Ocijenite HBO Černobil

poruka: 126
|
čitano: 28.511
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ocijenite HBO Černobil".
Ocijenite HBO Černobil

Tko su te šupčine koje govore da ova serija ne valja ili da nije realna???!

 

Jedna od najboljih serija ikad napravljenih, i sasvim posve realistična, naravno uz tek malo izmjenjene određene scene radi samog scenarija.

Od ocjene 1 do 10, dao bih joj 35.

 

Evo prave scene pada helikoptera, čisto da ne mislite da su oni u seriji tako nešto izmislili:

 

Oni rudari, mislim da ih je velika većina umrla, i da, znali su da idu u smrt.

 

Možda samo ono suđenje, ne vjerujem da je to moglo završiti tako na brzinu (imam osjećaj da za takvu katastrofu suđenje traje dugo godina), ali što ja znam, treba pitati struku kako je to sve izgledalo.

 

P.S.

na kraju sezone objašnjava se da XYZ osoba nije postojala nego je predstavljala sve ljude koji su nesebično pomagali.

Moj PC  
27 6 hvala 3
15 godina
offline
Ocijenite HBO Černobil

Fantastična serija. Vidi se da su svi koji su radili na seriji uložili ogroman trud da događaje prikažu što je moguće vjernije.

 

Lokacija snimanja je bila Ignalina, sestrinska NPP Černobilu. RBMK su vrlo detaljno objašnjeni, kao i sve okolnosti koje su naposlijetku dovele do eksplozije. 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
Mislim da nema potrebe tako nazivati ljude koje imaju drugačije mišljenje. Ja osobno volim kad se tako ekipa podijeli u tabore, na one koji "slijepo obožavaju" seriju i na one koji "slijepo mrze" seriju. Onda možeš 100% biti siguran da je istina negdje u sredini. U nekim djelovima bliže jednoj strani, u nekim bliže drugoj strani. Ja sam seriju doživio više kao prepričavanje prošlosti iz perspektive ljudi koji nisu znali puno o tome i o življenju i proživljavanju straha od "nepoznatog". Naravno, ima dijelova koji su više u službi sijanja straha (tipa opis veličine i opasnosti eksplozije, tu ne govorim o radijaciji nego o veličini detonacije), ali to je sve preuzeto iz intervjua koji su se prijašnjih godina radili tako da mi je i sa te strane razumljivo. Isto tako, ne razumijem zašto je xyz osoba spoiler, ja Sam to saznao prije početka gledanja i iskreno, neke stvari su mi tako bile puno jasnije jer u nekim djelovima je kao pripovijedač-savjest ostalih...
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Ocijenite HBO Černobil

Serija je bazirana na istinitom dogadjaju, nije dokumentarni serijal ciji cilj bi bio da predoci tacan slijed dogadjaja, ipak je ovo igrana serija kojoj je primarni cilj profit i medijska paznja i ne moze se ni ocekivati da ce biti bez preuvelicanih i izmijenjenih dogadjaja.

 

Sto se tice serije odlicno uradjena, radnja nije razvucena, svo vrijeme drzi napetost i paznju na vise strana price tako da zasluzuje cistu peticu.

 
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Evo prave scene pada helikoptera, čisto da ne mislite da su oni u seriji tako nešto izmislili:

kad si vec naso scenu pada helikoptera kao argument..

 

u seriji je prikazano da je 1. helikopter koji je nadljeto pao zbog radijacije...

 

u stvarnosti je pao mjesecima nakon sto je operacija zatrpavanja zapocela - pao je tako sto je pilot (vjerovatno zbog umora) zakacio sajlu krana...

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 15:01 (nathan.fake).
8 godina
protjeran
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
nathan.fake kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Evo prave scene pada helikoptera, čisto da ne mislite da su oni u seriji tako nešto izmislili:

kad si vec naso scenu pada helikoptera kao argument..

 

u seriji je prikazano da je 1. helikopter koji je nadljeto pao zbog radijacije...

 

u stvarnosti je pao mjesecima nakon sto je operacija zatrpavanja zapocela - pao je tako sto je pilot (vjerovatno zbog umora) zakacio sajlu krana...

 Ali serija kao serija je jednim dijelom i fikcija i adaptacija zadanog događaja pa je ovako ipak dramtičnije to prikazano. Za mene čista 10/10(dao osobno i na IMDb tu ocijenu i review) baš ta scena,nebitno jel bila ili nebila, ali nad 15000 roentgena i više, iznad otvorene jezgre reaktora nebi bilo čudo i da se je dogodilo i ta opasnost je bila moguća kad su helikopterima nadljetali i zaljevali olovom,bor-om i glinom otvoreni reaktor. Jbg svakako nije prikazana 100% istinito u detalje kako je bilo ali gledajući dramaturški kako je to sve prikazano, vrhunska napravljena i odglumljena serija.

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Tko su te šupčine koje govore da ova serija ne valja ili da nije realna???!

 

Jedna od najboljih serija ikad napravljenih, i sasvim posve realistična, naravno uz tek malo izmjenjene određene scene radi samog scenarija.

Od ocjene 1 do 10, dao bih joj 35.

 

Evo prave scene pada helikoptera, čisto da ne mislite da su oni u seriji tako nešto izmislili:

 

Oni rudari, mislim da ih je velika većina umrla, i da, znali su da idu u smrt.

 

Možda samo ono suđenje, ne vjerujem da je to moglo završiti tako na brzinu (imam osjećaj da za takvu katastrofu suđenje traje dugo godina), ali što ja znam, treba pitati struku kako je to sve izgledalo.

 

P.S.

na kraju sezone objašnjava se da XYZ osoba nije postojala nego je predstavljala sve ljude koji su nesebično pomagali.

 Prvo napadas ljude koji kazu ili misle da niej realna a onda kazes da su neke stvari izmijenjene, mislis da ih velika vecina nije umrla, ne vjerujes da je sudjenje bilo bas takvo i nemas pojma treba pitati struku...

 

 

Ja bi tebe za predsjednika ;)od 1 d0 10 ti vjerujes da je 35 istinita i vjerna ali nemas pojhma treba pitati struku ;) Neprocjenjivo ;)

 

 

Ja bi se zapitao u istinitost samo zato sto je to americka vizija dogadjaja u rusiji ako nista drugo... Nije da treba biti 100% tacna jer kao sto neko rece nije to dokumentarna serija al brate slatki oladite malo....

15 godina
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
Manzi kaže...
Mislim da nema potrebe tako nazivati ljude koje imaju drugačije mišljenje. Ja osobno volim kad se tako ekipa podijeli u tabore, na one koji "slijepo obožavaju" seriju i na one koji "slijepo mrze" seriju. Onda možeš 100% biti siguran da je istina negdje u sredini. U nekim djelovima bliže jednoj strani, u nekim bliže drugoj strani. Ja sam seriju doživio više kao prepričavanje prošlosti iz perspektive ljudi koji nisu znali puno o tome i o življenju i proživljavanju straha od "nepoznatog". Naravno, ima dijelova koji su više u službi sijanja straha (tipa opis veličine i opasnosti eksplozije, tu ne govorim o radijaciji nego o veličini detonacije), ali to je sve preuzeto iz intervjua koji su se prijašnjih godina radili tako da mi je i sa te strane razumljivo. Isto tako, ne razumijem zašto je xyz osoba spoiler, ja Sam to saznao prije početka gledanja i iskreno, neke stvari su mi tako bile puno jasnije jer u nekim djelovima je kao pripovijedač-savjest ostalih...

 meni je slijepo svejedno jer nisam gledao (a mislim da je neću ni skinuti). bio sam u kijevu (krasan grad) i poslije mi bilo malo žao ukrajinki. znaš ono od грязного театра:

 

pripjat te zove,

dođi na ulice grada.

pripjat te zove,

ponesi geigera.

 

pripjat,

grad s mnoštvo duhova.

 

pripjat te zove,

dođi svijetlit u mraku.

ima i dvoglavih žaba

koje idu muuuuu

 

(ref.)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 15:19 (Ajar).
15 godina
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
Dr. Vicko kaže...

Serija je bazirana na istinitom dogadjaju, nije dokumentarni serijal ciji cilj bi bio da predoci tacan slijed dogadjaja, ipak je ovo igrana serija kojoj je primarni cilj profit i medijska paznja i ne moze se ni ocekivati da ce biti bez preuvelicanih i izmijenjenih dogadjaja.

 

Sto se tice serije odlicno uradjena, radnja nije razvucena, svo vrijeme drzi napetost i paznju na vise strana price tako da zasluzuje cistu peticu.

 

O černobilskoj katastrofi napisano je hrpa knjiga, a postoje i brojni zapisi što živih a što preminulih djelatnika koji su te kobne noći radili u smjeni. 

 

Anatoly Dyatlov bio je vrlo strog, neugodan čovjek koji je kao visoki partijski dužnosnik često prijetio podređenima da, ukoliko ga ne poslušaju, da će im dati otkaz i protjerati ih u Sibir.

 

Ono što je zanimljivo, a u seriji nije prikazano, Dyatlov je prethodno već imao jednu tešku nuklearnu nesreću iza sebe koja je doprinijela smrti njegovog sina jedinca koji je u dječjoj dobi umro od leukemije, a te noći Dyatlov se nije trebao niti pojaviti u elektrani.

 

Šef službe trebao je biti Akimov. Onaj tko je gledao seriju zna kakav je bio tijek događaja. Prikazani su čak i detalji kao što je Dyatlov odlazak na popodnevni san i izlazak iz kontrolne sobe na čik-pauzu u ključnim trenucima. Dyatlov je cijelo vrijeme vikao na Akimova koji ga je u nekoliko navrata upozoravao da se test mora prekinuti. Na suđenju se Dyatlov branio da je bio oko 80 metara udaljen od Akimova i Toptunova i da s te daljine nije mogao čuti o čemu oni razgovaraju, što je u suprotnosti s iskazima svih ostalih svjedoka. 

 

Iz serije su izostavljeni samo pojedini detalji, poput određenih problema s parnim turbinama u reaktoru 4 nekoliko sati pred eksploziju, što je inače bila poznata boljka RBMK reaktora.

 

 

 

 

 

 

13 godina
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
nkdz kaže... 

Na suđenju se Dyatlov branio da je bio oko 80 metara udaljen od Akimova i Toptunova i da s te daljine nije mogao čuti o čemu oni razgovaraju, što je u suprotnosti s iskazima svih ostalih svjedoka.

Čovjek je bio na WC-u. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 15:32 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
Odlična serija, od glumaca do atmosfere.Stvarno se naježim kad se sjetim tog proljeća i frke koja je tada nastala.Prikaz rukovodstva i njihove totalne nespremnosti i nesposobnosti se preslikava na današnje političke vođe i šefove kako u privatnom tako i javnom sektoru.Neke se stvari nikada ne mjenjaju.
 
4 0 hvala 1
Re: Ocijenite HBO Černobil
Ajar kaže...
Manzi kaže...
Mislim da nema potrebe tako nazivati ljude koje imaju drugačije mišljenje. Ja osobno volim kad se tako ekipa podijeli u tabore, na one koji "slijepo obožavaju" seriju i na one koji "slijepo mrze" seriju. Onda možeš 100% biti siguran da je istina negdje u sredini. U nekim djelovima bliže jednoj strani, u nekim bliže drugoj strani. Ja sam seriju doživio više kao prepričavanje prošlosti iz perspektive ljudi koji nisu znali puno o tome i o življenju i proživljavanju straha od "nepoznatog". Naravno, ima dijelova koji su više u službi sijanja straha (tipa opis veličine i opasnosti eksplozije, tu ne govorim o radijaciji nego o veličini detonacije), ali to je sve preuzeto iz intervjua koji su se prijašnjih godina radili tako da mi je i sa te strane razumljivo. Isto tako, ne razumijem zašto je xyz osoba spoiler, ja Sam to saznao prije početka gledanja i iskreno, neke stvari su mi tako bile puno jasnije jer u nekim djelovima je kao pripovijedač-savjest ostalih...

 meni je slijepo svejedno jer nisam gledao (a mislim da je neću ni skinuti). bio sam u kijevu (krasan grad) i poslije mi bilo malo žao ukrajinki. znaš ono od грязного театра:

 

pripjat te zove,

dođi na ulice grada.

pripjat te zove,

ponesi geigera.

 

pripjat,

grad s mnoštvo duhova.

 

pripjat te zove,

dođi svijetlit u mraku.

ima i dvoglavih žaba

koje idu muuuuu

 

(ref.)

 

Nadam se da ću ove godine u Ukrajinu, vidio sam slike i filmove (posebice slike i filmove hrane i specijaliteta) i ne mogu dočekati da to sve doživim.

Kakva su ti iskustva s njima? Ima li dosta kriminala ili je sve sigurno? Zašto ti je žao Ukrajinki? Jesi dobio kakvu bračnu ponudu?

 

 

7 godina
protjeran
offline
Ocijenite HBO Černobil

Steta sto nisu dodali par snimki iz drugih zemalja, tj. straha po europi,

od Jugoslavije, Njemacke, Svedske, Finske, kako su se tamo ljudi

stitili od najgoreg.

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ocijenite HBO Černobil

Serija je solidna i dobro oslikava jedno šizofreno društvo u kojem je laž bila istina, a ljudski životi bezvrijedni. A sve to tobože u ime neke utopijske bolje budućnosti.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
Moj PC  
11 2 hvala 4
15 godina
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Nadam se da ću ove godine u Ukrajinu, vidio sam slike i filmove (posebice slike i filmove hrane i specijaliteta) i ne mogu dočekati da to sve doživim.

Kakva su ti iskustva s njima? Ima li dosta kriminala ili je sve sigurno? Zašto ti je žao Ukrajinki? Jesi dobio kakvu bračnu ponudu?

 

 

 osobno je to. kijev je meni krasan (iako je krasnaja = crvena) šaren grad, okružen prstenovima šume (što ga je i spasilo). ukrajinke su u prosjeku zbilja zgodne cure ali malo svijetle u mraku pa dobro dođu kad nestane struje, kao ekološka rasvjeta. klopa je isto mljac (za razliku od iz doba cccp-a). kriminala kao i svugdje kad si "turist" no nema nasumičnih nasilja kao u nas. dobri su tamo ljudi. a da je brak dobra stvar, i bog bi bio oženjen. tko se na brak opeče, i na hodanje puše. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
neaktivan
offline
Ocijenite HBO Černobil

Ja se nekako sjecam kada je elektrana pukla, bili smo na moru na Pagu kod prijatelja mislim samo na par dana. Bio sam klinac od 11 goidina. Nekako mi je mutna slika kako su svi pricali o radioaktivnoj kisi i prasini koja ce pobiti pola evrope :-o

 

Eto prezivjeli smo nekim cudom :)

 

p.s.

Naravno makar smo bili na moru nije bas bilo pretoplo sa kupanje ili nesto slico - ali naravno meni vrag nije dao mira pa sam se ja verao po usidrenim camcima i nes prckao po moru. I naravno buc u vodu u punoj obleki :). Tako sam sve to nekako zapamtio.

Moja Android igra - Missile Storm - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Veno.MissileStorm&hl=en
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
Genie kaže...

Ja se nekako sjecam kada je elektrana pukla, bili smo na moru na Pagu kod prijatelja mislim samo na par dana. Bio sam klinac od 11 goidina. Nekako mi je mutna slika kako su svi pricali o radioaktivnoj kisi i prasini koja ce pobiti pola evrope :-o

 

Eto prezivjeli smo nekim cudom :)

 

 Fora!

 

Isto i ja tako pamtim sto sam radio 10tak dana nakon sto se dogodila katastrofa.

 

Taman smo uredjivali groblje (djed je umro godinu dana prije) kada je pocela kisica padati i sjecam se da se stari zahebavao zajedno sa stricevima, kako ce sad nam krenuti plikovi po kozi jer smo pokisli do koze.

 

Eto nikom nista, jedan stric umro od srcanog u 79. ~30tak godina kasnije, a drugi od mozdanog u 84., ~35tak godina kasnije., ostali jos svi zivi. Neznam stro trenutno rade (nazalost sram me priznati jer se ne cujemo cesto) al znam da jedan od striceva sigurno spava pijan negdje iza stale (btw 82. mu sada)

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 17:24 (syncmaster245b).
12 godina
offline
Ocijenite HBO Černobil

Serija je odlična. No da je najbolja ikada...naravno da ne.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 17:29 (DarthMarkus).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Ocijenite HBO Černobil

ok, bando, nagovorili ste me. drage mi serije čuva hdd. možda se ovo uklopi s deadwood, firefly, preacher, boardwalk empire te nalikujućima. za još starije dane u odnosu na ove.  

 

pouka i ove nevesele priče je da nikad nije kriva tehnologija, već ljudi koji su je načinili i koristili je. iza svakog sranja je neki shithead. 

 

usput, sjećam se kako je doktorica alica bauman svakodnevno pričala o tome na telki. 1986. sam imao 25 godina i u međuvremenu sam ostao bez štitnjače. pravo narod zbori: ah, nema do stroncija 90 i cezija 137 u proljetnoj kiši. još od hirošime ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 17:45 (Ajar).
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Ocijenite HBO Černobil

Meni je najbolji aftercredit kada kažu da je prema zvaničnim sovjetskim podacima broj žrtava černobilske katastrofe 31 (trideset jedan)!!!

 

Btw, odlična serija!

morrisoN
 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
Odlicna serija. Mada sam cak i ja kao laik skontao da ne moze radijacija sa udarnim valom u Cernobilu pobiti sve ljude do Minska. Ona gospođa je tako izvjestila pred komitetom. Kasnije sam procitao da ne moze ni do Kijeva dobaciti.

Evo sta veli gospodin Thinderf00t
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 20:52 (Lisica).
 
3 0 hvala 2
5 godina
protjeran
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Tko su te šupčine koje govore da ova serija ne valja ili da nije realna???!

 

Jedna od najboljih serija ikad napravljenih, i sasvim posve realistična, naravno uz tek malo izmjenjene određene scene radi samog scenarija.

Od ocjene 1 do 10, dao bih joj 35.

 

Serija ne prikazuje posve točno stanje, ali je zanimljiva. Na tebe je djelovala programiranjem/ispiranjem mozga što je i cilj modernih medija i tu je najuspješnija.

Realna ocjena, možda 7/10. Ima točnih i netočnih prikaza, ne treba je uzimati kao 100% istinitu. Isplati se pogledati zbog prikaza poremećene totalitarističke ideologije.

Vidi se prikaz naivnosti ljudi i okrutnosti sustava koji štiti samog sebe, a ne one koje bi trebao. Dobra kritika režima i ostalih stvari.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
Čitatelj kaže...

Steta sto nisu dodali par snimki iz drugih zemalja, tj. straha po europi,

od Jugoslavije, Njemacke, Svedske, Finske, kako su se tamo ljudi

stitili od najgoreg.

Ima jedna scena na tragu tvog posta.

 

Ovi u uredu pričaju kako su Njemci zabranili izlazak svojoj djeci van, a ovaj stoji kraj prozora naravno s čikom u gubici i gleda kako se njihova djeca igraju vani (brijem da su bili u Pripjatu). Onak sve su rekli kroz jednu rečenicu i tu scenu kako su reagirali.

7 godina
protjeran
offline
Ocijenite HBO Černobil

I to je bilo sve, premalo, moglo se uz te dijelove produziti, taman da ima 6 epizoda, mnogo lijepsi broj od 5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ocijenite HBO Černobil

Veliki sam "fan", ako se tako može nazvat, te černobilske katastrofe i godinama proučavam svašta o tome tako da sam seriju jedva dočekao. Od mene na kraju čvrsta četvorka. Nije da je najbolja na svijetu, niti sam plakao, ostao šokiran na neke scene, niti mi je pala vilica na išta u seriji. Možda prosto iz tog razloga što sam za dosta tih stvari već od prije znao pa me serija ničim nije mogla iznenadit :) Ono za čim najviše žalim je da su išli na komercijalizaciju i nisu stavili originalni ruski jezik koji bi puno doprinjeo atmosferi. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Ocijenite HBO Černobil

To bi tek uništilo sve i nebi ni približno ovako uspješno završilo! Čuj ruske i ukrajinske glumce i glumice!? he he :-)) nema šanse da u cijelom bivšem SSSR-u ima ovakve glumačke postave za nać ko od ove šta je glumila u Chernobylu xD 

Ni za crno ispod nokta im se nebi približili, to bi tek sve pokvarilo.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
3 5 hvala 0
12 godina
offline
Ocijenite HBO Černobil

U vrijeme te katastrofe sam bio par tjedana od 15-og rođendana... Ne sjećam se da se itko bojao ili brinuo zbog toga. Sjećam se da su, vrlo blago, na tv-u preporučili da djeca ne idu previše van.

Sjećam se te Alice Bauman ili kako već, koja nas je izvještavala u Dnevniku.

Seriju ne mislim pogledati, pogledao sam jedan dokumentarac o tome i to mi je dosta...

U Ukrajinu ne mislim ići jer zašto bih iz jedne zemlje Trećeg svijeta išao u drugu?? Ok, nismo baš po svemu Treći svijet, po nekim elementima smo i Drugi...

 

P.S. Preostala tri reaktora su bila u upotrebi do 2000-e godine...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
2 1 hvala 0
5 godina
offline
Ocijenite HBO Černobil

Sto da ocijenim ? Opce je poznato da se to nije dogodilo. Zemlja je ravna, a cijepljenje je urota farmaceutske industrije da izvuku pare od neukog naroda. Naime, tu se srusio NLO. Zato su tamo i postavili kupolu da ameri ne mogu spijunirati svojim satelitima... Da nadodam, Staljin i gulagi su izmisljotina, a sudjenje u Rusiji je oduvijek bilo demokratsko....

 

P.S. Naravno da karikiram i uvaljujem sarkazam (za one koji ne kuze). Chernobyl je OK za pogledati (svakome ostaje na masti sto se dogodilo), ali nema ga smisla usporedjivati s ostalim serijama, a to rade u zadnje vrijeme. Cisto jer traje manje od recimo trilogije matrixa, kuma, lotr-a... On vise dodje kao neki malo dulji vecernji film, nego neka serija.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2019 2:14 (SamoPitam3).
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
Imaš bujnu maštu i trebao si objaviti mišljenje bez Play Stationa na kraju....

Lp
vicious
8 godina
offline
Re: Ocijenite HBO Černobil
Seki001 kaže...

Čuj ruske i ukrajinske glumce i glumice!? he he :-)) nema šanse da u cijelom bivšem SSSR-u ima ovakve glumačke postave za nać ko od ove šta je glumila u Chernobylu xD 

 

...jer ti pratiš moderan ruski/ukrajinski/itd film, a interpolirao si svoje znanje o glumačkim sposobnostima na čitave populacije... ili pak toliko osobno znaš tih tričavih 200+ milijuna ljudi, ili pak toliko znaš determinirane osobine isith da ni po zakonu velikih brojeva ne može doći čak ni do statističke anomalije da bi 1 od 20 000 000 mogao biti dobar glumac?

Stvarno bi trebalo prevesti esej o Majmunosferi na rvacki i injektirati ga kurikularno odgojno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice