NOA Element N10 - Globalno priznat

poruka: 44
|
čitano: 14.498
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NOA Element N10 - Globalno priznat".
14 godina
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Mene samo zanima tih 96mpx fotografija.....

Jednostavno preseravanje na rubu znanosti. Ako meni koji imam socijalu od nikona d3300 koji radi fotke od 27mpx.... onda ta kamerica na mobitelu moze biti samo oversampling oversamplinga oversamplinga. ide mi na k. kada se guraju u kvalitetu koju ne mogu imati za tu cijenu. sve ostalo nisam bas nestro pratio o telefonu pa ne znam.

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
vrinho kaže...

 E ako je ovo istina onda je to nešto najodvratnije što sam čuo u vezi reklamacija 

 Bome, možda je samo do trgovine gdje je kupljen, u tom slučaju bi otišao direktno do Noa servisa, no sa druge strane zašto bi izmišljali takve gluposti jer ionako to trgovina šalje dalje u službeni servis, ne dira ih puno.

Zapravo je priča da je taj drugi dao službeni mobitel koji mu ne treba ovom mom kolegi jer mu ne treba, a sada pošto je klinac ostao bez mobitela i rekli mu ovo gore pa neće dobiti ni novi sa servisa, ovaj mu treba vratiti taj službeni da klinac ima. Možda je to samo spin da klinac dobije mobitel .
No sa druge strane pošto je najizraženija karakteristika Noa mobitela to da se kvare serijski možda su se dosjetili načina da malo smanje broj prihvaćenih reklamacija... Navodno to piše u garantnim uvjetima pa ako netko ima Noa-u može provjeriti što piše.

 

HCMAA kaže...
Vi koji koji napadate nou... vjerojatno oni koji sanjaju jednu vrstu jogurta...ako vam smeta više vrsta jogurta.... imate sjeveru koreju...jedino što mi smeta na noi je ime.... više bi volio da je recimo hrvatko...i zato dok ne prominu ime u naše...prisiljen sam koristiti S7 edge

 Zato što je "S7 edge" hrvatsko ime?

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 8:03 (Solo761).
15 godina
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Ja sam jedan od brojnih nezadovoljnih kupaca. Osobno sam kupio H18 S36, a kasnije je žena popušila foru u nekom od trgovačkih centara i kupila "hrvatski best-buy mobitel" - Nou H40. Oba mobitela nisu ispravno radila niti mjesec dana. Njihov servis je najgori servis na kugli zemaljskoj, toliko arogancije i bezobrazluka  nisam nigdje doživio. Sve u svemu jedno ogavno iskustvo koje ne bih poželio nikome.  

 

Za sve koji razmišljaju o kupovini NOA uređaja neka prethodno pročitaju komentare o "zadovoljstvu" dosadašnjih kupaca. 

Moj PC  
1 0 hvala 4
11 godina
protjeran
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Dugo sam furao Sony, i žao mi je što sam ih morao otkantati, super kamere imaju...ali zato sve ostalo....užas.

Brate mili, najneispravniji mobiteli su mi bili Sony.

 

Neznam, na prste jedne ruke mogu prebrojrati ljude koji imaju probleme s Noa mobitelima, mi u firmi ih svi imamo, nitko nikakvih problema.

Ja ih furam od početka, nikakvih problema.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Sure you do 😂
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Evo da dam i ja "svoje" iskustvo. 

Jedini NOA koji sam vidio uzivo je bio od susjede. Pokvario se nakon godine dana, ak bas hocete mogu tocno provjerit kaj je bilo s njim. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

nije problem da li se kvari ili ne, sve i svi se kvari, pa samsung je vodeci po RMA postotku na 1000 komada uredaja, a prati ga xiaomi.

 

problem je u tome sto NOA ima preveliku cijenu u odnosu na konkurenciju u svim cjenovnim segmentima, s obzirom na robnu marku i specifikacije uredaja

 

da bi bili konkurentni cijene moraju biti bar 700kn nize kod nas

 

drugi problem je "after sales" podrska u vidu servisa i nadogradnji softvera, koja je katastrofa

 

pretpostavljam da su kupci uredaja pretezno ljudi koji niti znaju niti ih zanima sta je mediatek, snapdragon i slicno, niti znaju sta je android 7, 8 ili 9 i da li ce im dolaziti nadogradnje za isti

 

vide da uredaj izgleda odlicno (sto stvarno je) ima 96MP epic shit uber kameru, moderan dizajn, izgleda bolje ili isto kao ostali na polici, i kupe ga

 

i onda ako imaju srece uzivaju u njemu, ako ne onda se upoznaju sa svim blagodatima koje donosi servis i reklamacije NOA uredaja

 

isto tako je bilo i sa Prestigio mobitelima prije par godina

 

NOA nece propasti, niti ce Hangar 18 propasti, s obzirom koliko NOA prodaju na rusko i spanjolsko trziste, a tamo se ponasaju i posluju potpuno drugacije nego u hrvatistanu

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Moj frend prošle godine kupil NOU, iako sam ga molio da ne kupuje. Radio je točno dva tjedna i amen meša, nosil ga na servis dali mu drugi smartfon koji je radio do prije par mjeseci, ali mu je prije toga opal i ekran se skršio ali je radio još jedno vrijeme. Kad mu je krepal zaistač, opet dojde frend k meni i pita koji da si smartfon uzme do 1500 kn (kao razmišlja o rabljenom Samsungu A5 ili novom J5), ja mu velim bilo koji samo nemoj opet NOU, nemoj ko boga te molim nemoj - frajer me zove, veli kupil sam NOU  (kad sam to čul ukazal mi se Presvetli i kaže "sveci božji držite mi ruke raščehnul ga bum" ) jel mi možeš podesit sve (internet, mail, fejs itd...) - rekoh, mogu, kaj drugo da mu velim, glup je kaj noć al mi je frend. I tak dojde on k meni i počnem ja rabotu sa mobom - početne postavke, instaliranje ažuriranja koje traje li ga traje, restarta se mob i instaliram fejs & co pa reko: nek probamo mobilni internet kad tamo sindrom Drage Ćosića, iiiii... ne, ne, neeeee veli on, e neš kolega! Gledam postavke za net (AP itd...) sve je kak treba bit ali ne deistvuje. Zovem "(no)helpdesk" - vele provjerite postavke, rekoh jesam i sve je kak treba bit, (no)helpdesk će na to: donesite mob k nama dobit ćete drugi. Velim frendu: nosi to govno k njima i reci im da si uzmu to smeće natrag a tebi nek vrate pare. Hajvan za dve ćuke dojde k meni, paji sad, opet sa NOA-om , velim mu: koji ti je ku**c jbt. kaj si se hrđavih čavala najel!?!

I dobro, opet, kreni Jovo nanovo, setup, instaliranje ažuriranja, aplikacije, provjera postavki za net  (sve 5 opet), proba mobilnog neta - kad tamo suprajz, suprajz TBF - Odj*b je lansiran LOL. Opće nisam bil srdit, to je bilo za očekivat od smeća poput NOA-e, drago mi je da je opet tak ispalo - rekoh frendu valjda se buš sad naučil pameti, sad lepo kupi to smeće i traži ih pare natrag i kupi pravi mobitel a ne taj smartfon wannabe i predimenzionirani uteg za papir.

 

Slijedeći dan lik dojde k meni sa Samsungom J5, posložil sam mu sve i odtad smartfon fercera ko urica. 

Suma sumarum: NOA je goli ku**c od smartfona, baš ko što je i H18 3.14čkin dim od dućana. Pa ako imate aspiracija kupiti NOa smartfon ili bilo kaj u H18, Vojko Vrućina za vas ima savjet:

 

 

 

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
2 1 hvala 1
7 godina
online
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Santana kaže...

Evo da dam i ja "svoje" iskustvo. 

Jedini NOA koji sam vidio uzivo je bio od susjede. Pokvario se nakon godine dana, ak bas hocete mogu tocno provjerit kaj je bilo s njim. 

 Ajd priznaj da bi ti zapravo provjerio susjedu, a ne mobitel ;)

(ovo ti samo dođe kao dobra izlika...)

 

 

Kruha i igala...
8 godina
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Slično iskustvo je imao moj frend sa samsung mobitelom. Ostalo je barem 3 mjeseca jamstva, na servisu odugovlačili, izmišljalineke razloge i na kraju ga nisu popravili i jamstvo je isteklo. Poanta da ni samsung nije savrsen a masno košta. Ponekad je jamstvo za drek.

Nekako si mislim da je bolje jamstvo kad ga das osigurati kod nekog tko nema veze sa proizvođačem tips triglav itd, govorim na pamet jer se ne sječam tko nudi to.
11 godina
protjeran
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
ITman kaže...

Moj frend prošle godine kupil NOU, iako sam ga molio da ne kupuje. Radio je točno dva tjedna i amen meša, nosil ga na servis dali mu drugi smartfon koji je radio do prije par mjeseci, ali mu je prije toga opal i ekran se skršio ali je radio još jedno vrijeme. Kad mu je krepal zaistač, opet dojde frend k meni i pita koji da si smartfon uzme do 1500 kn (kao razmišlja o rabljenom Samsungu A5 ili novom J5), ja mu velim bilo koji samo nemoj opet NOU, nemoj ko boga te molim nemoj - frajer me zove, veli kupil sam NOU  (kad sam to čul ukazal mi se Presvetli i kaže "sveci božji držite mi ruke raščehnul ga bum" ) jel mi možeš podesit sve (internet, mail, fejs itd...) - rekoh, mogu, kaj drugo da mu velim, glup je kaj noć al mi je frend. I tak dojde on k meni i počnem ja rabotu sa mobom - početne postavke, instaliranje ažuriranja koje traje li ga traje, restarta se mob i instaliram fejs & co pa reko: nek probamo mobilni internet kad tamo sindrom Drage Ćosića, iiiii... ne, ne, neeeee veli on, e neš kolega! Gledam postavke za net (AP itd...) sve je kak treba bit ali ne deistvuje. Zovem "(no)helpdesk" - vele provjerite postavke, rekoh jesam i sve je kak treba bit, (no)helpdesk će na to: donesite mob k nama dobit ćete drugi. Velim frendu: nosi to govno k njima i reci im da si uzmu to smeće natrag a tebi nek vrate pare. Hajvan za dve ćuke dojde k meni, paji sad, opet sa NOA-om , velim mu: koji ti je ku**c jbt. kaj si se hrđavih čavala najel!?!

I dobro, opet, kreni Jovo nanovo, setup, instaliranje ažuriranja, aplikacije, provjera postavki za net  (sve 5 opet), proba mobilnog neta - kad tamo suprajz, suprajz TBF - Odj*b je lansiran LOL. Opće nisam bil srdit, to je bilo za očekivat od smeća poput NOA-e, drago mi je da je opet tak ispalo - rekoh frendu valjda se buš sad naučil pameti, sad lepo kupi to smeće i traži ih pare natrag i kupi pravi mobitel a ne taj smartfon wannabe i predimenzionirani uteg za papir.

 

Slijedeći dan lik dojde k meni sa Samsungom J5, posložil sam mu sve i odtad smartfon fercera ko urica. 

Suma sumarum: NOA je goli ku**c od smartfona, baš ko što je i H18 3.14čkin dim od dućana. Pa ako imate aspiracija kupiti NOa smartfon ili bilo kaj u H18, Vojko Vrućina za vas ima savjet:

 

 

 

 Vjerujem.

Isto je bilo kod mene ... znaš di je bio problem? Vjerujem da neznaš prema tvom postu.

 

NOA iz nekog razloga po defaultu ima ugašenu podatkovnu vezu.

 

Sve složim, i nema interneta, sve provjerim, sve je ok i kako treba, razmišljam otići u servis ...

Kad ono pogledam sistemsku traku, a ikona od podatkovne veze ugašena ...

 

Ovdje slušam birtijaške priče koje se prenose s koljena na koljeno...samo fali još "bajo moj, švabo je zakon".

Nikaj ekipa, brzo u Stanić, pršut je na akciji, i ako nepomenete da vam treba "Na čelo edition", možda uleti ekstra popust.

 

 

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 16:40 (Jarvan).
14 godina
protjeran
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Jarvan kaže...
ITman kaže...

Moj frend prošle godine kupil NOU, iako sam ga molio da ne kupuje. Radio je točno dva tjedna i amen meša, nosil ga na servis dali mu drugi smartfon koji je radio do prije par mjeseci, ali mu je prije toga opal i ekran se skršio ali je radio još jedno vrijeme. Kad mu je krepal zaistač, opet dojde frend k meni i pita koji da si smartfon uzme do 1500 kn (kao razmišlja o rabljenom Samsungu A5 ili novom J5), ja mu velim bilo koji samo nemoj opet NOU, nemoj ko boga te molim nemoj - frajer me zove, veli kupil sam NOU  (kad sam to čul ukazal mi se Presvetli i kaže "sveci božji držite mi ruke raščehnul ga bum" ) jel mi možeš podesit sve (internet, mail, fejs itd...) - rekoh, mogu, kaj drugo da mu velim, glup je kaj noć al mi je frend. I tak dojde on k meni i počnem ja rabotu sa mobom - početne postavke, instaliranje ažuriranja koje traje li ga traje, restarta se mob i instaliram fejs & co pa reko: nek probamo mobilni internet kad tamo sindrom Drage Ćosića, iiiii... ne, ne, neeeee veli on, e neš kolega! Gledam postavke za net (AP itd...) sve je kak treba bit ali ne deistvuje. Zovem "(no)helpdesk" - vele provjerite postavke, rekoh jesam i sve je kak treba bit, (no)helpdesk će na to: donesite mob k nama dobit ćete drugi. Velim frendu: nosi to govno k njima i reci im da si uzmu to smeće natrag a tebi nek vrate pare. Hajvan za dve ćuke dojde k meni, paji sad, opet sa NOA-om , velim mu: koji ti je ku**c jbt. kaj si se hrđavih čavala najel!?!

I dobro, opet, kreni Jovo nanovo, setup, instaliranje ažuriranja, aplikacije, provjera postavki za net  (sve 5 opet), proba mobilnog neta - kad tamo suprajz, suprajz TBF - Odj*b je lansiran LOL. Opće nisam bil srdit, to je bilo za očekivat od smeća poput NOA-e, drago mi je da je opet tak ispalo - rekoh frendu valjda se buš sad naučil pameti, sad lepo kupi to smeće i traži ih pare natrag i kupi pravi mobitel a ne taj smartfon wannabe i predimenzionirani uteg za papir.

 

Slijedeći dan lik dojde k meni sa Samsungom J5, posložil sam mu sve i odtad smartfon fercera ko urica. 

Suma sumarum: NOA je goli ku**c od smartfona, baš ko što je i H18 3.14čkin dim od dućana. Pa ako imate aspiracija kupiti NOa smartfon ili bilo kaj u H18, Vojko Vrućina za vas ima savjet:

 

 

 

 Vjerujem.

Isto je bilo kod mene ... znaš di je bio problem? Vjerujem da neznaš prema tvom postu.

 

NOA iz nekog razloga po defaultu ima ugašenu podatkovnu vezu.

 

Sve složim, i nema interneta, sve provjerim, sve je ok i kako treba, razmišljam otići u servis ...

Kad ono pogledam sistemsku traku, a ikona od podatkovne veze ugašena ...

 

Ovdje slušam birtijaške priče koje se prenose s koljena na koljeno...samo fali još "bajo moj, švabo je zakon".

Nikaj ekipa, brzo u Stanić, pršut je na akciji, i ako nepomenete da vam treba "Na čelo edition", možda uleti ekstra popust.

 

 

 Nope, upalio sam u postavkama i svejedno nije radilo, a i da je tak jednostavan problem onda bi mu to u servisu uključili, nebi mu sam tak dali novi mob.

Trust me, I'm a Jedi!
14 godina
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
sbcreation kaže...

Mene samo zanima tih 96mpx fotografija.....

Jednostavno preseravanje na rubu znanosti. Ako meni koji imam socijalu od nikona d3300 koji radi fotke od 27mpx.... onda ta kamerica na mobitelu moze biti samo oversampling oversamplinga oversamplinga. ide mi na k. kada se guraju u kvalitetu koju ne mogu imati za tu cijenu. sve ostalo nisam bas nestro pratio o telefonu pa ne znam.

 Moj Nikon d5100 je još socijalniji od tvog D3300, ali da vidim tog NOU koji ima bolje fotke od naših, bez obzira na njegovih 90 Mpx. Ipak je mikro senzorčić od nekoliko mm2, sa naguranom pikselažom. Ipak, ne tvrdim da slike ne vrijede ništa, ali ipak, ne može se nijedan mobitel mjeriti sa DSLR-om. A što se tiče kvalitete i trajanja NOE, tu uvijek ulogu ima i stvar sreće da potrefiš dobar ili loš primjerak, i to je tako kod svih a ne samo kod NOE.

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

-zašto se i dalje koristi termin jamstvo za osiguranje?

edit: dok se u samom textu uvjeta kaže: =usluga.

3) “NOA PREMIUM CARE ELEMENT usluga“– usluga koju Hangar 18 pruža Korisnicima po kupnji
NOA Element mobilnih uređaja na prodajnim mjestima Hangara 18, odnosno drugih ugovornih
partnera Hangara 18 i to neovisno o institutu jamstva za ispravnost proizvoda koji je propisan
primjenjivim odredbama Zakona o zaštiti potrošača i Zakona o obveznim odnosima,

 

- i to neovisno o institutu jamstva..

 

edit-2..

uz pomalo idiotski uvjet/isključeno..

g) uređaji isporučeni s nedostatkom, odnosno serijskim pogreškama proizvođača, ..

-po kojoj osnovi?

 

edit 3.. :)) (saga se nastavlja..)

imaju za redom kontradiktorne stavke, što je i što nije pokriveno (osiguranjem) premium care uslugom:

- pokriveno..:

NOA PREMIUM CARE ELEMENT usluga pokriva Nepredvidive štete nastale:
• kratkim spojem, nadstrujom ili prenaponom i neposrednim djelovanjem električne energije
zbog zemljospoja, kratkog spoja ili prenapona,
• podnaponom, električnim nabojem, elektromagnetskim smetnjama,
• implozijom ili drugim djelovanjem pri podtlaku,
• požarom, udarom groma, eksplozijom, udarom ili padom zrakoplova, njegovih dijelova ili
njegovog tereta, kao i sporim izgaranjem, tinjanjem, paljenjem, žarenjem ili implozijom te
gašenjem požara,
• padom uređaja, odnosno udarcem u tvrdu podlogu,
• djelovanjem mehaničke sile svih vrsta predmeta,
• djelovanjem vode ili vlage, izuzev atmosferskih padalina,
• djelovanjem elementarnih nepogoda.

 

da bi idući odlomak odvacio npr vodu/nepažljivo rukovanje (mada je i fizičko oštećenje osigurano..)

Iz NOA PREMIUM CARE ELEMENT usluge u svakom su slučaju isključene:
•štete nastale zbog nesigurnog i nepažljivog korištenja i odlaganja elektroničkog uređaja na
nesigurnom i nezaštićenom mjestu ( toalet,kupaonica,bazen,balkon,građevinska skela…itd. ne
smatraju se sigurnim mjestom za korištenje i odlaganje uređaja )
•štete nastale uporabom neispravnog uređaja, a s kojom činjenicom neispravnosti je Korisnik
morao biti upoznat,
•štete nastale uslijed neposrednih posljedica trajnog utjecaja i djelovanja kemijskih, toplinskih
ili mehaničkih uvjeta smještaja (korozije, zračenja, starenja, prekomjernih vibracija i sl.),
•štete koje su posljedica redovnog rada uređaja, trošenja i habanja,
•štete koje su posljedica neprimjerene, nepropisne ili neuobičajene uporabe ili čišćenja uređaja,
posebno ako takvi postupci nisu u skladu s uputama proizvođača,
•štete koje su posljedica kršenja tehničkih propisa, zaštitnih mjera i pravila tehničkog
iskorištavanja uređaja te nepravilnog rukovanja,
•štete na svim vrstama softvera i podataka koji su instalirani/nalaze se na uređaju (uključujući
operativne sustave, pogonske softvere, pomoćne programe itd.), odnosno štete koje su
posljedica računalnih virusa, grešaka u programiranju ili softveru i koji djeluju na ili kroz softver
ili nosače podataka,
•štete koje su posljedica nestručne ugradnje, neprikladnog popravka ili preinaka izvršenih od
strane trećih osoba koje nisu stručno osposobljene i ovlaštene za takve zahvate,
•štete koje na osiguranom uređaju prouzroče kućni ljubimci, domaće ili divlje životinje,
•štete koje nastanu pri ili uslijed sportskih aktivnosti (primjerice: trčanje,vožnja
bicikla,planinarenje itd.), odnosno zbog pada, znoja ili kondenzacije,
•štete nastale uporabom neispravne ili pogrešne eksterne dodatne opreme,
•štete koje su prijavljene, ali se zbog nedostavljanja uređaja ne mogu dokazati (od navedenog
su izuzete štete nastale potpunim uništenjem uređaja uslijed više sile).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 13:29 (ihush).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice