Ori and the Will of the Wisps - Platformerska umje

poruka: 5
|
čitano: 4.612
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ori and the Will of the Wisps - Platformerska umje".
15 godina
online
Ori and the Will of the Wisps - Platformerska umje

je, igra (prva) je prekokrasna ali i preteška za me. nakon nekih 300+ pokušaja odustao sam od igre jer nisam mogao pobjeći iz onog drveta s nadiranjem vode. s ovom neću ni pokušavati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Ori and the Will of the Wisps - Platformerska umje

Predobra igra, Ima nekoliko zahtjevnih momenata gdje baš testira spretnost, koordinaciju i brzinu reakcije.

Priča je odlična, likovi odlični, dizajn svijeta odličan...

Kako dobijate više vještina otvara vam se pristup do tada nedostupnim područjima.

Čim sam završio ovo odmah sam morao odigrati i prethodnika koji skoro da nije ni malo lošiji.

Prava stvar za nekog ko voli ovakve igre ili se hoće odmoriti od FPS - Battle Royale - GTA - RDR igara.

 

Svaka preporuka

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ori and the Will of the Wisps - Platformerska umje

Opis igre i ocjena mi se nekako ne slažu.

X
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ori and the Will of the Wisps - Platformerska
Odigrao opet prethodnika prošli tjedan nakon par godina. Definitive edition je dosta stvari dignuo na razinu više, a igra je već bila vrhunska. Zbog novih sposobnosti neki dijelovi su lakši nego prije, a fast travel rješava problem backtrackinga.

Krećem uskoro s nastavkom, zadnji patch je popravio neke tehničke stvari koje su recenzije spominjale.

Ako je upola dobar ko prvi, bit će dosta.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 10:14 (Hexfire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Ori and the Will of the Wisps - Platformerska umje

Sad ste me natjerali da instaliram prvu igru... Igrao sam je nekoć kada je prvi put izašla i odustao vrlo brzo, sada kada imam vremena zaigrat ću je malo ozbiljnije.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice