Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz manje

poruka: 14
|
čitano: 3.168
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz manje ".
16 godina
neaktivan
offline
Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz manje

jedna od stvari koja mi šljaka godinama.  samo tako nastavite..i života vam, ne čačkajte ništa.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz ma
Možda konačno platforma proradi i za veća opterećenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz manje

a u sljedećoj fazi - "bandić milan 365"? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz ma
torrente kaže...

jedna od stvari koja mi šljaka godinama.  samo tako nastavite..i života vam, ne čačkajte ništa.

Još je Office 365 bio bolji kada se tek nudio uz pretplatu jer su neograničen prostor davali za pohranu. Baze od po 10 TB. Ali i ovo je top.
I ja Office plaćam oko 12 KM i mogu reći da ne želaim niti feninga. Svi se dokumenti spremaju u OneDrive i imaju jako dobru toleranciju na ne plaćanje tj. kada istekne pretplata.
 

Ajar kaže...

a u sljedećoj fazi - "bandić milan 365"? 

Što svaki put politiku miješate na ovom forumu. Jer ima ljudi koji uopšte nisu u istom gl. gradu HR tj. Zagreba a da ne govorim o ljudima koji su ovdje iz drugih država.
Možda je vama neki Karamenko smiješan, meni uopšte nije relevantan niti znam tko jeto.

15 godina
offline
Re: Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz ma
Envy kaže...


Možda je vama neki Karamenko smiješan, meni uopšte nije relevantan niti znam tko jeto.

 sretniče. i ne znaš u kojoj mjeri. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Re: Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz ma
Envy kaže....
Ajar kaže...

a u sljedećoj fazi - "bandić milan 365"? 

Što svaki put politiku miješate na ovom forumu. Jer ima ljudi koji uopšte nisu u istom gl. gradu HR tj. Zagreba a da ne govorim o ljudima koji su ovdje iz drugih država.
Možda je vama neki Karamenko smiješan, meni uopšte nije relevantan niti znam tko jeto.

Moraš biti svjestan da je Bug hrvatski časopis i da su ovo hrvatske web stranice, pa stoga ovdje ima i najviše hrvata. Uostalom, gotovo cijela Hrvatska upoznata je s vladanjem gospodina Milana Bandića kao i njegovim načinima komunikacije s javnošću...

15 godina
offline
Re: Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz ma
Marko :D kaže...
Envy kaže....
Ajar kaže...

a u sljedećoj fazi - "bandić milan 365"? 

Što svaki put politiku miješate na ovom forumu. Jer ima ljudi koji uopšte nisu u istom gl. gradu HR tj. Zagreba a da ne govorim o ljudima koji su ovdje iz drugih država.
Možda je vama neki Karamenko smiješan, meni uopšte nije relevantan niti znam tko jeto.

Moraš biti svjestan da je Bug hrvatski časopis i da su ovo hrvatske web stranice, pa stoga ovdje ima i najviše hrvata. Uostalom, gotovo cijela Hrvatska upoznata je s vladanjem gospodina Milana Bandića kao i njegovim načinima komunikacije s javnošću...

Svega sam svjestan ali sam odlučio da me politika ne zanima. I to zaista i ne vidim na časopisima pod Bug kapom kao i samog foruma, nego se to vidi kod korisnika u ovim komentarima. Ajde Ajarov je onako fazon obični ali ovdje ih ima koji baš hard udaraju po politici.

Inače sa Bandićem sam lično imao jedan razgovor za organizaciju jednog Eventa i lik bez problema nam je dao i sa popustom dvoranu onog košarkaša i pazi ovo + svim koji imaju akreditacije preko ZET-a su se mogli džaba vozati.

Ja koji nisam ni hrvat a ni manje zagrebčanin, bio sam turistički vodič za jednu grupu ljudi.

A isksutva sa gradonačelnikom Splita su sasvim suprotna. Nisam mogao ni doći do njega.

Ok.. kakve to veze ima sa MS 365? Pa ima (da malo povežem), sve slike iz ZG su mi uredno najsigurnije u OneDrive. Uredit ću ovaj post pa u toku dana postaviti koju iz Tkalčićeve ulice.

15 godina
offline
Re: Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz ma
Ajar kaže...
Envy kaže...


Možda je vama neki Karamenko smiješan, meni uopšte nije relevantan niti znam tko jeto.

 sretniče. i ne znaš u kojoj mjeri. 

Ista stvar u BiH.. da ne kažem kao u ogeldalu ista.

15 godina
offline
Re: Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz ma
Marko :D kaže...
Envy kaže....
Ajar kaže...

a u sljedećoj fazi - "bandić milan 365"? 

Što svaki put politiku miješate na ovom forumu. Jer ima ljudi koji uopšte nisu u istom gl. gradu HR tj. Zagreba a da ne govorim o ljudima koji su ovdje iz drugih država.
Možda je vama neki Karamenko smiješan, meni uopšte nije relevantan niti znam tko jeto.

Moraš biti svjestan da je Bug hrvatski časopis i da su ovo hrvatske web stranice, pa stoga ovdje ima i najviše hrvata. Uostalom, gotovo cijela Hrvatska upoznata je s vladanjem gospodina Milana Bandića kao i njegovim načinima komunikacije s javnošću...

 Upoznati smo i mi u Bosni (npr. gradonačelnik Tuzle je počesto znao ugostiti gradonačelnika Zagreba i kopirat njegove ideje - osnivat kojekakva preduzeća  za podobne i sl.).

 

Što se Microsofta tiče, šta je još ostalo za preimenovat, Windows?

 

 

Know your world.
13 godina
offline
Re: Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz ma
Envy kaže...
Marko :D kaže...
Envy kaže....
Ajar kaže...

a u sljedećoj fazi - "bandić milan 365"? 

Što svaki put politiku miješate na ovom forumu. Jer ima ljudi koji uopšte nisu u istom gl. gradu HR tj. Zagreba a da ne govorim o ljudima koji su ovdje iz drugih država.
Možda je vama neki Karamenko smiješan, meni uopšte nije relevantan niti znam tko jeto.

Moraš biti svjestan da je Bug hrvatski časopis i da su ovo hrvatske web stranice, pa stoga ovdje ima i najviše hrvata. Uostalom, gotovo cijela Hrvatska upoznata je s vladanjem gospodina Milana Bandića kao i njegovim načinima komunikacije s javnošću...

Svega sam svjestan ali sam odlučio da me politika ne zanima. I to zaista i ne vidim na časopisima pod Bug kapom kao i samog foruma, nego se to vidi kod korisnika u ovim komentarima. Ajde Ajarov je onako fazon obični ali ovdje ih ima koji baš hard udaraju po politici.

Inače sa Bandićem sam lično imao jedan razgovor za organizaciju jednog Eventa i lik bez problema nam je dao i sa popustom dvoranu onog košarkaša i pazi ovo + svim koji imaju akreditacije preko ZET-a su se mogli džaba vozati.

Ja koji nisam ni hrvat a ni manje zagrebčanin, bio sam turistički vodič za jednu grupu ljudi.

A isksutva sa gradonačelnikom Splita su sasvim suprotna. Nisam mogao ni doći do njega.

Ok.. kakve to veze ima sa MS 365? Pa ima (da malo povežem), sve slike iz ZG su mi uredno najsigurnije u OneDrive. Uredit ću ovaj post pa u toku dana postaviti koju iz Tkalčićeve ulice.

 I sad je zato kao dobar ili loš, što je on vama dao nešto što nije uopće njegovo već ide na trošak poreznih obveznika?

10 godina
neaktivan
offline
Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz manje

S obzirom kakva je politika kod nas, bojim se da ce tko god zamjeni na celu grada Zg biti Bandic nakon Bandica.

Opet ce podobni bliski tom novom dobivati poslove. 

Takav je kod nas mentalitet tko god bio na vlasti 

 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz ma
escobar_ kaže...
* * *

Upoznati smo i mi u Bosni (npr. gradonačelnik Tuzle je počesto znao ugostiti gradonačelnika Zagreba i kopirat njegove ideje - osnivat kojekakva preduzeća  za podobne i sl.).

 

* * *

 

 

Ja sam iz Tuzle i iskreno nek si dvorac kupuju (čitaj: kradu) nek meni obezbjede infrastrukturu kako treba. Nije se rodio tko je narodu ugodio, kaže stara narodna.

BinHex kaže...
* * *

 I sad je zato kao dobar ili loš, što je on vama dao nešto što nije uopće njegovo već ide na trošak poreznih obveznika?

Kakav crni novac u polupraznim tramvajima ZET-a za nas 100-tinjak koliko smo prebivali u ZG na 7 dana, više smo novaca kroz PDV ostavili samom gradu nego što su ti tramvaji/busevi potrošili struje ili plina.

I onda na kraju taj mali gest ti daje Win-Win situaciju. Mi zadovljni hoćemo opet u ZG, i grad ZG zadovoljan od našeg novca. Pričaš gluposti.. čuj novac od poreznih obveznika, kad taj izraz čujem, ospem se. Kao da otimam od nekih ljudi. Novac od poreza!

Izvinjam se na OffTopicu.

15 godina
offline
Re: Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz ma
escobar_ kaže...
* * *

 

Što se Microsofta tiče, šta je još ostalo za preimenovat, Windows?

 

 

Miriše na već predviđeni scenariji. Windowsi na pretplatu. 

13 godina
offline
Re: Office 365 uskoro postaje Microsoft 365, uz ma
Envy kaže...
escobar_ kaže...
* * *

Upoznati smo i mi u Bosni (npr. gradonačelnik Tuzle je počesto znao ugostiti gradonačelnika Zagreba i kopirat njegove ideje - osnivat kojekakva preduzeća  za podobne i sl.).

 

* * *

 

 

Ja sam iz Tuzle i iskreno nek si dvorac kupuju (čitaj: kradu) nek meni obezbjede infrastrukturu kako treba. Nije se rodio tko je narodu ugodio, kaže stara narodna.

BinHex kaže...
* * *

 I sad je zato kao dobar ili loš, što je on vama dao nešto što nije uopće njegovo već ide na trošak poreznih obveznika?

Kakav crni novac u polupraznim tramvajima ZET-a za nas 100-tinjak koliko smo prebivali u ZG na 7 dana, više smo novaca kroz PDV ostavili samom gradu nego što su ti tramvaji/busevi potrošili struje ili plina.

I onda na kraju taj mali gest ti daje Win-Win situaciju. Mi zadovljni hoćemo opet u ZG, i grad ZG zadovoljan od našeg novca. Pričaš gluposti.. čuj novac od poreznih obveznika, kad taj izraz čujem, ospem se. Kao da otimam od nekih ljudi. Novac od poreza!

Izvinjam se na OffTopicu.

 A jefitno dvoranu si zaboravio, i meni je mrzak taj izraz, ali to stvarno je novac poreznih obveznika a ne od MB365. No shvaćam ja tebe kad je nešto nama mukte na račun građana, svi mi nađemo razlog kako opravdati sebe. S moje strane eod da ne trujemo temu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice