Neobična čestična struktura: šarmantni tetrakvark

poruka: 7
|
čitano: 3.561
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neobična čestična struktura: šarmantni tetrakvark".
6 godina
offline
Neobična čestična struktura: šarmantni tetrakvark

Ljudski mozak: najkompleksnija poznata tvorba s kojim MATERIJA UPOZNAJE SEBE I ZAKONITOSTI KOJE S NJOM VLADAJU

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neobična čestična struktura: šarmantni tetrakvark

jesam li dobro shvatio: kvarkovi (u kombinacijama) postoje samo zbog konteksta i u njemu i nikad izvan toga (osim ako ih se upije namamiti u VHS-u)? ako nisam, sjedam, 1. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neobična čestična struktura: šarmantni tetrakvark

Nadam se da će jednom izaći i članak o kvantnoj sprezi, to me zanima čisto zbog objašnjenja prijenosa informacija beskontaktno na daljinu. Isto tako me zanima današnje znanstveno objašnjenje eksperimenta poznatog kao Philadelphia Experiment, čisto da vidim kuda je današnja znanost došla s objašnjenjem je li takvo nešto moguće.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Neobična čestična struktura: šarmantni tetrakvark

Znaci moguce je od sljive napravit ananas... kud se nisam toga ranije sjetio.

Mozda ce jednog dana praviti titanium od neceg bezveze kao beton recimo.

 

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neobična čestična struktura: šarmantni tetrakv
Profesore, kapa dolje!

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neobična čestična struktura: šarmantni tetrakv
Thinker kaže...

Isto tako me zanima današnje znanstveno objašnjenje eksperimenta poznatog kao Philadelphia Experiment, čisto da vidim kuda je današnja znanost došla s objašnjenjem je li takvo nešto moguće.

 Nema se tu puno za objašnjavati, to ti je ko i štrumfovi ako budeš dobar, vidjetćeš ih.

9 godina
offline
Re: Neobična čestična struktura: šarmantni tetrakv
Yuda kaže...
Thinker kaže...

Isto tako me zanima današnje znanstveno objašnjenje eksperimenta poznatog kao Philadelphia Experiment, čisto da vidim kuda je današnja znanost došla s objašnjenjem je li takvo nešto moguće.

 Nema se tu puno za objašnjavati, to ti je ko i štrumfovi ako budeš dobar, vidjetćeš ih.

 

Stari moj, ti si nešto zabrijao. Ne zanima me da li je eksperiment stvarno izveden već da li je ono što se spominje u svim dokumentima i pričama oko eksperimenta uopće moguće na znanstvenoj osnovi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice