NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara

poruka: 13
|
čitano: 2.372
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara".
9 godina
online
NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara

Već vidim kak Štefek negdje u kleti u vinogradu preračunava koliko se gemišta može složit od 13,6 litara vina.

 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara

Amazon 350 €.

14 godina
neaktivan
offline
NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara

XBOX series X

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara
iMik kaže...

Amazon 350 €.

 Napravim si za tu lovu sam kuciste ili kupim xbox one x i noc sa nekom damom.

15 godina
online
Re: NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara
O_O_O kaže...
iMik kaže...

Amazon 350 €.

 Napravim si za tu lovu sam kuciste ili kupim xbox one x i noc sa nekom damom.

 Al bome je poplava reviewa i svega necega po YouTubu.

 

Svaki renomirani tjuber koji drzi do sebe i vec je preordao CyberTruck i MacPro ima rivju ovog kucista.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
online
Re: NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara

Dobiješ 650W SFX-L 80Plus Gold Fully Modular Power Supply, 140mm AIO Liquid Cooler.

Svi kablovi su već provedeni tako da ne trebaš ništa provlačiti, tako da nije loša cijena.

15 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara
Upravo tako. Hype je gotovo kad Apple izbaci novi telefon. Iskreno meni se sviđa. Nisam gamer ali bih bio izuzetno sretan da mi ga netko pokloni.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara
ned kaže...
Upravo tako. Hype je gotovo kad Apple izbaci novi telefon. Iskreno meni se sviđa. Nisam gamer ali bih bio izuzetno sretan da mi ga netko pokloni.

 8 ili 72?

14 godina
offline
Re: NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara

Štefek si gleda da si kupi to kučište, mnogo mi se sviđa, pogotovo kad vidim kaj sve ima nutra, jel se zna kad dođe k nama ?

14 godina
odjavljen
offline
Re: NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara
Schtefek kaže...

Štefek si gleda da si kupi to kučište, mnogo mi se sviđa, pogotovo kad vidim kaj sve ima nutra, jel se zna kad dođe k nama ?

 Nema ga nigdje u stocku, a kamo li kod nas.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
offline
Re: NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara
Thinker kaže...

Već vidim kak Štefek negdje u kleti u vinogradu preračunava koliko se gemišta može složit od 13,6 litara vina.

Schtefek kaže...

Štefek si gleda da si kupi to kučište, mnogo mi se sviđa, pogotovo kad vidim kaj sve ima nutra, jel se zna kad dođe k nama ?

trebalo je skoro mjesec i pol dana za preračunavanje  

9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara
iMik kaže...

Dobiješ 650W SFX-L 80Plus Gold Fully Modular Power Supply, 140mm AIO Liquid Cooler.

Svi kablovi su već provedeni tako da ne trebaš ništa provlačiti, tako da nije loša cijena.

 Nije loša cijena? Pa to je pola cijene Xbox Series X, a nema ništa osim napajanja i malo lima za te novce.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
online
Re: NZXT H1 - Mini-ITX kućište od 13,6 litara
JozoBozo121 kaže...
iMik kaže...

Dobiješ 650W SFX-L 80Plus Gold Fully Modular Power Supply, 140mm AIO Liquid Cooler.

Svi kablovi su već provedeni tako da ne trebaš ništa provlačiti, tako da nije loša cijena.

 Nije loša cijena? Pa to je pola cijene Xbox Series X, a nema ništa osim napajanja i malo lima za te novce.

 A da prestanemo uspoređivati cijenu PC i konzola, jer su to dva potpuno drugačija proizvoda. A da ne pričam da MS i Sony na početku prodaju konzolu s

gubitkom jer si to mogu priuštiti, jer naplaćuju prodaju igra na njihovoj platformi. Zato su i igre skuplje za konzole.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice