Novi Bug vam otkriva kako osjetno poboljšati kućni

poruka: 8
|
čitano: 4.094
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Bug vam otkriva kako osjetno poboljšati kućni".
9 godina
neaktivan
offline
Novi Bug vam otkriva kako osjetno poboljšati kućni

dobra tema, eto vidiš to mi nikad nije palo na pamet da udjem opcije rutera i da se malo zezam ilitiga sjebem nešto pa poslije spašavaj guzicu kako bi ikako imo internet

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Novi Bug vam otkriva kako osjetno poboljšati kućni

Spojis ziculp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
12 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Novi Bug vam otkriva kako osjetno poboljšati kućni

I sto ce o wifiju napisati? O samom ruteru moze samo pricat da se stavi dobra lozinka i wpa2 i ukljuci wps, stavis extender i amen, ali eto problema cim si ukljucio wps sto ce ti wpa2 kada wps moze probiti svako dijete. Lijepo je kada ovako unaprijed napisu sto ce biti u novom bugu, ali sve to napisano mozes saznati na netu za 5min i jos ti je puno bolje objasnjeno. Stvarno neznam tko vise kupuje bug, jedino znam 2 djeteta koja skidaju bug sa wareza besplatno da bi citali neke gluposti i izbrisali u roku minute.

 
0 13 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi Bug vam otkriva kako osjetno poboljšati k
Evo ga jos jedan koji nije uspio dobaciti dalje od naslova.
Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Re: Novi Bug vam otkriva kako osjetno poboljšati k
GoogleHydrant kaže...

I sto ce o wifiju napisati? 

 Napravis velike rupe u zidovima i stropu i imas stabilan wifi.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
14 godina
offline
Re: Novi Bug vam otkriva kako osjetno poboljšati k
GoogleHydrant kaže...

I sto ce o wifiju napisati? O samom ruteru moze samo pricat da se stavi dobra lozinka i wpa2 i ukljuci wps, stavis extender i amen, ali eto problema cim si ukljucio wps sto ce ti wpa2 kada wps moze probiti svako dijete. Lijepo je kada ovako unaprijed napisu sto ce biti u novom bugu, ali sve to napisano mozes saznati na netu za 5min i jos ti je puno bolje objasnjeno. Stvarno neznam tko vise kupuje bug, jedino znam 2 djeteta koja skidaju bug sa wareza besplatno da bi citali neke gluposti i izbrisali u roku minute.

 ta dva djeteta sasvim sigurno znaju o ovoj temi više nego ti.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Bug vam otkriva kako osjetno poboljšati k
jozef kaže...
GoogleHydrant kaže...

I sto ce o wifiju napisati? O samom ruteru moze samo pricat da se stavi dobra lozinka i wpa2 i ukljuci wps, stavis extender i amen, ali eto problema cim si ukljucio wps sto ce ti wpa2 kada wps moze probiti svako dijete. Lijepo je kada ovako unaprijed napisu sto ce biti u novom bugu, ali sve to napisano mozes saznati na netu za 5min i jos ti je puno bolje objasnjeno. Stvarno neznam tko vise kupuje bug, jedino znam 2 djeteta koja skidaju bug sa wareza besplatno da bi citali neke gluposti i izbrisali u roku minute.

 ta dva djeteta sasvim sigurno znaju o ovoj temi više nego ti.

 Siguran sam da znaju, a isto tako su i pametniji besplatno citati :)

5 godina
offline
Re: Novi Bug vam otkriva kako osjetno poboljšati k
Tko je vama balkancima kriv kad su vam kuće rađene da budu bunkeri:)...Kod nas u Amerika.. susjed prdne...sruši se pola kvarta
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice