Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

poruka: 26
|
čitano: 8.615
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija".
14 godina
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

10g - 239g, ne znam o kojoj se tocno valuti u gramima radi, ali ako je iti jedna od trenutno popularnih na ulici slazem se da je pasta i vise nego skupa 

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
15 0 hvala 1
13 godina
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

4 grama MX4 je ispod 50 kn a ova 120 kn a razlika u temperaturi nikakva. Tipično dodatno naplaćivanje imena.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 9:51 (vrinho).
Moj PC  
25 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija
vrinho kaže...

4 grama MX4 je ispod 50 kn a ova 120 kn a razlika u temperaturi nikakva. Tipično dodatno naplaćivanje imena.

 Da, baš gledam.

Znači, MX4 je "za po doma" još uvijek najbolji izbor!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
online
Re: Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija
vrinho kaže...

4 grama MX4 je ispod 50 kn a ova 120 kn a razlika u temperaturi nikakva. Tipično dodatno naplaćivanje imena.

Imaš MX-2 za 35 kn, nikakve razlike nema u odnosu na MX-4, ja kupujem po 8 grama jer trošim na veliko, nikad problema,

malo se gušća pa se teže razmazuje, iako ništa strašno.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
15 godina
neaktivan
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

120 kn . Dobra je i pasta za zube 😀

 
6 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

noktua je?

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija
Šta je iduće?

Test vijaka za kućište?
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija
uuY kaže...
Šta je iduće?
Test vijaka za kućište?

 Hehe, kužim što hoćeš reći :)

Ali ova pasta košta 120kn a ne donosi ništa novo, a šarafići su besplatni i nema razlike između modela u držanju kućišta :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

Dakle Fractal tvornička pasta sasvim dovoljno. Razlike su nepostojece, dakle statisticka greska je u pitanju.

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 16:47 (toxic).
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

Znači kilogram paste oko 34,000 kuna. E da je ovo znao Pablo Escobar

Moj PC  
18 0 hvala 1
15 godina
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

nis znal da se to kupuje i posebito. uvijek je priložena uz noctuu (uz sve i svašta ostalo) i imam je još pun q jer je osnovno - trajnost (osim izvrsne toplinske vodljivosti). načelno, jednom staviš (kak spada, jasno) na CPU/grafički proc i miran si do uginuća stroja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

Strašno je vidjeti koliko cijene idu u nebo, ajde za grafičke, ajde za smartphone, ali dati za termalnu pastu preko 100 kn? Izgleda da nas doživljavaju ko pijane milijardere.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 17:50 (Riot).
 
9 0 hvala 1
16 godina
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

Jel još popularan arctic silver 5? Ja to iz navike kupujem i dalje... iako mislim da su sad te paste (ako baš nije nivea na kile od no name proizvođača) unutar statističke greške. Koliko vidim, tako se pokazalo i ovdje. 
Čovjek dobije bolje rezultate malo boljom cirkulacijom u kućištu a pogotovo pažljivim tweakanjem napona. Sad neke ove "inteligentne" postavke biosa na matičnima i to znaju odradit 
prilično dobro samoregulacijom i samotestiranjem. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija
uuY kaže...
Šta je iduće?

Test vijaka za kućište?

 Čuj dosta ovo košta i svojevremeno je odabir termalne paste bio bitna stavka po temama foruma. Sad jesu vidimo prilično ujednačene, čak i one koje dolaze s hladnjacima, ali dobro je vidjeti da netko umjesto nas isproba najrazvikanije i najskuplje i objektivno usporedi sa ovim "besplatnima" koje se dobijaju sa hladnjacima. Slično je i sa ventilatorima, bilo bi dobro da se odradi neki poveći test i njih. Nisu to više sitni novci kao nekad, kad je 12mm bio 30tak kuna. Sad su i oni brandirani, poput te paste pa bi bilo dobro vidjeti kako oni međusobno stoje.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
online
Re: Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija
overhaul kaže...

Jel još popularan arctic silver 5? 

Sjajna pasta, ja sam naviknut na MX-2 pa kupujem nju iako ne bi imao ništa protiv da stavim i AC Silver 5.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
16 godina
offline
Re: Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija
Valentin17 kaže...
overhaul kaže...

Jel još popularan arctic silver 5? 

Sjajna pasta, ja sam naviknut na MX-2 pa kupujem nju iako ne bi imao ništa protiv da stavim i AC Silver 5.

 Vrag mi nije dao mira, pa sam pregledao ove video recenzije... čini se da ju je pregazilo ipak vrijeme. Mislim, ajd, nije smak svijeta, ali očito je da ću si morati malo korigirati kupnju i tako se čini da ih više ni nema u ponudi :/




NO i dalje čini se da je to u razini "satističke greške, tj da se vjerujem dobiti razlika kvalitetnijim nalijeganjem i nanošenjem paste. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 20:41 (absolon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

Imao sam NT-H1 i iskreno vrlo dobra pasta.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

GD900 sa AliExpressa i vozi bajo moj.

 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija
DrNasty kaže...

GD900 sa AliExpressa i vozi bajo moj.

 Više uopće ne kupujem brendirane paste, za cijenu 2g MX4 dobiješ 30g GD900 koja ni po čemu nije lošija.

12 godina
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

Koliko čovik mora bit nenormalan da napiše recenziju termalne paste 

Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija
sminigo kaže...

Koliko čovik mora bit nenormalan da napiše recenziju termalne paste 

Zašt ?

S obzirom da je to jedna od važnijih stavki pri hlađenju ili su ti draže recenzije RGB led traka

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija
Riot kaže...

Izgleda da nas doživljavaju ko pijane milijardere.

 ili pijane budale, u svakom slucaju "smijesna" cijena. 50kn im je vrh sta bi pljunuo za to ime.

6 godina
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

Pa Artik mx-4 je najjeftinija i najbolja pasta na svijetu u odnosu na uloženo - dobijeno. Ove male razlike u performansama 0.1 - 0.3 su na nivou statističkih grešaka.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija

Uz ovu usporedbu pasti i plaćanja brenda, preporučujem i ovaj video, radi se o 120 mm ventovima, ali vjerojatno je i sa 140 slična priča. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 22:42 (Unimatrix 007).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Noctua NT-H2 - Dobrodošla evolucija
Arctic, ako im neki proizvod nije teski best buy onda pobiru grand prix nagrade.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice