Noise cancelling - kako neutralizirati buku okolin

poruka: 5
|
čitano: 3.080
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Noise cancelling - kako neutralizirati buku okolin".
15 godina
offline
Noise cancelling - kako neutralizirati buku okolin

Neat. Iako je promo članak s obzirom da je na BUGu možda ne bi bilo loše reći riječ, dvije više o samoj tehnologiji. 
Od slike u zaglavlju do biranih modela sugerira se na luksuz iako kvalitetnih primjeraka ima u svim cijenovnim rangovima. 
Ako nekoga zanima, ekipa sa wirecutter-a nakon stotina testiranih primjeraka zadnjih godina ima seriju opsežnih testova raznih kategorija pa tako i NC slušalica

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Noise cancelling - kako neutralizirati buku okolin

hmmmm...

 

žicorezaši vele da su najbolje Sony WH-H900N, a bubaši tvrde da su to Sony WH-1000XM3 ili 2...

 

na Massdropu su XM3 bile po 249 $...

 

ja imam neke jeftikanere, koji dobro smanje buku avionskih motora, ali samo kad puštam glazbu (stavim si neku od onih new-age meditativno-uspavljujućih skladbi onako spotiha, pa zaknjavam, čak i iza motora)...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Noise cancelling - kako neutralizirati buku ok
Stric_Jura kaže...

hmmmm...

 

žicorezaši vele da su najbolje Sony WH-H900N, a bubaši tvrde da su to Sony WH-1000XM3 ili 2...

 

na Massdropu su XM3 bile po 249 $...

 

ja imam neke jeftikanere, koji dobro smanje buku avionskih motora, ali samo kad puštam glazbu (stavim si neku od onih new-age meditativno-uspavljujućih skladbi onako spotiha, pa zaknjavam, čak i iza motora)...

 Frend mi je posudio da probam Sony WH-1000XM3. Mogu reći da su odlične,on je spavao 9 od 10 sati leta. Mislim čak da ih je koristio samo radi noise cancelinga, znači ništa glazbe. Za avion su fenomenalne. Cijena nije primaljiva (300€ na amazon.de i još je popust), al nisu niti u Americi nešto pretjerano jeftinije (tamo su bile 360$). Meni su one sljedeća investicija prije neke daljnje relacije. Do prije par dana je bio veći popust na amazonu 

13 godina
offline
Noise cancelling - kako neutralizirati buku okolin

native.bug šta je to?!?

 

Šta je to sponzorski članak ili?!?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Noise cancelling - kako neutralizirati buku ok
Cro0707 kaže...

native.bug šta je to?!?

 

Šta je to sponzorski članak ili?!?

 Da.

 

https://www.outbrain.com/native-advertising/

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice