Objavljena lista budućih Samsungovih tableta i nos

poruka: 6
|
čitano: 1.737
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljena lista budućih Samsungovih tableta i nos".
16 godina
offline
Objavljena lista budućih Samsungovih tableta i nos

Šta, oni još pokušavaju s tabletima? Valjda će ovi biti manje njesra nego svi ovi prije njih. Možda sam malo preoštar, nisu toliko krivi oni koliko im OS nevalja za ovu grupu uređaja.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Objavljena lista budućih Samsungovih tableta i nos

Obožavam tablete, dušu dali za čitanje stripova, knjiga, gledanje serija...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Objavljena lista budućih Samsungovih tableta i nos

Baš razmišljam o kupnji tableta, stvar se čini vrlo praktična samo me je strah da će skupljat prašinu uza sve druge sprave u kući  

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Objavljena lista budućih Samsungovih tableta i nos

Ne bih zivio bez tableta, odlicni uredjaji za wc-a, kreveta, putovanja, godisnjeg, neke poslove u hodu. 

 

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljena lista budućih Samsungovih tableta i
Dr. Vicko kaže...

Ne bih zivio bez tableta, odlicni uredjaji za wc-a, kreveta, putovanja, godisnjeg, neke poslove u hodu. 

 

Ako ga već koristiš na wc-u pazi da ne zaboraviš da to nije papir pa da ga ne upotrijebiš za našto drugo.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
offline
Re: Objavljena lista budućih Samsungovih tableta i
southy kaže...
Dr. Vicko kaže...

Ne bih zivio bez tableta, odlicni uredjaji za wc-a, kreveta, putovanja, godisnjeg, neke poslove u hodu. 

 

Ako ga već koristiš na wc-u pazi da ne zaboraviš da to nije papir pa da ga ne upotrijebiš za našto drugo.

 Brini se za svoje stvari, a manje za tudje, imat ces sretniji zivot 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice