Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafičkih ka

poruka: 49
|
čitano: 13.526
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafičkih ka".
15 godina
offline
Re: Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafički
Promster kaže...
Envy kaže...
* * *

Pa ja na kućnoj mašini imam Quadro FX 5800 iz ne znam 2008.g. ili sl. i da želim sada da se igram nešto posebno lupio bih bez razmišljanja na Preorder RTX 2080 Ti, jer želim najbolje a AMD me zanima kao i politička situacija u Urugvaju.

Dobro? Pa ko želi najbolje i ima novaca za to neka si uzme, blago njemu kad ne treba razmišljati i vagati o isplativosti opcija. A kakve veze ima AMD s ovim?

 

* * *

Kad god sam vagao zeznuo sam se. Još od najprodavanije kartice svih vremena (GeForce 2 MX), pa do AMD-a serije 46xx (nabijem sve u AMD da ne kaćžem na što radi ovog smeća), sve taj čuveni srednji razred tipa kao GeForce GTX xx60, tako da sam uvijek morao da igram lupam starije igre i sl.

 

Sad sam ostario i ako nemam para za lupam 2080 Ti, kupit ću košarkašku loptu i na teren. Sad mi je veći problem što uopšte ne vidim da ima nekih lijepih igara. Zadnja dobra strategija bila je World in Conflict, a zadnji dobar FPS bio je Half-Life Episode 2... još kada se sjetim čuvene scene na brdu a u podnožju portal otvoren i guta grad... tad sam sjeo otišao do frižidera i otvorio pivo i rekao... ovo je vrh vrhova.

9 godina
offline
Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafičkih ka

Čemu služi USB-C na grafi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafički
Envy kaže...

Pa ja na kućnoj mašini imam Quadro FX 5800 iz ne znam 2008.g. ili sl. i da želim sada da se igram nešto posebno lupio bih bez razmišljanja na Preorder RTX 2080 Ti, jer želim najbolje a AMD me zanima kao i politička situacija u Urugvaju.

 Tu sam i ja negdje. Nije mi problem odvaliti pare za to, ALI... Nema igre koja bi me naterala da to kupim. Kada mi dođe da nešto bacim to obično traje sat-dva i doviđenja, a toliko je starijih igara koje bi volio proći, ali me više ne drže. Ja ću vidjeti što će biti sa 2060 serijom, jer samo je pitanje vremena kada će fermica koja radi na 100+ stupnjeva prdnuti (da, to je njena normalna temperatura).

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 23:26 (Seronja nezauzet).
15 godina
offline
Re: Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafički
Barracuda727 kaže...

jedva cekam recenzije novih kartica, po svemu bi 2070 trebala drzati 4k/60 fps mozda i vise,a 2080 Ti mozda bude drzala i 8K preko 60fps,makar mi je to malo science fiction ali vidjet cemo....

  8k nije 2*4k....to je 4*4k...

15 godina
offline
Re: Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafički
Avensac kaže...

Čemu služi USB-C na grafi?

 Pa za monitore koji su USB-C...ala Ultrafine 5K od LGa.

14 godina
neaktivan
offline
Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafičkih ka

S obzirom da je AMD katastrofa kad je grafika u pitanju, od ovih NVDIA kartica ne očekujem ništa više od klasičnih 20 fps-a poboljšanja po serijama u odnosu na prošlu generaciju.

 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafičkih ka

Treba pričekati realne benchmarkove u igrama i usporedbu s postojećim serijama pa da se vidi točno koliko je i u čemu boilje. 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafički
toxic kaže...

 

 Jer mene a vjerujem i dosta drugih korisnika zanimaju Vaši stavovi i mišljenja.

 

 Evo toxic i željenog uredničkog komentara: https://www.bug.hr/komentar/revolucionarne-nvidijine-kartice-rtx-stanimo-na-loptu-5561

 

Pojavilo se puno zanimljivih informacija tijekom proteklog dana, pa nema smisla sa svime time čekati print izdanje.

 

...
15 godina
offline
Re: Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafički
Dado_ZG78 kaže...

Treba pričekati realne benchmarkove u igrama i usporedbu s postojećim serijama pa da se vidi točno koliko je i u čemu boilje. 

Za ljude koji imaju 5+ starije grafičke kartice neće uspoređivati koliki je pomak od predhodne generacije.

Ali osobo koje non stop nadograđujusu seriju 700 na 900, pa onda 900 a 1000 u sada 1000 a 2000, takvi mi nisu jasni.

12 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafički
Ni meni koji imaju hw star 5+g..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafičkih ka

Da li se mozemo prijaviti za kakave fondove EU, kako bi kupili ove graficke? 

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafički
Stjepanj kaže...
Ni meni koji imaju hw star 5+g..lp

 Šta ti imaš protiv nas oldtimera? Ha? 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafički

Nemam ja nista zaboli me tko sta ima i koliko je star, cisto da ovom vjecito toksicnom Envy-u odgovorim isto.lp😎

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 15:32 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafički
boxer kaže...
Stjepanj kaže...
Ni meni koji imaju hw star 5+g..lp

 Šta ti imaš protiv nas oldtimera? Ha? 

 On i ženu mijenja češće

9 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafički
Miro kaže...

Jozo je prije koji mjesec dobio opomenu (žuti) i od onda je u osvetničkom pohodu, svako malo se javlja na ovaj način. Divim se sam sebi kako sam tolerantan i trpim to...

 Nisam ja u nikakvom osvetničkom pohodu niti imam za to vremena. Da, dobio sam žuti i prilikom toga sam reagirao u afektu i eto, zbog toga ti se ispričavam sad javno. Da, reagirao sam malo žešće jer sam tvoj rad smatrao pristranim jer si i sam naveo da si brisao komentare o gospodični Rimac koji si smatrao besmislenim i hejterskim. To smatram potpuno neprimjerenim jer niti jedan moderator ne smije imati pravo brisati komentare za koje on smatra da su besmisleni. A drugo, hejterski komentari nisu isto što i vrijeđanje, hejtanje nikako nije nešto što je razlog za brisanje. Pogotovo jer se Rimac obilato financira novcem iz proračuna. 

 

 Da ne bi bilo da Jozo sada laže što je napisao evo javno slika toga. Da me Miro ne bi puno grdio neću više oftopičariti.

 

Ontopic, kad se malo smire cijene RTX 20 serije i bude široko dostupna AMD će imati gadnih problema jer nemaju ništa što može ikako konkurirati ovoj seriji. A mislim da dostupnost neće biti problem jer koliko sam pročitao čipovi će dolaziti i iz TSMC-a i Samsunga. Baš me zanima kad se medijska pompa smiri kako će stvarno izgledati taj ray tracing u igrama i koliki će stvarni napredak donijeti u grafici. Koliko sam vidio s prezentacije sve je bilo fokusirano na taj ray tracing dok nije bilo previše usporedbe s prošlom serijom dok su na predstavljaju serije 10 stalno supredivali koliko je brža od GTX 900 serije. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
protjeran
offline
Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafičkih ka

Da za picije ima bar Gran Turismo s PS4 kupio bih grafičku za 5 t kn.

Da, nemojte se čuditi, vi neki...

Ovako, vozam stare igre na za njih predobroj 1050 ti 4 GB i to kad mi je dosadno a često nije.

Stvarno, što igrati na tako skupim grafičkim, ako već govorimo o igrama za pici ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafički
Anđeo bez falinge kaže...

Da za picije ima bar Gran Turismo s PS4 kupio bih grafičku za 5 t kn.

Da, nemojte se čuditi, vi neki...

Ovako, vozam stare igre na za njih predobroj 1050 ti 4 GB i to kad mi je dosadno a često nije.

Stvarno, što igrati na tako skupim grafičkim, ako već govorimo o igrama za pici ?

 Indie igre u unity engine'u, ima ih ko kenje, taman ću upiknut 2080ti za takve igre.

11 godina
offline
Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafičkih ka

Zanima me zasto je moj komentar obrisan???, u kojem nema linkova, nema psovki, nema uvreda, nema glupe debate, nema reklama, samo sam napisao da ce GTX serija jos dugo zaziviti, dakle ako je ovo sponzorski clanak od Nvidije blokirajte komentare!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nvidia predstavila GeForce RTX seriju grafički

Majstore, ti nisi u ovoj temi ostavio taj komentar već u drugoj

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.8.2018 11:39 (vrinho).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice