NOA Element N7 - Plavi moj safiru

poruka: 28
|
čitano: 14.102
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NOA Element N7 - Plavi moj safiru".
12 godina
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

Zaboravili ste  navesti pod  negativno  , da  ima  je  svaki  10-ti mobitel  neispravan.

Znaci  kupite  mob  skuzite  za  10 min da  je  neispravan , i ostajete  bez  mobitela na  kojih  mjesec dana.

Jer  nema  zamjene  mobitela ,  nema  povrata  novaca ,  nego  mobitel  ide  na  servis pod napomenom da ste  ga  vjerovatno  vi strgali.

Jer  kupnjom  mobitela  vi  prihvacate  da  je  mobitel  ispravan . Bar takvu  politiku  imam   hangar  18.

Uglavnom  izbjegavati noa mobitele.

 
18 0 hvala 0
15 godina
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

Nije istina da im je svaki 10-ti mobitel neispravan!

 

 

Njima je svaki DRUGI mobitel/uređaj u startu neispravan! Uz to imaju i najgori servis na kugli zemaljskoj. 

 

Imao sam dva njihova uređaja (H18 Be Smart S36 i Noa H4) i iskustvo s njihovom aftersale mrežom i servisom ne bih poželio niti najgorem neprijatelju. 

Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

smece neviđeno, i od uređaja i od firme...

Moj PC  
6 0 hvala 0
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

Mrznja prema NOA telefonima gotovo je pa ista kolicini mrznje prema Rimac automobilima... 

 

Cudim se kako NOA jos nije ispala iz igre i ugasila svoj pogon, pa ovdje ne prodje 20 minuta da se netko ne zali na njih i naziva ih vecim smecem cak i od Citroena. A eto oni i dalje posluju i izdaju nove smartphone. Tko bi rekao... 

 

Volio bi da netko od odgovornih napravi AMA na reddit croatia, ali oni svrsavaju na xiaomi govna, pa to ne bi imalo smisla...

Moj PC  
3 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: NOA Element N7 - Plavi moj safiru
Osim možda po izgledu, jedan Xiaomi Mi A1 ga pojede za doručak. I to za barem 500 kuna manje u dućanu.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

Dajte dečkima iz Koprivnice malo podrške, novi su u tom segmentu.

 

Btw, Franck kava je isto smeće nad smeće. No balkanci masovno piju. I nitko se ne buni.

 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: NOA Element N7 - Plavi moj safiru
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže... 

Volio bi da netko od odgovornih napravi AMA na reddit croatia, ali oni svrsavaju na xiaomi govna, pa to ne bi imalo smisla...

 A što fali Xiaomiu. Kvalitetna izrada, dobar omjer uloženo dobiveno, ne ide svaki 5. uređaj na servis kao kod "nekih" khm khm.

15 godina
protjeran
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

kao prvo imam  noa mg 12 mobitel radi ko urica kao drugo koprivnica im je glavno sjedište što se tiče popravaka a ima ih diljem hrvatske

A što se tiče ovog modela koji če izač ili je izašo ja ču ga kupit i opet če bit dobar možda sam ja jedini kome taj brend valja

 Obično se kaže koliko para toliko muzike kamera kao kamera barem meni nikad nije predstavljo neki problem jer to je stvar koju bi prvo izbacio to najmanje koristim

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NOA Element N7 - Plavi moj safiru
Daj barem jednu točku stavi. Ili ih valjda nemreš najti na noi mg12...
16 godina
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

Zaboravili ste staviti bitan podatak da je celzijus reklamirala taj mobitel u svojem novom spotu. Barem ja tako naguglao. Malo ga čudno drži. 
Valjda se tak mora. 
Inače, tko im to radi? umidigi? malo je i neobično ako je istina ovo što forumaši pišu... mislim ako su lijeni sami prekontrolirati uvezeni mobitel, pa kad im već kontrolu kvalitete vrši krajnji kupac - mogli bi mu učiniti uslugu pa zamijeniti onaj koji pronađu neispravnim

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 23:08 (overhaul).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

poznavao sam (na ovaj ili onaj način) mnoge žene koje su bile poput ovog telefona: izvana "premium" dorada i osjećaj, a iznutra drek i tri oreha. i nema tog servisa koji bi to popravio ili dao ikakvo jamstvo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: NOA Element N7 - Plavi moj safiru

Ma daj. Koliko god žene bile hladne, iznutra ipak u njima vlada toplina. (Ako mislimo na isto.)

All work and no play makes Jack a dull boy.
15 godina
offline
Re: NOA Element N7 - Plavi moj safiru
Mary Sue kaže...

Ma daj. Koliko god žene bile hladne, iznutra ipak u njima vlada toplina. (Ako mislimo na isto.)

 mjerih nekima temperaturu, očekujući 36,5 do 37, no pokazalo se da su reptili (smije). možda onaj icke i nije tak bedast kak govori. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 9:58 (Ajar).
16 godina
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

Nemam Noa mobitel, ali uzeo Noa tv,  razočaran. Razmišljao sam o kupnji Noa mobitela, ali ako su im kao televizori. Skup dobrih želja ili teoretski izvrsno, a u praksi ćorak. Sreća da je bila akcija radi  nogometa, pa mi nije toliko žao. Radi kao i svaki obični tv, a ne smart tv, a sve tehološke điđe koje ima u specifikacijama štekaju ili rade bedasto.. Malo offtopic. Sorry

 
0 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

Na stranu kvalitet mobitela, jer sve se može pokvariti.

Njihov glavni problem je krajnje neprofesionalan odnos kada se kvar dogodi. Opekao se 2x i dosta mi je. Upravo iz tog razloga više ništa ne kupujem kod njih.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NOA Element N7 - Plavi moj safiru
Seronja nezauzet kaže...

Na stranu kvalitet mobitela, jer sve se može pokvariti.

Njihov glavni problem je krajnje neprofesionalan odnos kada se kvar dogodi. Opekao se 2x i dosta mi je. Upravo iz tog razloga više ništa ne kupujem kod njih.

 

 Pa da to je glavni problem. Ako već glume da su domaći proizvođač (a nisu nego je to šangajski umidigi), onda neka doma i isprobaju uređaj prije prodaje. A ako im se neda, pa ne radi, to jest, eto "testiranje ispravnosti" su prepustili domaćem kupcu, pa onda nek ne smatraju svoje kupce ovcama ili neprijateljima, nego neka im to zamijene u roku odmah. Inače, neznam kako misle konkurirati pravim originalnim kinezima koje naručiš weebom i ako ti je već neispravno, bez pitanja i prigovora dobiješ novo ili povrat novca. Valjda je spot sa nives dovoljan?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

Hrvat će ti sve oprostiti ali uspjeh nikada, pa napravi ti onda bolje, najlakše je pljuvat sa šanka i mrziti sve hrvatsko. Obično su takvi u stvarnosti...... ups čekaj .. ovo je tema o mobitelima, a ovi su iz neki Koprivnice? Sorry, slobodno nastavi..

 
1 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: NOA Element N7 - Plavi moj safiru
ante_etna kaže...

Hrvat će ti sve oprostiti ali uspjeh nikada, pa napravi ti onda bolje, najlakše je pljuvat sa šanka i mrziti sve hrvatsko. Obično su takvi u stvarnosti...... ups čekaj .. ovo je tema o mobitelima, a ovi su iz neki Koprivnice? Sorry, slobodno nastavi..

 Što napravit bolje? Pa ne pravi ni ta noa. Jedini hrvatski "proizvođač" koji je nešto počeo sklapati (ali jasno opet iz geenričkih komponenti) u hrvatskoj je msan, ali i to koliko znam samo tv-ove i za to su ponosno zvali novinare da im pokažu. Ili misliš uvest iz kine? Pa ja nisam preprodavač ni veletrgovac. Ne bavim se ni uzgojem purana ni sijanjem pšenice. Super ako to netko radi, ali kupac bi očekivao da ga se cijeni i da uređaj, ako slučajno ispadne neispravan, bude zamijenjen. Ako jedan Logitech može bez pitanja mijenjati tu nekim hrvatima bez pitanja potrgane komponente, zašto nebi mogao hrvatski distributer rebrandanih uređaja biti uslužniji prema svojim kupcima, ili čak isprobati komponente prije prodaje da dobiju valjani QC? Ne kužim, sad smo se prebacili na navijače i tompsona? rvacki jal koji mrzi sve rvacko? Pa dobro jesu li ljudi ovdje prigovorili da su kupili modele i da je iskustvo sa servisom najgore koje su doživjeli? Odi na prvi ebeni post. I poslije na još 5 identičnih raznih forumaša. Kakve to veze ima sa desničarskim frazama? 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: NOA Element N7 - Plavi moj safiru
Da da... Posto je "hrvatski mobitel" onda bi im valjda trebalo oprostit ako krepa unutar garancije i jednostavno kupit drugi jel?Kupujmo hrvatsko?!!
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

Niste polovici poantu. Htjedoh reci kako ti Koprivničani i imaju jako slabu forumsku i inu podršku. Taj kvart nema čini se onaj obrambeni refleks pa da skače u obranu svoga suseljana nebitno je li prav ili kriv.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NOA Element N7 - Plavi moj safiru
ante_etna kaže...

Niste polovici poantu. Htjedoh reci kako ti Koprivničani i imaju jako slabu forumsku i inu podršku. Taj kvart nema čini se onaj obrambeni refleks pa da skače u obranu svoga suseljana nebitno je li prav ili kriv.

 Čekaj ako sam dobro shvatio ti kažeš da bi ovi iz Koprivnice trebali branit i podržavat tu firmu ili??

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 21:26 (Motorino).
7 godina
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

 

Tko je god probao imati svoju tvrtku u hr okruzju, zna kakav je to sizifov posel. Tvrtka nije savrsena ali sto ili dvjesto hrvatskih obitelji zivi od te tvrtke. 

 

U postotku nemaju nista vise povrata ili kvarova naspram samsunga ili huaweia ili xiaomia...  Upoznat sam ugrubo sa njihovim poslovanjem i ono kaj znam da je trend kvarova u stabilnoj silaznoj putanji. Tu i tam se vrate oni jeftinjaci od 79-799 kn dok na modelima iznad 1500 kn je postotak kvarova cak i manji naspram razvikanijih brendova. Unutar 7 dana bez ikakvog pitanja dobijes povrat love ili drugi uredjaj dok je npr moj kum se mjesec dana hrvao sa vipom za redmi4a koji je crkao treći dan od kupnje...

 

Links,hgspot i sl su savrseni ??

 

Kako netko gore rece, hrvatski jal uspjeh nepodnosi....

 

https://m.vecernji.hr/amp/techsci/pametni-telefon-noa-h10le-dobitnik-nagrade-eisa-best-buy-smartphone-1188675

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 22:02 (bunker).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NOA Element N7 - Plavi moj safiru
Motorino kaže...
ante_etna kaže...

Niste polovici poantu. Htjedoh reci kako ti Koprivničani i imaju jako slabu forumsku i inu podršku. Taj kvart nema čini se onaj obrambeni refleks pa da skače u obranu svoga suseljana nebitno je li prav ili kriv.

 Čekaj ako sam dobro shvatio ti kažeš da bi ovi iz Koprivnice trebali branit i podržavat tu firmu ili??

 

 

Ne, ništa ne preporučam niti kažem da bi netko trebao, samo konstatiram stanje, a to je da ovi momci skoro pa da nemaju "branitelja" za razliku od nekih drugih poduzetnika. Kako to?

12 godina
neaktivan
offline
Re: NOA Element N7 - Plavi moj safiru

 

 

Ne, ništa ne preporučam niti kažem da bi netko trebao, samo konstatiram stanje, a to je da ovi momci skoro pa da nemaju "branitelja" za razliku od nekih drugih poduzetnika. Kako to?

 Očito nisu zadržali povjerenje kupaca, doduše još dobro i stoje sa "braniteljima"...

 

15 godina
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

za bitnom manje nofaca (1159,00) danas kupih xiaomi redmi note 4x s 4100mAh baterijom, FHD zaslonom 5,5 cola i šnjapzmajem 625 + još neke zgodne grožđice. zver. pa si ti misli o noi i hangaru 18:

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

Sve šta sam čuo o toj noi je bilo žešće negativno pa se ni ne usudim probat jednog :/

Imao frend nou pred par godina i bio je baš čvrst mob prava ciglica pa i softverski je on bio upotrebljiv ali eto nakon 5 mjeseci baterija totalno krepala a garanciju navodno možeš zaboravit jer se čeka vječno.

Za ove novije neznam jel se šta popravilo vidim da su ih u pevecu rastegnuli na 100 kvadrata ali nitko se ne zaustavlja 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: NOA Element N7 - Plavi moj safiru
Jerkenovski kaže...

Dajte dečkima iz Koprivnice malo podrške, novi su u tom segmentu.

 

Btw, Franck kava je isto smeće nad smeće. No balkanci masovno piju. I nitko se ne buni.

U vrijeme dok se po sve živo i mrtvo išlo u Graz i Trieste moja mama je probala valjda sve kave koje su se tamo mogle kupiti, na kraju je rekla da je sve to smeće u odnosu na Franck Jubilarnu u zrnu. Davno je to bilo, pa se očito stanje od tad promijenilo. :-(
Koliko dugo im treba davati podršku, koliko dugo su "novi"? Firma postoji već 12 godina a ovo je već 4. godina da prodaju rebrandirani kineski noname po premium cijeni. Ili su nesposobni ili su pokvareni. Pošto opstaju, možda je ipak ovo drugo. Iz komentara, njihovog medijskog prisustva i osvajanja "nagrada" može se zaključiti da su novac koji su trebali uložiti u proizvod, kontrolu kvalitete i uslugu uložili u marketing, a sve to plaćaju nesretnici koji su kupili njihove telefone po cijeni daleko većoj od vrijednosti. Hvala, ali ne hvala.
Ovo me potsjetilo na onaj TV prilog o podršci HDZ-u: "nek' su lopovi, naši su!". :-)

11 godina
neaktivan
offline
NOA Element N7 - Plavi moj safiru

Imam mobitel NOA Element P1, još ima jamstvo ali se na računu ne vidi ispis(izblijedio). Mobitel se ne boota, zapne na logu NOA.Hard reset ne pomaže.

Vjerojatno bi pomogla reinstalacija Androida. Poslao sam e-mail u servisni centar, naravno, nisam dobio nikakav odgovor.

Gdje bih mogao skinuti firmware za ovaj model(ili neki koji bi odgovarao pošto je ovo neka kopija).

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice