, u zadnjem kv

Sony je najgori telefon koji sam imao. Nema šanse da mi prodaju još jednoga. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nastavljaju se problemi Sony Mobilea, u zadnje

Heh, meni je najbolji koji sam ikada imao. Upravo pišem s ovog koji je na slici u članku i prezadovoljan sam s istim. Opet bih kupio Sony jer s trenutnim mobitelom još nisam imao nekih ozbiljnih problema... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 22:41 (Marko :D).
16 godina
online
Re: Nastavljaju se problemi Sony Mobilea, u zadnje
rjakopec kaže...

Sony je najgori telefon koji sam imao. Nema šanse da mi prodaju još jednoga. 

Ako nemaš sreče, to se može reči za bilo koji brend i to pogotovo "Jabučare bez mane".

 

Sony Mobile ili pametnjakovič mobovi, a to ti je njima onako kaj se tiče zarade ipak sporedna stvar. Oni furaju svoj dizajn pa kak ispadne, kao primjer tu su stari mobovi pod SonyEricsson ili samo Sony brendom dakle vrlo jedinstveni dizajn.Dva primjera su dosta, ili takav dizajn nikak ne moš pozamješat sa bilo kojim drugim mobovima.

 

 

 

Današnji mobovi, uh to je sve na isti kalup dakle oš ili neš zub za prednju kameru+koš stražnjih kamera+ko ima veči zaslon+još malo pa če bit na 7inch.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 14:21 (rambox).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavljaju se problemi Sony Mobilea, u zadnje
Preskupi su
Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nastavljaju se problemi Sony Mobilea, u zadnje

A Apple i Samsung nisu preskupi, jel? 

15 godina
offline
Re: Nastavljaju se problemi Sony Mobilea, u zadnje

Aah, Xperia RAY, moj prvi smartphone, baš je dobro poslužila dok je nije zamijenio Z3 compact, a njega XA2 kojeg trenutno koristim. Toliko sam se navikao na Sony mobitele da ne znam koji bih drugi kupio da sony prestane proizvoditi telefone.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice