Netflix donosi prvi (koliko-toliko) interaktivni s

poruka: 8
|
čitano: 3.214
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix donosi prvi (koliko-toliko) interaktivni s".
14 godina
offline
Netflix donosi prvi (koliko-toliko) interaktivni s

Nevjerojatno! Gledam video, i mogu PRESKOCITI dio! Kako tehnologija napreduje...mozda uskoro bude bilo moguce premotati i pogledati neki dio ponovo? 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Netflix donosi prvi (koliko-toliko) interaktivni s

da, napredak.. ili samo u slučaju FFdanja, u slučaju rewindanja je nazadak. Ponekad je poćeljno nešto preskočiti, kao ovu temu-njuz (no eto tu smo..) :)))

 

.. ali i jedno podpistanje, hipotetsko, kako će hollywood (vlasnici prava i copyrighta.. s pravnicima) gledati na ''modificiranje'' bilo kojeg dijela autorskim zakonima zaštićenog sadržaja? Možda?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 16:11 (ihush).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Netflix donosi prvi (koliko-toliko) interaktiv
ihush kaže...

da, napredak.. ili samo u slučaju FFdanja, u slučaju rewindanja je nazadak. Ponekad je poćeljno nešto preskočiti, kao ovu temu-njuz (no eto tu smo..) :)))

 

.. ali i jedno podpistanje, hipotetsko, kako će hollywood (vlasnici prava i copyrighta.. s pravnicima) gledati na ''modificiranje'' bilo kojeg dijela autorskim zakonima zaštićenog sadržaja? Možda?

 Fair use vec postoji. Isto tako satira, komedija i ironija su dopusteni unutar postenog koristenja.

8 godina
offline
Netflix donosi prvi (koliko-toliko) interaktivni s

Bez obzira na ovu interakciju pozdravljam jer mi je Seth Meyers najjači od ekipe; bolji mi je i od (legendarnih) S. Colberta, Bill Mahera, Jimmy Kimela, John Olivera, Trevora Noaha...

"Closer Look" LOL

 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Netflix donosi prvi (koliko-toliko) interaktiv
Zechina kaže...

Bez obzira na ovu interakciju pozdravljam jer mi je Seth Meyers najjači od ekipe; bolji mi je i od (legendarnih) S. Colberta, Bill Mahera, Jimmy Kimela, John Olivera, Trevora Noaha...

"Closer Look" LOL

 

I meni su svi nabrojani super..

 

Pitam se postoji li neki sličan popularan comedy/satire show koji je pretežno na strani desničara?

16 godina
offline
Re: Netflix donosi prvi (koliko-toliko) interaktiv
AFARON kaže...
Zechina kaže...

Bez obzira na ovu interakciju pozdravljam jer mi je Seth Meyers najjači od ekipe; bolji mi je i od (legendarnih) S. Colberta, Bill Mahera, Jimmy Kimela, John Olivera, Trevora Noaha...

"Closer Look" LOL

 

I meni su svi nabrojani super..

 

Pitam se postoji li neki sličan popularan comedy/satire show koji je pretežno na strani desničara?

 Ima! Fox News.

Koristite blage riječi i jake argumente
14 godina
online
Re: Netflix donosi prvi (koliko-toliko) interaktiv
Dodinho kaže...
AFARON kaže...
Zechina kaže...

Bez obzira na ovu interakciju pozdravljam jer mi je Seth Meyers najjači od ekipe; bolji mi je i od (legendarnih) S. Colberta, Bill Mahera, Jimmy Kimela, John Olivera, Trevora Noaha...

"Closer Look" LOL

 

I meni su svi nabrojani super..

 

Pitam se postoji li neki sličan popularan comedy/satire show koji je pretežno na strani desničara?

 Ima! Fox News.

 

hahaha, dobra!

 

Ali mislim konkretno da li ima neki show u formatu emisije kao oni gore nabrojani, a da neki komičar vodi?

16 godina
offline
Re: Netflix donosi prvi (koliko-toliko) interaktiv
AFARON kaže...

 

hahaha, dobra!

 

Ali mislim konkretno da li ima neki show u formatu emisije kao oni gore nabrojani, a da neki komičar vodi?

 A gle, desničari su konzervativci, a konzervativci nisu naročito humoristični ljudi zbog suženog područja oko čega se mogu sprdati.

 

Najkonezrvativniji/desni komičar kojeg ja znam je naš Pervan.

Koristite blage riječi i jake argumente
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice