Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

poruka: 33
|
čitano: 6.524
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn".
5 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
A update sluzi da na forumu mozes reci da si dobio update...A kad pogledas change listu prva stavka novi wallpaper na kraju liste ispravaka gresaka.....A cuj ako tebe veseli go for it...Za one izvan krda to je stari telefon....
16 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
Meni je fascinantno kako su cijene odletile u nebo, a noviteta apsolutno nigdje. Sve se svelo na to hoće li imati 10 ili 12 stražnjih kamera, gdje će i koliki biti notch, koliko će nakrcati rama i nabrijati procesor te hoće li biti amoled/super amoled sa 500 ili ne daj Bože 450PPI. Sa tugom i sjetom se sjetim situacije od prije 8/9/10 godina kad je svaka generacija grabila bolesnim i poprilično velikim koracima naprijed, a cijene prvih iPhonea, prvih Galaxya i ostalih smartphonea bile maksimalno 4500 kuna.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 22:05 (ivaninho).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

Iskreno sto poboljsati?.

Ekran danas ja nevidim razliku izmedu mobitela 2018 i 2020 jer svima su ekrani brutalni jedino da imam oko sokolovo pa mozda bi ubrao razliku.....  Cak mogu bit brutalan pa rec da srednja klasa i flegship meni ista stvar jednostavno ne vidim razliku... 

Procesori su vrh vrhova poglavito novi snapdragoni... 

Ram 12gb jeli nam to stvarno treba?

Baterija ovisi koliko buljis u mobitel a u manjem djelu i optimizaciji... 

Zvučnik hmm kupim Bluetooth od 10 dolara slican ko olovka ok malo je veci ali bolji je od svih stereo zvucnika ikad ugradenih u mob.

Kamera za svakodnevnu upotrebu brutalna osim ako nisi freak pa ides slikavat sex zohara pod mjesecinom gdje imas umjetno osvjetljenje....

Os svaki mujo svoga konja hvali ali 90% ljudi koristi 6 aplikacija na mob koje manje vise savrseno rade... Svaki proizvodac ina neke svoje ideje kako android treba izgledat dok ios je svijet za sebe ne koristim i necu od njemu... 

Tako sto poboljsat?.?

Jbt mob sad imaju ip veci od nekih elektricnih ormara u industrijskom standardu a to puno govori o njima... 

Iako ja bi se s ovom tehnologijom vratio u doba kad je bio note 4 s5 da imam izmjenjivu bateriju utor za slusalice a ne ko danas baterija ti se napuse slomije ti ekran pa ti onda servis odbije garanciju jer je mehanicki kvar... 

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice