I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

poruka: 329
|
čitano: 53.473
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir".
15 godina
protjeran
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...
HaM kaže...


Primjerice, niti u ovu sliku baš previše ne vjerujem jer znam da ima prilično netočnih informacija na internetu, baš kao i na main stream medijima i forumima, facebook grupama itd. Ste znali da je najveća facebook stranica za ravnu Zemlju vođena od strane globusara? Kladim se da niste ali to je namjerno tako napravljeno - uvaljuju točne informacije taman da zainteresiraju čovjeka i onda lupe neku floskulu koja nema veze sa pameću, namjerno, samo da odvrate ljude od daljnjeg istraživanja. 


 Nemam riječi za onu sliku. Stvarno vjeruješ da je to istina? Ne može bit photoshop, ne može bit izmišljeno, ne može bit slučajno neki elektronički uređaj koji ima tu oznaku, potpuno nevezanu za koronavirus? Vidim da baš kritički razmišljaš, uopće ne piješ što ti serviraju... Ispričavam se, rekao si da ne vjeruješ u ovu sliku, srećom...

 

Ja znam za Flatearth society i znam jako dobro kako je nastao. To je bilo satiričko društvo koje se sprdalo sa starim vjerovanjima i ljudima koji su u povijesti slijepo vjerovali BIBLIJI. Fascinantna je činjenica koliko lkjudi nije shvatilo satiru i koliko njih je to sve ozbiljno shvatilo, uključujući I TEBE, pa danas imamo ozbiljne ravnozemljaše. Ono što ti ne kužiš je da su ravnozemljaši ekipa koja slijepo vjeruje BIBLIJI, jer je ravna zemlja pojam iz Biblije, znaš onaj disk koji stoji na 4 slona...

 

I sad je pitanje kako to da ti vjeruješ u nešto šta je nastalo iz sprda, a preuzeli su američki vjerski fanatici? Ako gledaš flatearth videa, većinom su iz amerike i u skoro svakom videu gdje se ravnozemljaši svađaju s nekim, u finalnom obračunu se uvijek pozovu na svetu riječ iz Biblije, kao znanstveni dokaz, jer to tamo piše.

 

Ti si čovječe vjerski fanatik i kreacionist. Alo, ej. Zaustavi se i preispitaj se.

 

Trebaš dobro, dobro proučit odakle dolazi to u što ti vjeruješ, tko to plasira i koja im je pozadina. Sve su to američki kreacionisti, sve, a ti u to uletio ko grlom u jagode.

Opa! Pa vidi ti to, još jedan koji zna sve i koji u par klikova ima odgovore na sve!

Ajde objasni mi molim te, kako to točno humanizied miš u korona injekciji uništava virus?

Znamo da darpa hydrogel ima nano čestice u sebi koje, nakon što je hydrogel ubrizgan u tebi, počnu se spajati jedna sa drugom jer je to ono što rade - spajaju se. I svaka od tih nano čestica sa sobom nosi tovar, bio to alkohol, droga, kemikalija, može biti bilo što - u svakom slučaju, spaja se sa tvojim tkivom. Vjerovatno si već vidio RDIF chipove i ljude koji ih uklanjaju. Ovo se ne može ukloniti i zapravo raste dok se sjedinjuje sa tvojim tkivom, postaje jedno sa tobom. Nakon toga postaješ jedno sa komjuterskom mrežom.

Također bih te opet zamolio - pošto ti poput svih ovdje imaš elektroniku u malom prstu - koje su dugoročne posljedice kada osoba dobije anti kovid injekciju sa darpa hydrogelom u sebi?

Uzmi si koliko god želiš vremena da odgovoriš na ova dva pitanja. Ovaj vjerski fanatik će ti stvarno biti zahvalan...

---
Ima li netko ideju kako da maknem notifikacije za ovu temu? Niti ju "pratim" niti išta ali stalno mi izbacuje notifikacije... :-/

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2020 14:47 (HaM).
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče

Te knjige imaju stamparsku gresku ;) RFID RFID ;)

7 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...
.. Vjerovatno si već vidio RDIF chipove i ljude koji ih uklanjaju. Ovo se ne može ukloniti i zapravo raste dok se sjedinjuje sa tvojim tkivom, postaje jedno sa tobom. Nakon toga postaješ jedno sa komjuterskom mrežom.


.... anti kovid injekciju sa darpa hydrogelom u sebi?

..

 RFID tj Radio Frequency ID , nikakva tajnovita ni specijalna tehnologija, ništa ćega bi se tribalo bojat a zbog fizicki malog volumena i potrebe za vanjskim "napajanjem"  veoma limitirane daljine na kojoj radi.

a taj hidrogel , prakticki postoji 70 godina i jedna od namjena mu je distribucija ljekova ako je za virovat wiki. ništa spešl.

iz posta u post samo dokazuješ koliko malo zapravo znaš opčenito o stvarima i koliko si ljen makar proguglat jednu stranicu, a koliko puno znaš o teorijama zavjere, cak i o teorijama zavjere s 2 stranice gugla šta je prakticki dark web xD..

zajebanciju na stranu mislim da bi mora bit jako cudan tip ako ti do sad nije upalila lampica da si možda nešto krivo poveza od svih tih pustih nabrojenih stvari..

14 godina
online
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...
Filox kaže...
HaM kaže...


Primjerice, niti u ovu sliku baš previše ne vjerujem jer znam da ima prilično netočnih informacija na internetu, baš kao i na main stream medijima i forumima, facebook grupama itd. Ste znali da je najveća facebook stranica za ravnu Zemlju vođena od strane globusara? Kladim se da niste ali to je namjerno tako napravljeno - uvaljuju točne informacije taman da zainteresiraju čovjeka i onda lupe neku floskulu koja nema veze sa pameću, namjerno, samo da odvrate ljude od daljnjeg istraživanja. 


 Nemam riječi za onu sliku. Stvarno vjeruješ da je to istina? Ne može bit photoshop, ne može bit izmišljeno, ne može bit slučajno neki elektronički uređaj koji ima tu oznaku, potpuno nevezanu za koronavirus? Vidim da baš kritički razmišljaš, uopće ne piješ što ti serviraju... Ispričavam se, rekao si da ne vjeruješ u ovu sliku, srećom...

 

Ja znam za Flatearth society i znam jako dobro kako je nastao. To je bilo satiričko društvo koje se sprdalo sa starim vjerovanjima i ljudima koji su u povijesti slijepo vjerovali BIBLIJI. Fascinantna je činjenica koliko lkjudi nije shvatilo satiru i koliko njih je to sve ozbiljno shvatilo, uključujući I TEBE, pa danas imamo ozbiljne ravnozemljaše. Ono što ti ne kužiš je da su ravnozemljaši ekipa koja slijepo vjeruje BIBLIJI, jer je ravna zemlja pojam iz Biblije, znaš onaj disk koji stoji na 4 slona...

 

I sad je pitanje kako to da ti vjeruješ u nešto šta je nastalo iz sprda, a preuzeli su američki vjerski fanatici? Ako gledaš flatearth videa, većinom su iz amerike i u skoro svakom videu gdje se ravnozemljaši svađaju s nekim, u finalnom obračunu se uvijek pozovu na svetu riječ iz Biblije, kao znanstveni dokaz, jer to tamo piše.

 

Ti si čovječe vjerski fanatik i kreacionist. Alo, ej. Zaustavi se i preispitaj se.

 

Trebaš dobro, dobro proučit odakle dolazi to u što ti vjeruješ, tko to plasira i koja im je pozadina. Sve su to američki kreacionisti, sve, a ti u to uletio ko grlom u jagode.

Opa! Pa vidi ti to, još jedan koji zna sve i koji u par klikova ima odgovore na sve!

Ajde objasni mi molim te, kako to točno humanizied miš u korona injekciji uništava virus?

Znamo da darpa hydrogel ima nano čestice u sebi koje, nakon što je hydrogel ubrizgan u tebi, počnu se spajati jedna sa drugom jer je to ono što rade - spajaju se. I svaka od tih nano čestica sa sobom nosi tovar, bio to alkohol, droga, kemikalija, može biti bilo što - u svakom slučaju, spaja se sa tvojim tkivom. Vjerovatno si već vidio RDIF chipove i ljude koji ih uklanjaju. Ovo se ne može ukloniti i zapravo raste dok se sjedinjuje sa tvojim tkivom, postaje jedno sa tobom. Nakon toga postaješ jedno sa komjuterskom mrežom.

Također bih te opet zamolio - pošto ti poput svih ovdje imaš elektroniku u malom prstu - koje su dugoročne posljedice kada osoba dobije anti kovid injekciju sa darpa hydrogelom u sebi?

Uzmi si koliko god želiš vremena da odgovoriš na ova dva pitanja. Ovaj vjerski fanatik će ti stvarno biti zahvalan...

---
Ima li netko ideju kako da maknem notifikacije za ovu temu? Niti ju "pratim" niti išta ali stalno mi izbacuje notifikacije... :-/

 Kako si ti došao do informacija, ako ne klikanjem? Daj reci nama, šta ti misliš da je rfid čip. I zar ti nije čudno što taj supertajni hidrogel sa čipom nitko ne skriva na guglu?

13 godina
odjavljen
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...

Opa! Pa vidi ti to, još jedan koji zna sve i koji u par klikova ima odgovore na sve!


 Isto se može reći i za tebe

15 godina
protjeran
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Diablo86 kaže...
HaM kaže...
Filox kaže...
HaM kaže...


Primjerice, niti u ovu sliku baš previše ne vjerujem jer znam da ima prilično netočnih informacija na internetu, baš kao i na main stream medijima i forumima, facebook grupama itd. Ste znali da je najveća facebook stranica za ravnu Zemlju vođena od strane globusara? Kladim se da niste ali to je namjerno tako napravljeno - uvaljuju točne informacije taman da zainteresiraju čovjeka i onda lupe neku floskulu koja nema veze sa pameću, namjerno, samo da odvrate ljude od daljnjeg istraživanja. 


 Nemam riječi za onu sliku. Stvarno vjeruješ da je to istina? Ne može bit photoshop, ne može bit izmišljeno, ne može bit slučajno neki elektronički uređaj koji ima tu oznaku, potpuno nevezanu za koronavirus? Vidim da baš kritički razmišljaš, uopće ne piješ što ti serviraju... Ispričavam se, rekao si da ne vjeruješ u ovu sliku, srećom...

 

Ja znam za Flatearth society i znam jako dobro kako je nastao. To je bilo satiričko društvo koje se sprdalo sa starim vjerovanjima i ljudima koji su u povijesti slijepo vjerovali BIBLIJI. Fascinantna je činjenica koliko lkjudi nije shvatilo satiru i koliko njih je to sve ozbiljno shvatilo, uključujući I TEBE, pa danas imamo ozbiljne ravnozemljaše. Ono što ti ne kužiš je da su ravnozemljaši ekipa koja slijepo vjeruje BIBLIJI, jer je ravna zemlja pojam iz Biblije, znaš onaj disk koji stoji na 4 slona...

 

I sad je pitanje kako to da ti vjeruješ u nešto šta je nastalo iz sprda, a preuzeli su američki vjerski fanatici? Ako gledaš flatearth videa, većinom su iz amerike i u skoro svakom videu gdje se ravnozemljaši svađaju s nekim, u finalnom obračunu se uvijek pozovu na svetu riječ iz Biblije, kao znanstveni dokaz, jer to tamo piše.

 

Ti si čovječe vjerski fanatik i kreacionist. Alo, ej. Zaustavi se i preispitaj se.

 

Trebaš dobro, dobro proučit odakle dolazi to u što ti vjeruješ, tko to plasira i koja im je pozadina. Sve su to američki kreacionisti, sve, a ti u to uletio ko grlom u jagode.

Opa! Pa vidi ti to, još jedan koji zna sve i koji u par klikova ima odgovore na sve!

Ajde objasni mi molim te, kako to točno humanizied miš u korona injekciji uništava virus?

Znamo da darpa hydrogel ima nano čestice u sebi koje, nakon što je hydrogel ubrizgan u tebi, počnu se spajati jedna sa drugom jer je to ono što rade - spajaju se. I svaka od tih nano čestica sa sobom nosi tovar, bio to alkohol, droga, kemikalija, može biti bilo što - u svakom slučaju, spaja se sa tvojim tkivom. Vjerovatno si već vidio RDIF chipove i ljude koji ih uklanjaju. Ovo se ne može ukloniti i zapravo raste dok se sjedinjuje sa tvojim tkivom, postaje jedno sa tobom. Nakon toga postaješ jedno sa komjuterskom mrežom.

Također bih te opet zamolio - pošto ti poput svih ovdje imaš elektroniku u malom prstu - koje su dugoročne posljedice kada osoba dobije anti kovid injekciju sa darpa hydrogelom u sebi?

Uzmi si koliko god želiš vremena da odgovoriš na ova dva pitanja. Ovaj vjerski fanatik će ti stvarno biti zahvalan...

---
Ima li netko ideju kako da maknem notifikacije za ovu temu? Niti ju "pratim" niti išta ali stalno mi izbacuje notifikacije... :-/

 Kako si ti došao do informacija, ako ne klikanjem? Daj reci nama, šta ti misliš da je rfid čip. I zar ti nije čudno što taj supertajni hidrogel sa čipom nitko ne skriva na guglu?

Nisam došao klikanjem već na način na koji nitko od vas ovdje ne priznaje (što smo već ustanovili) tj. preneseno iskustvo iz prve ruke, u ovome slučaju osobe koja je punih 20. godina radila za darpu i onda dala otkaz jer je, eto, vjerski fanatik poput mene pa nije mogla preći preko određenih stvari.

Dosta mi je vašeg podrugljivanja pa pitam još jednom, kako da maknem notifikacije za ovu? Hvala unaprijed, molim odgovorite ako znate.

5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...

 Kako si ti došao do informacija, ako ne klikanjem? Daj reci nama, šta ti misliš da je rfid čip. I zar ti nije čudno što taj supertajni hidrogel sa čipom nitko ne skriva na guglu?

Nisam došao klikanjem već na način na koji nitko od vas ovdje ne priznaje (što smo već ustanovili) tj. preneseno iskustvo iz prve ruke, u ovome slučaju osobe koja je punih 20. godina radila za darpu i onda dala otkaz jer je, eto, vjerski fanatik poput mene pa nije mogla preći preko određenih stvari.

Dosta mi je vašeg podrugljivanja pa pitam još jednom, kako da maknem notifikacije za ovu? Hvala unaprijed, molim odgovorite ako znate.

 Ti osobno znaš nekoga tko je radio u DARPA 20 godina? Stvarno misliš da ću tu priču popušit eto tako?

 

Šta ti drobiš o nano česticama i hydrogelovima? Imaš li iti jedan dokaz i možeš li mi ikako dokazat to što govoriš ili samo misliš da je dovoljno nešto tako nevjerojatno izjavit i da bi svi sad trebali vjerovat? Zato jer si to navodno čuo od osobe koja je navodno radila u DARPA 20 godina...

 

Da, to je baš ono kako ja učim nove stvari i kako provodim istraživanje o stvarima koje me zanimaju.

 

Ako te baš zanima, radim s RFID čipovima. Ne radim s hydrogelovima.

 

Što se tiće vjerskih fanatika, ajde sad ti malo pročitaj o povijesti Flat Eartha. Saznaj malo o čovjeku koji se zvao Parallax i koji je utemeljite Flat Eartha. Ti sljediš lika koji jednostavno nije razumio složena (u to vrijeme) moderna mjerenja i iz svog neznanja i neshvaćanja je zaključio da se samo najjednostavnija mjerenja trebaju korisit i da je samo to ispravno. I onda on sa svojim najjednostavnijim zapažanjima i nekim jadnim mjerenjima zaključi da je Zemlja ravna, jer naravno nema pojma o čemu priča i krivo tumači svoja zapažanja, zbog manjka elementarnog znanja. Čovjek koji se prozvao PARALLAX.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Bedford_Level_experiment

https://en.wikipedia.org/wiki/Samuel_Rowbotham

 

Mene bi bilo sram da slijedim ovakve tupane. Isto tako bi me bilo sram da me povezuju s amričkim kreacionistima.

 

 

A sada da ti pomognem da se riješiš zlog utjecaja Parallaxa, moram otkriti svoju tajnu...

 

In brightest day, in blackest night,
No evil shall escape my sight
Let those who worship evil's might,
Beware my power...Green Lantern's light!

 

___________________________________

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...
....

Nisam došao klikanjem već na način na koji nitko od vas ovdje ne priznaje (što smo već ustanovili) tj. preneseno iskustvo iz prve ruke, u ovome slučaju osobe koja je punih 20. godina radila za darpu i onda dala otkaz jer je, eto, vjerski fanatik poput mene pa nije mogla preći preko određenih stvari.

Dosta mi je vašeg podrugljivanja pa pitam još jednom, kako da maknem notifikacije za ovu? Hvala unaprijed, molim odgovorite ako znate.

 Moze link na YT video koji si gledao iz prve ruke?

6 godina
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

:)

NULL!=NULL
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Posmatrač kaže...
HaM kaže...
....

Nisam došao klikanjem već na način na koji nitko od vas ovdje ne priznaje (što smo već ustanovili) tj. preneseno iskustvo iz prve ruke, u ovome slučaju osobe koja je punih 20. godina radila za darpu i onda dala otkaz jer je, eto, vjerski fanatik poput mene pa nije mogla preći preko određenih stvari.

Dosta mi je vašeg podrugljivanja pa pitam još jednom, kako da maknem notifikacije za ovu? Hvala unaprijed, molim odgovorite ako znate.

 Moze link na YT video koji si gledao iz prve ruke?

 

Evo mogu ja dat jedan lijepi, pristojni, informativni video o tome kako je sve počelo...

 

 

P.S.

 

Ovu rečenicu još nisam uspio dešifrirat... Može li mi netko pomoć, ovo mi izgleda kao slušajno nabacane riječi...

 

"kako to točno humanizied miš u korona injekciji uništava virus"

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2020 19:57 (Filox).
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...


Ajde objasni mi molim te, kako to točno humanizied miš u korona injekciji uništava virus?

Znamo da darpa hydrogel ima nano čestice u sebi koje, nakon što je hydrogel ubrizgan u tebi, počnu se spajati jedna sa drugom jer je to ono što rade - spajaju se. I svaka od tih nano čestica sa sobom nosi tovar, bio to alkohol, droga, kemikalija, može biti bilo što - u svakom slučaju, spaja se sa tvojim tkivom. Vjerovatno si već vidio RDIF chipove i ljude koji ih uklanjaju. Ovo se ne može ukloniti i zapravo raste dok se sjedinjuje sa tvojim tkivom, postaje jedno sa tobom. Nakon toga postaješ jedno sa komjuterskom mrežom.

Također bih te opet zamolio - pošto ti poput svih ovdje imaš elektroniku u malom prstu - koje su dugoročne posljedice kada osoba dobije anti kovid injekciju sa darpa hydrogelom u sebi?

Uzmi si koliko god želiš vremena da odgovoriš na ova dva pitanja. Ovaj vjerski fanatik će ti stvarno biti zahvalan...

---
Ima li netko ideju kako da maknem notifikacije za ovu temu? Niti ju "pratim" niti išta ali stalno mi izbacuje notifikacije... :-/

 

Prvu rečenicu ne razumijem ni malo. Kao da su nabacane neke riječi skupa, bez poveznice. Humanized miš je što, korona injekcija je što?

 

Onaj tko uklanja RFID čip, ga je sam sebi i ugradio prije, isto kao onaj neki tip što je prije par mjeseci bio u novinama, što je sebi ugradio RFID čip i sad sve plaća dodirom ruke. Ne postoji čip koji srasta i spaja se s ljudskim tijelom, iz nanočestica, ubrizgan u krvotok u tekućem stanju i nije moguće postat jedan s kompjuterskom mrežom, gledaš previše scifi filmova i to loših. Pričamo o realnim stvarim, koje zapravo postoje.

 

Anti kovid injekcija ne postoji. O tome i pričamo, traži se cjepivo za ovaj virus i to će još malo potrajat. Mislim da postoje puno kompetentniji ljudi od mene i tebe koji će znat što je u tom cjepivu i kako će djelovat, jednom kad bude gotovo. Dugoročne posljedice se još ne znaju, nemoj bit malo dijete i postavljat glupa pitanja. Za to služe istraživanja, testiranja i slično. Za to služi ZNANOST. Te stvari ćeš čitat u renomiranim znanstvenim knjigama i časopisima, gdje će svi mehanizmi rada cjepiva bit poprilično detaljno opisani, a to što ti tu nećeš ništa razumit je tvoj problem.

 

Više država radi na cjepivu, a neće sve imat pristup darpa hydrogelu, valjda je to američka vojna šema? Ostale države će radit na nekim drugačijim vrstama cjepiva... Vidit ćemo tko će bit prvi i koje će bit bolje. Istraživanja i testiranja će pokazat, ne nagađanja i strahovi.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2020 20:15 (Filox).
16 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...

Ovu rečenicu još nisam uspio dešifrirat... Može li mi netko pomoć, ovo mi izgleda kao slušajno nabacane riječi...

 

"kako to točno humanizied miš u korona injekciji uništava virus"

Misliš da on to shvaća?

Bitno je da ima nekoliko "fancy" riječi - humanized, korona, injekcija, virus... Odmah izgleda brrrrrrr...

 

Dodaš hidrogel, uuuuups "darpa hydrogel", "nano čestice" i ljudima skromno znanja i intelekta daješ "municije" za teorije zavjera, s jakim alatom (internet) za daljnje traženje srodnih duša...

13 godina
odjavljen
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Ma daj, nemoj zajebavat da je HaM protjeran, pa čemu to?

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

konačno mu se pomoglo i izašlo u susret, magistar će se sada moći posvetiti obrani doktorske disertacije...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
footballer kaže...

Ma daj, nemoj zajebavat da je HaM protjeran, pa čemu to?

 Cenzura 😊

A bio je zabavan 😊

5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Posmatrač kaže...
footballer kaže...

Ma daj, nemoj zajebavat da je HaM protjeran, pa čemu to?

 Cenzura 😊

A bio je zabavan 😊

 Baš to, nepotrebna cenzura. Šteta, uz njega je puno ljudi moglo svašta naučit, on je bio primjer neznanja, a mi ostali smo bili primjer znanja i istraživanja.

 

Sad mi propade debata i zabava.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...
Posmatrač kaže...
footballer kaže...

Ma daj, nemoj zajebavat da je HaM protjeran, pa čemu to?

 Cenzura 😊

A bio je zabavan 😊

 Baš to, nepotrebna cenzura. Šteta, uz njega je puno ljudi moglo svašta naučit, on je bio primjer neznanja, a mi ostali smo bili primjer znanja i istraživanja.

 

Sad mi propade debata i zabava.

 Ovo sa cenzurom je bila ironija.... Jbg budimo realni covjek se javno hvalio krivicnim djelom....

5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Posmatrač kaže...

 Ovo sa cenzurom je bila ironija.... Jbg budimo realni covjek se javno hvalio krivicnim djelom....

 To stoji, to je loše, da. Opet, baš mi je žao, sad sam izgubio zabavnu temu gdje mogu vježbat svoje debatorske vještine.   

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...
Posmatrač kaže...

 Ovo sa cenzurom je bila ironija.... Jbg budimo realni covjek se javno hvalio krivicnim djelom....

 To stoji, to je loše, da. Opet, baš mi je žao, sad sam izgubio zabavnu temu gdje mogu vježbat svoje debatorske vještine.   

 i meni je al lik je imao ozbiljnih psihickih problema... Tj ima i dalje al nije vise zabavan....

9 godina
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Jao ljudi jeste vidjeli Pernarove tehnike za korištenje mobitela uz što manje izlaganje zračenju??

 

Najjače tamo negdje oko 6:30 objašnjava kako šalje poruke. Mobitel mu je uvijek u zrakoplovnom modu, ugasi mod da stignu poruke na wap i fb, zatim opet upali zrakoplovni i pritom natipka poruke i "pošalje". Onda isključi zrakoplovni mode i udalji se od mobitela da se poruke pošalju i zatim opet uključi zrakoplovni mod.

 

Od sad ovako radim

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Avensac kaže...

Jao ljudi jeste vidjeli Pernarove tehnike za korištenje mobitela uz što manje izlaganje zračenju??

 

Najjače tamo negdje oko 6:30 objašnjava kako šalje poruke. Mobitel mu je uvijek u zrakoplovnom modu, ugasi mod da stignu poruke na wap i fb, zatim opet upali zrakoplovni i pritom natipka poruke i "pošalje". Onda isključi zrakoplovni mode i udalji se od mobitela da se poruke pošalju i zatim opet uključi zrakoplovni mod.

 

Od sad ovako radim

 

Lako za njega, meni su gori njegovi sljedbenici. Te ljude treba odvojiti od civilizacije, možda bi im bilo bolje negdje u šumi di nema tehnologije.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Avensac kaže...

Jao ljudi jeste vidjeli Pernarove tehnike za korištenje mobitela uz što manje izlaganje zračenju??

 

Najjače tamo negdje oko 6:30 objašnjava kako šalje poruke. Mobitel mu je uvijek u zrakoplovnom modu, ugasi mod da stignu poruke na wap i fb, zatim opet upali zrakoplovni i pritom natipka poruke i "pošalje". Onda isključi zrakoplovni mode i udalji se od mobitela da se poruke pošalju i zatim opet uključi zrakoplovni mod.

 

Od sad ovako radim

 Kako prima? Neko mu posalje poruku pa ga nazove na fiksni da ukljuci mob? Posalje pismo? Vikne kroz prozor? Lik je klovn.....

15 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Posmatrač kaže...

Kako prima? Neko mu posalje poruku pa ga nazove na fiksni da ukljuci mob? Posalje pismo? Vikne kroz prozor? Lik je klovn.....

 Bitnije je pitanje kako ovi sljedbenici gledaju te njegove uratke.

Vjerujem da ih 75% gleda upravo preko mobitela :D

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
wyks kaže...
Posmatrač kaže...

Kako prima? Neko mu posalje poruku pa ga nazove na fiksni da ukljuci mob? Posalje pismo? Vikne kroz prozor? Lik je klovn.....

 Bitnije je pitanje kako ovi sljedbenici gledaju te njegove uratke.

Vjerujem da ih 75% gleda upravo preko mobitela :D

 A šta ti misliš jel gledaju na mobitelu? Hahahaham pa gdje drugo?

 

Ono što zaboravljaš da im je svim uvijek uključen wifi, mobilni, lokacija i BT...

 

Live long and prosper.
13 godina
odjavljen
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Zanimljivo je samo koliko njih slijepo prati Pernara i uzima njegove riječi zdravo za gotovo, s obzirom da se diče time što oni vide kroz laži elite i razmišljaju svojom glavom, a ne kao ostale ovce :)

 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Jucer tako setam gradom, klopam slajac, uzivam u suncu, dodjem na trg, kad ono

50ak idijota se skupilo sa razglasom, i pricaju kako 5G ubija na 150m, biljke, zivotinje,

te kontrolira ljude. Pa da su sa 4G pokusali i nisu uspjeli, tip je imao nekih 20ak stranica

tih pizdarija, od GSM-a pa sve do 5G, Bluetootha, Wirelessa (i zasto se vise ne zove AC nego Wifi6 itd),

koje brije, ne mogu vjerovati.

 

Sjednem na teresu restorana, narucim burger, i pitam konobara "cuj, jel moguce da ih se toliko skupilo?",

i kaze mi lik "ti se skupljaju svuda po Tirolu svako malo, imaju previse vremena u zivotu, ne znam tko ih placa,

al ne rade nista".

 

Eto, ni Austrija nije imuna od idijota.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Čitatelj kaže...

Jucer tako setam gradom, klopam slajac, uzivam u suncu, dodjem na trg, kad ono

50ak idijota se skupilo sa razglasom, i pricaju kako 5G ubija na 150m, biljke, zivotinje,

te kontrolira ljude. Pa da su sa 4G pokusali i nisu uspjeli, tip je imao nekih 20ak stranica

tih pizdarija, od GSM-a pa sve do 5G, Bluetootha, Wirelessa (i zasto se vise ne zove AC nego Wifi6 itd),

koje brije, ne mogu vjerovati.

 

Sjednem na teresu restorana, narucim burger, i pitam konobara "cuj, jel moguce da ih se toliko skupilo?",

i kaze mi lik "ti se skupljaju svuda po Tirolu svako malo, imaju previse vremena u zivotu, ne znam tko ih placa,

al ne rade nista".

 

Eto, ni Austrija nije imuna od idijota.

 Čekaj, pokušali su s 4G, ali nije im uspilo? Kako  im nije uspilo, kad svi imamo 4G u džepu?   

Live long and prosper.
7 godina
protjeran
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Ma brijali su da su sa 4G pokusali kontrolirati ljudsku populaciju, zivotinjski i biljni svijet,

ali nisu "uspjeli" jer se nisu poklopile "valne duljine uma i 4G signala", pa sad ce to sa 5G nadoknaditi.

Isto tako su brijali od GSM-a, pa sve do G5. Brije teske. I nakon sto je pol sata izlaprdao,

neki hipi se popeo na binu s gitarom i drljio nesto na mandarinskom/aboridzinskom.

 

A po gradu svuda neke male skupine napusenih hipija. Fuj

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Čitatelj kaže...

Ma brijali su da su sa 4G pokusali kontrolirati ljudsku populaciju, zivotinjski i biljni svijet,

ali nisu "uspjeli" jer se nisu poklopile "valne duljine uma i 4G signala", pa sad ce to sa 5G nadoknaditi.

Isto tako su brijali od GSM-a, pa sve do G5. Brije teske. I nakon sto je pol sata izlaprdao,

neki hipi se popeo na binu s gitarom i drljio nesto na mandarinskom/aboridzinskom.

 

A po gradu svuda neke male skupine napusenih hipija. Fuj

 Nemoj tako, neka napušenih hipija. Nisu oni problem, nego taj nenapušeni debil s papirima u ruci...

 

Al super im je retorika, GSM nije uspio, 3G nije uspio, 4G nije uspio... Baš mi ne djeluju onda tako pametni i kompetentni ti gušteri koji nas žele kontrolirat. Ja sam mislio da su ti gušteri iznimno inteligentni, s nekim novim tajnim tehnologijama, toliko naprednima da mogu kontrolirat ljude pomoću frekvencija. Nekako onda ispada da su poprilično nesposobni, 5, 6 raznih tehnologija, ni jedna još nije upalila... Koliko glup trebaš bit za mislit da će eto baš sad, sedmi put to bit tako kako su oni zamislili. Hahahaha...

 

 

Live long and prosper.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice